Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 85
  1. #41

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Natuke kahtlane, et raha tuleb aga ei tahtnud mängida ja eelistasin nälgida? Ulme jutt ikka mis suust tullakse...

  2. #42
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    See nädal:

    Vajaks ka siinselt FR kommuunilt natukene strateegia alast nõu:
    (1) Kuidas mängida pre-flop OOP 3-bet potis AA? Väga tihti on selline olukord kus a'la avan 3x, LP 3-betib 9bb peale, panen omakorda 20bb 4-beti ja vastane foldib. Kas sellistes olukordades peaks hakkama flattima või on tegemist nii vastase-spetsiifilise küsimusega, et ühest vastust on raske anda?

    (2) Kuidas mängida KK 4-beti vastu? Kas selle käega on olukordi kus mõistlik oleks flattida või peaks alati PF otsuse vastu võtma kas stackime ära või foldime?
    1) oleneb vastasest, kui loose vastane siisajad aga sisse,kui nit kes ainult top of the rangega su 4b callib/raiseb siis obv callin ja no arvatavasti suht any boardiga ajad nuppe sisse, va muidugi kui väga sitt board jookseb, ala sss s ja sul obv masti pole..

    2) oleneb jälle vastasest, loosema vastu ajan sisse, selliste seminitide vastu olen callinud ja irw ikkalõpuks nupud sisse kuidagi ajanud, ülinittide vastu olen hakanud viimasel ajal foldima, kui ikka venna ranges on ainutl KK+ maybe AKs siis ei näe pointi seal nuppe ajada.

    üldiselt NL5 eitohiks midagi väga mõelda olla.. kui seda ei biidi siis kuskilikka väga suured leakid sees

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Vahepeal pole viitsinud väga uuendada, aga NL10 roll on sisuliselt kokku grinditud ning uuest nädalast võtan loodetavasti selle ette ja hakkan ka rohkem kirjutama.

    Tänasest ka hea stiilinäide, miks min-bettimine pole üldiselt tark mõte.

    Poker Stars $5.00 No Limit Hold'em - 9 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $5.00
    SB: $8.68
    BB: $4.97
    UTG: $5.31
    UTG+1: $3.84
    UTG+2: $5.00
    MP1: $7.36
    MP2: $4.52
    Hero (CO): $5.07

    Pre Flop: ($0.07) Hero is CO with 3 3
    4 folds, MP2 calls $0.05, Hero raises to $0.25, 3 folds, MP2 calls $0.20

    Flop: ($0.57) 7 3 2 (2 players)
    MP2 bets $0.10, Hero raises to $0.50, MP2 calls $0.40

    Turn: ($1.57) K (2 players)
    MP2 bets $0.05, Hero calls $0.05

    River: ($1.67) 2 (2 players)
    MP2 bets $1.60, Hero raises to $4.27, MP2 calls $2.12 all in

    Final Pot: $9.11
    MP2 shows K 9
    Hero shows 3 3
    Hero wins $8.73
    (Rake: $0.38)

  4. #44
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Pole vahepeal päris pikalt midagi kirjutanud. Jaanuari lõpus diagnoositi mul borderline personality disorder ja ravimid, mida pean selle mõningate aspektide kontrollimiseks võtma, kaotasid ära igasuguse motivatsiooni pokkeriga tegelemiseks. Veebruaris ja märtsi esimestel nädalatel sisuliselt ei mänginud, aga viimasel ajal on tahtmine sellega tegeleda vaikselt tagasi tekkinud.

    Märtsi tulemused:
    ( Click to show/hide )


    Kõik oli enam-vähem okei tänase päevani kui otsustasin, et võiks teha ühe sellise päeva kui korralikult volüümi laon.

    ( Click to show/hide )


    Kusjuures ma olen oma tänase mänguga isegi täitsa rahul. Tildist/frustratsioonist/misclickidest läks viimase 1k käe jooksul 4BI auku, aga sisuliselt kogu varasem miinus olid sellised olukorrad kus ma pikas perspektiivis võidan, aga täna lihtsalt card distribution minu poolel ei olnud (vastane callib 5% või a'la gutshotiga kõik tänavad maha ja saab riverisse käe kokku) või standard coolerid (set over set).

    Mingeid otseseid eesmärke hetkel seadma ei hakka ja vaatan päev-päeva haaval kui palju ma pokkeriga tegeleda viitsin. Samas üks leakidest, mille oma mängus kindlasti ära pean parandama on asjaolu, et ma pean vastaseid tihti võimeliseks tegema liigutusi, mida nad tegelikult teha ei suuda. Selle all pean silmas igasuguseid olukordi kus minu liin repib mingit kätt või range-i mis showdownil võitma peaks, aga vastane check/callib ikka kõik tänavad OOP oma neljanda paariga või A kõrgega maha. Nende olukordade vältimiseks proovin tulevikus post-flop rakendada rohkem fit-fold stiili. Selle tulemusena punane joon kindlasti langeb, aga seni kuni win-rate sellest hoolimata tõuseb, ei näe probleemi.

  5. #45
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    glgl, ma ise võtan ka end käsile mingi aeg ja seekord tõsiselt, toon ka blogi tuhast välja.

  6. #46
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Viimase nelja päeva (ja tänase hommiku) jooksu võtab perfektselt kokku see käsi:

    MP: $4.38
    CO: $4.53
    BTN: $5.00
    SB: $7.81
    Hero (BB): $5.00
    UTG: $5.00

    Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with A A
    2 folds, CO calls $0.05, BTN raises to $0.30, 1 fold, Hero raises to $0.75, CO calls $0.70, 1 fold

    Flop: ($1.82) 3 J 5 (2 players)
    Hero bets $1.15, CO calls $1.15

    Turn: ($4.12) 8 (2 players)
    Hero bets $2.63, CO calls $2.63

    River: ($9.38) 3 (2 players)

    Final Pot: $9.38
    CO shows 3 4
    Hero shows A A
    CO wins $8.99
    (Rake: $0.39)

    Hetkel olen peakist ligi 20BI alla tulnud. Iga päev pööran järjest enam tähelepanu table-selectionile ja üleüldisele mänguplaanile ning ma olen sellega üsna rahul kuid kõigest hoolimata ei suuda lihtsalt kasumit näidata. Olgu põhjuseks olukorrad kus jooksen top range-i, board jookseb minu jaoks äärmiselt kehvaks ja pean hilisel tänaval kalli foldi tegema või ülal näidatud olukordadele sarnased situatsioonid kus vastane justkui proovib tahtlikult kaotada, aga suudab ikka lõpuks oma käe kokku tõmmata.

    Oeh.

  7. #47
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    coolerid ja bad beadid on kõigil samasugused - ei erine sa millegipoolest teistest :). 99,9% juhtudest, kui keegi mikros selliseid graafikuid toodab, siis on enda mäng halb lihtsalt. soovitan parem huvitavamaid käsi panna ja neid kohti, kus arvad et lekid. samuti võid statid siia visata ja graafiku kõikide joontega. gl!

  8. #48

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    AA oop 3bet väga väike minu arust mitmekesi potis ju ka või kuidas?

  9. #49
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    6xi vastu fine

  10. #50
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Hand of the day. Riveris võttis juba silma vesiseks selle tõttu kui korralikult board ära suutis brickida, aga õnneks vist vastane ka masti kokku ei saanud.

    BB: $5.52 - VPIP: 9, PFR: 7, 3B: 6, AF: Infinity, Hands: 43
    UTG: $15.26 - VPIP: 88, PFR: 3, 3B: 9, AF: 1.1, Hands: 33
    UTG+1: $5.00 - VPIP: 32, PFR: 17, 3B: 0, AF: 1.3, Hands: 162
    MP: $5.19 - VPIP: 12, PFR: 6, 3B: 0, AF: 1.7, Hands: 410
    CO: $5.00 - VPIP: 25, PFR: 13, 3B: 4, AF: 1.2, Hands: 1564
    Hero (BTN): $6.02
    SB: $6.37 - VPIP: 41, PFR: 9, 3B: 2, AF: 1.4, Hands: 54

    Pre Flop: ($0.07) Hero is BTN with A A
    UTG calls $0.05, 2 folds, CO raises to $0.20, Hero raises to $0.60, 2 folds, UTG calls $0.55, 1 fold

    Flop: ($1.47) 2 9 6 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $1.00, UTG calls $1

    Turn: ($3.47) Q (2 players)
    UTG checks, Hero bets $2.00, UTG calls $2

    River: ($7.47) K (2 players)
    UTG folds


    Viimased 2 päeva on muidu tõusvas joones läinud ja olen stabiilselt plussi näidanud. Sellest pikemalt nädala lõpus.

  11. #51
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    sb fish,utg vaal. why u 3b?
    Viimati muudetud trasadonkad poolt : 03.04.15 at 06:59 Põhjus: utg vaal

  12. #52
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Tsitaat Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
    sb fish,utg vaal. why u 3b?
    Ma tean, et näiteks pastilaa soovitab oma videotes monsterid flattida kui fish taga tegutsemata on, aga ma proovin vähemalt hetkel hoida oma üldise mängustrateegia võimalikult straightforward ja lihtsa. Ma ei kahtle üldse, et selles olukorras flattimine suurema EV-ga otsus võib olla, aga ma leian, et siin otsa lükates on post-flop kergem mängida.

  13. #53
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Olen vahepeal NL5 täitsa viisakalt jooksma saanud:
    ( Click to show/hide )


    Kuna selle limiidiga tundun hakkama saavat, olen hakanud NL10 proovima. See aga nii hästi läinud pole:
    ( Click to show/hide )


    Tegelikult selle postituse eesmärk ongi foorumirahvalt nõu küsida, et milliseid muudatusi mängus sisse peaks viima, et asi veidi normaalsemaks läheks. Siin ka statid:
    ( Click to show/hide )


    Obv pakub kõige enam muret BB mäng. Hetkel mängin BB pealt põhimõtteliselt 100% ranka tabeli järgi ja ei ole julgenud mingeid oma süsteeme leiutama hakata, sest ajalugu on näidanud, et siis võin spew-ima hakata. Ma mõistan, et vastus oleks rohkem vastu mängida ja vähem alla anda, aga kuidas sellele lähenema peaks? Ma eelistaksin siiski mängu võimalikult straightforward hoida ja mikros mitte polariseeritud range-idega jms jamama hakata.
    Lisaks valmistab väga palju peavalu asjaolu, et regularid flativad üsna tihti positsioonist ja siis floativad/betivad üks kuni mitu tänavat. Nende tegelaste vastu peaks ilma käeta check/fold liini võtma ja käega näiteks bet-bet-check/raise (kui oled varem bettinud ja siis hilisemal tänaval checkid, tuleb üsna alati bet positsioonist järgi)? Kas selliste mängijate vastu peaks juba flopis edasise mänguplaani ära otsustama? On juhtunud üsna mitu selist olukorda kui olen sunnitud kesise käega 3 bulletit panema, sest vastane ei foldi ja endal on juba liiga palju raha sees, et check-foldima hakata.

  14. #54

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    btn PFRi järgi järeldan, et steal % sul olematu. Väga üksikud NL5 ja NL10 regid pööravad tähelepanu blindide kaitsele. Nitiste statsidega rege võid btnilt vabalt 60% kuni atc rangega stealida. Pane hudile endale fold to steal või fold to LP steal stats. Enamus regidel jääb see 75-90% vahele kellelt võid julmalt varastada.

  15. #55
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Hakkasin hiljuti HEM 1 kasutama ja küsimus selline, et kas seeprogramm toetab võimalust populatsiooni statistikat analüüsida? Ma mõtlen midagi analoogset nagu PT 4 on 'reports' aken kus ma saan ise staid valida mida mulle näidatakse ja vajadusel ennast välja filtreerida.

  16. #56

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    ei saa küll päris täpselt aru, mida sa mõtled, aga hm1 on reports- stat selection-filter jne kõik olemas.

  17. #57
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Tsitaat Algselt postitas donkihott Vaata postitust
    ei saa küll päris täpselt aru, mida sa mõtled, aga hm1 on reports- stat selection-filter jne kõik olemas.
    Ma mõtlen midagi analoogset sellele:
    ( Click to show/hide )


    Ehk kus mul näitaks korraga kogu valimi individuaalseid näitajaid ning samas keskmiseid.

  18. #58

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    no seal pealehel players all saad valida midagi, aga kas nüüd nii täpselt. vaatan, et sa NL5 FR, unusta sellised asjad vähemalt enne 10x kõrgemale jõudmist. ja ega siiski pole sellist tipptäppstatistikat vaja. puudujäägid on mujal.

  19. #59
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Tsitaat Algselt postitas donkihott Vaata postitust
    no seal pealehel players all saad valida midagi, aga kas nüüd nii täpselt. vaatan, et sa NL5 FR, unusta sellised asjad vähemalt enne 10x kõrgemale jõudmist. ja ega siiski pole sellist tipptäppstatistikat vaja. puudujäägid on mujal.
    'Vs players' aknas näitab ainult seda kui palju olen plussis/miinuses kellegi vastu ning statte ei anna üleüldse lisada. See mis limiiti mängin pole absoluutelt relevantne.

  20. #60

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Ma ei mõtle vs players. Mine tiba allapoole kus on suurelt PLAYERS

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES