Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 85
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Esimene nädal kõigi joontega:
    ( Click to show/hide )


    Muidu olen mänguga täitsa rahul, aga N-R rikkusid üldpildi ära. Sellest ka õppetund endale, et kui tulevikus tunnen, et hakkab tekkima selline passiivne tilt, siis panen lihtsalt lauad kinni ja puhkan seni kuni tunnen, et suudan jälle head mängu teha. Proovin ka vähem graafikut vaadata ja results oriented olla. Sellest tulenevalt ei pane ilmselt ka täitsa iga päev enam graafikut vaid proovin veidi suurema sample (a'la 5k) kokku mängida ja siis postitada.

    Püstitan ka uueks nädalaks endale mõned eesmärgid:
    [ ] 17.5k kätt (iga päev 2.5k)
    [ ] 5bb/100 WR või parem

    Lisaks küsimus suuremale ringile, et kas mikros peab üldse see hüpotees paika, et erinevatel kellaaegadel on lauad erineva kvaliteediga (EV mõttes) või on kõik kinni tabel-selectionis?

  2. #22
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Omast kogemusest ütleks, et väga vahet pole, kui otsid, siis leiad laudu igal ajal. Enda kogemustest veel, et NL10 vähemalt tundub et kuskil peale kella 2-3 öösel lähevad jube nitiseks lauda, vähemalt mulle tundub nii... Ise mängin nii päeval kell 15 kui õhtul kell 22, suht sama kvaliga lauad tunduvad...
    Aga nende swingide pärast ära üldse muretse :D Mul oli reede -15 BI päev, samas eile +8.5 ja tna+4.2BI niiet mõtetu muretseda nende pärast

  3. #23
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    321

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    NL5s peaks laudu iga kell olema, selectides kohe kindlasti.. good luck

  4. #24
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Tsitaat Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
    NL5s peaks laudu iga kell olema, selectides kohe kindlasti.. good luck
    +1

  5. #25
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    [ ] 5bb/100 WR või parem
    See on huvitav eesmärk. Pigem pane mingid eesmärgid, mis sind antud tasemeni toovad.

  6. #26
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    graafikult on ka suht selgelt näha miks kaotasid vahepeal, Ilmselt oled liialt barreldama hakkanud ja riveril bluffima hakkand.

  7. #27
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Lisaks küsimus suuremale ringile, et kas mikros peab üldse see hüpotees paika, et erinevatel kellaaegadel on lauad erineva kvaliteediga (EV mõttes) või on kõik kinni tabel-selectionis?
    Mõnel kellaajal saad lihtsalt kiiremini vajaliku arvu häid laudu lahti.

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Täna on ajalooline päev, sest suutsin esimest korda 21 päeva jooksul selles daily challenge turnas cashida. Loomulikult oli auhinnaks mincash, aga hea seegi.
    Pokkeri update homme kui üle poole nädala mängitud saab.

  9. #29
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Täna tellisin nendest challensitest ajaloo mailile. 18.01 olin hittinud 7 taala ehk siis 78. koha. Peab ikka hea skill olema, et sellisest fieldist läbi murda

  10. #30
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Täna tegin midagi rumalat. Kuna mul on eksamisessiooni tõttu viimasel ajal unegraafik väga paigast, siis mõtlesin eile õhtul, et võtan Ambieni ja lahendan probleemi ära. Mingil põhjusel ma magama ei jäänud, aga sellest hoolimata hakkasid efektid mõjuma ja kes seda iial võtnud on, teab et midagi head sellest tulla ei saa. Kuna üks peamistest kõrval-efektidest on halvenenud otsustusvõime ja suurenenud impulsiivsus, siis selle rohu all üleval olles tunduvad tavaliselt kõik mõtted head. Kuigi ma peaksin varasemast ajast väga hästi teadma, et sellises olukorras tuleb arvutist võimalikult kaugel püsida (see pole esimene kord kui taoline asi juhtub) siis obv oli vaja Stars lahti võtta ja NL10 maha istuda sest YOLO. Tulemuseks 2k käega -6BI. Mingi esimesed 2-3 BI läksid limiidi dünaamikale adjustimise peale (ehk siis minu enda poolt halb mäng) ning ülejäänud tiksusin kas vaikselt non-SD pottides või shortstackide vastu sisse ajades. Samas tundub tegemist üsna biiditava tasemega. Mul jäi mängitu põhjal mulje, et tegemist on võrdlemisi agressiivse limiidiga, aga mängijad ei oska agressiooni õigetes kohtades kasutada vaid asju tehakse sellepärast, et keegi teine on nii öelnud (a'la õppevideod räägivad, et blindidelt peaks LP vastu lightilt 3-bettima ja siis tehakse seda täiesti idiootsete kätega nagu näiteks T4o). Agressiivsest dünaamikast tulenevalt tehakse ka post-flop igasugu huvitavaid liigutusi nagu näiteks floatitakse A kõrgega mitu tänavat või siis barreldatakse OOP mingi täiesti x käega lootuses pot maha võtta. Põhimõtteliselt tundub olevat tegemist limiidiga kus tuleb lihtsalt kätt oodata ja siis tuimalt sisse hakata laduma. Samas ma ise enne uut kuud tagasi ei plaani ronida, tekitan pigem veel mõnda aega NL5 kindlustunnet.

    Tänane NL10:
    ( Click to show/hide )


    Selline auku jooksmine aga ei heidutanud ja kuna und endiselt polnud (ning õnneks hakkas ka Ambieni mõju üle minema) otsustasin NL5 lahti võtta. Õnneks olen selle limiidi lõpuks korralikult jooksma saanud ning tänane tulemus päris tubli:
    ( Click to show/hide )


    BB mõttes on päev sisuliselt nullis ning suutsin ka esimese stellari ära vabastada ja mingi $10 RB teenida, ehk kokku jäi päev mingi $8-10 miinusesse. See on päris korralik võttes arvesse, et mingil hetkel -$60 miinuses olin.
    Nädala kogugraafikut ei taha vaadata, sest see on ilmselt korralik EKG. Volüümi poolest olen eesmärgist ees, aga win-rate on üsna kehv. Sellest tulenevalt mängin vahemalt järgmise kuu alguseni puhtalt NL5, et kindlustunne tekitada ja siis mingil hetkel proovin uuesti (ja maksimaalsete mentaalsete võimete juures olles) NL10 vallutada.

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    See nädal:
    ( Click to show/hide )


    Koos rakebacki ja stellariga jäi nädal enam-vähem nulli. Mingil määral on see isegi positiivne, et tulemus selline kesine on, sest BE toksimine pani oma mängu üle mõtlema ning seeläbi avastasin mitu leaki, mis pikas perspektiivis päris palju maksma läheks ja mille parandamine kahtlemata positiivne on. Lisaks võtsin kuulda Pastilaa nõuandeid Arcaniani päevikus ning hakkasin viimase paarituhande käe jooksul korralikult table-selectima ning mängin regularide vastu tightimalt kui fishide puhul.

    Uueks nädalaks ei taha väga mingeid kvantifitseeritavaid eemärke panna kuna tahan keskenduda võimalikult hea mängu tegemisele, mitte mingeid numbreid taga ajada. Lisaks tahan mängida väiksema volüümi kui sellel nädalal, sest viimase 7 päevaga tuli ligi 40h ja tunnen, et järgmised 7 päeva sarnaselt edasi lasta ei jõuaks.

    [ ] Vähem tunde
    [ ] Korralik table-selection
    [ ] Ei mängi mitte ühtegi muud formaati ega limiiti
    [ ] Ei tee laudades rumalaid liigutusi

    Vajaks ka siinselt FR kommuunilt natukene strateegia alast nõu:
    (1) Kuidas mängida pre-flop OOP 3-bet potis AA? Väga tihti on selline olukord kus a'la avan 3x, LP 3-betib 9bb peale, panen omakorda 20bb 4-beti ja vastane foldib. Kas sellistes olukordades peaks hakkama flattima või on tegemist nii vastase-spetsiifilise küsimusega, et ühest vastust on raske anda?

    (2) Kuidas mängida KK 4-beti vastu? Kas selle käega on olukordi kus mõistlik oleks flattida või peaks alati PF otsuse vastu võtma kas stackime ära või foldime?

  12. #32

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    AAga callid 3beti, kui vastane 4betile palju foldib ja check callid 3 tänavat kui board väga rõvedaks ei jookse ning saad stacki kätte

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Kas selles olukorras on mõistlik flattida või paneks otsa? Mida teeks siis kui floppi või mõnele hilisemale tänavale tuleks A maha?

    PokerStars - $0.05 NL - Holdem - 8 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    MP+1: 174 BB (VPIP: 14.08, PFR: 7.04, 3Bet Preflop: 3.33, Hands: 73)
    CO: 65.8 BB (VPIP: 26.33, PFR: 8.21, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 199)
    BTN: 101.4 BB (VPIP: 25.88, PFR: 10.59, 3Bet Preflop: 2.86, Hands: 86)
    SB: 99 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 3)
    BB: 77.2 BB (VPIP: 16.67, PFR: 16.67, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
    UTG: 106.2 BB (VPIP: 24.14, PFR: 13.79, 3Bet Preflop: 7.14, Hands: 29)
    Hero (UTG+1): 100 BB
    MP: 80.6 BB (VPIP: 41.54, PFR: 18.46, 3Bet Preflop: 4.00, Hands: 65)

    SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has K K

    fold, Hero raises to 3 BB, fold, MP+1 calls 3 BB, CO calls 3 BB, fold, SB raises to 13 BB, fold, Hero calls 10 BB, fold, fold

    Flop: (33 BB, 2 players) 6 J 2
    SB bets 15.8 BB, Hero calls 15.8 BB

    Turn: (64.6 BB, 2 players) 7
    SB bets 28 BB, Hero calls 28 BB

    River: (120.6 BB, 2 players) 5
    SB bets 42.2 BB and is all-in, Hero calls 42.2 BB

    SB shows J J (Three of a Kind, Jacks)
    (Pre 18%, Flop 88%, Turn 77%)
    Hero shows K K (One Pair, Kings)
    (Pre 82%, Flop 12%, Turn 23%)
    SB wins 196.4 BB

  14. #34

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    3betiks pre. As played fold turn, kui tuleb A foldin.

  15. #35
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Flattimisega on see probleem ,et annad ideaalsed oddsid mple ja co le üle callida pmst any 2 kaardiga. Samas UTG re-raise sellises olukorras oleks ainult AA/KK nii , et head varianti polegi:D

  16. #36
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Oleneb vastasest, aga vaakumis shoveks for value imo, peaks saama rohkem calle kui 4bet.

  17. #37
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Sel limiidil on parem 4bet ehk

  18. #38
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    4betiks kah pre ja sisse kui vaja

  19. #39
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    KAs liiga palju aega kaduma ei lähe Nl5 toksimisega?

    Miks sa seda teed? Kas hyperite rolli kandsid kõik välja?

    Minu arust kui nii suur kogemus pokkeriga nagu juba on siis allla Nl10 midagi veeretada/õppima hakata on oma aja tapmine.

    Ma arvan, et isegi Nl25 jääd kiirelt ellu ja sealt edasi hakkab töö.

    Ehk siis ainuke point miks nii põhjast alata on busto bankroll.

  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    KAs liiga palju aega kaduma ei lähe Nl5 toksimisega?

    Miks sa seda teed? Kas hyperite rolli kandsid kõik välja?

    Minu arust kui nii suur kogemus pokkeriga nagu juba on siis allla Nl10 midagi veeretada/õppima hakata on oma aja tapmine.

    Ma arvan, et isegi Nl25 jääd kiirelt ellu ja sealt edasi hakkab töö.

    Ehk siis ainuke point miks nii põhjast alata on busto bankroll.
    Kuna ma eelmisel aastal põhimõtteliselt ei mänginud, aga elamiseks oli raha vaja, siis ma kandsin jah suurema osa varasemast bankrollist välja. Hetkel ei taha midagi pokkerikontole tagasi kanda, sest minu jaoks on eelkõige tähtis see, et korralik liferoll selle hetkeni kui ma tööle lähen olemas oleks ja ma ei peaks sellele mõtlema kuidas ma nüüd järgmise kuu üüri ära maksan vms. Pokker on minu jaoks teisejärguline prioriteet ja ma ei näe põhjust võimalikult kiiresti võimalikult kõrgele ronida vaid ma tahan õppida uut formaati ja hiljem, kui piisavalt kompetentne olen, üles liikumise protsessil naturaalselt toimuda lasta.

Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES