Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 85, kokku 85
  1. #81
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    321

    Re: [NL10 SH] From micro to low stakes

    NL5's kunnide foldimine on imo päris rets leak. Eeldan, et see polnud esimest korda. Chipid lauale ja next hand, gl

  2. #82
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL10 SH] From micro to low stakes

    NL 5 on seljatatud:
    ( Click to show/hide )


    Sample on küll väike, aga ilmselt olen siiski võitev mängija ja üleüldse võtsin ma selle limiidi esimesena ette, et tunnetus tagasi saada ning mõningaid uusi kontseptsioone proovida.
    Üldiselt ei ütleks, et selle limiidi puhul midagi rasket on. Kui siis kohati ettearvamatud fishid kelle vastu vahepeal mõne BI ära olen spewinud. Regularide vastu on võrdlemisi kerge mängida, sest neid on põhimõtteliselt kahte sorti - tabelistrateegiat mängivad tegelased ja indiviidid kes räigelt üle adjustivad. Esimeste vastu lihtsalt floatin kõik flopid kus vähegi (realiseeritavat) equity-t on ning kuna vastased on üldiselt turnil täiesti fit-fold režiimis saan alati aru kus oma käega olen. Teise grupi alla kuuluvad need kes panevad näiteks tähele, et ma olen viimasest kümnest käest neli avanud ja hakkavad mõtlema, et ma mängingi mingi 50% VPIP stiilis ning sellega kaasnevad nende poolt igasugu "innovaatilised" liigutused nagu näiteks 43o 3-bettimine või flopil peale korraliku pre-flop actionit foldimine kui 80% stackist juba sees on.
    Viimasel ajal olen ka SH mängu õppimisele keskendunud. Võtsin ette selle Janda raamatu mida Confidence igas teises oma postituses promob ning olen nädalaga 4 peatükki ehk umbes 3/10 raamatust läbi töödanud. Hetkel on mu emotsioonid selle suhtes üsna kahesed, sest näiteks kasutatavad panuste suurused pole väga tänapäevaste tendentsidega kooskõlas ja kohati on olukordi kus autor ütleb, et mingis olukorras tuleks mingil kindlal moel käituda, aga samas pole mitte mingit seletust kuidas näiteks samale järeldusele intuitiivselt tulla. Lugesin ka 2+2 teemat ning autor on seal mitmeid kordi kirjutanud, et pole ka ise pre-flop osaga raamatust väga rahul ja seda pole kõrgemates limiitides ilmselt väga kasulik üks-ühele järgida. Samas kui juba mainitud mitte väga süvitsi minemine kõrvale jätta, siis teoreetilisest aspektist vaadates on tegemist päris kasuliku teosega. See tähendab, et kui näiteks raamatus antud range-id või panuste suurused ei meeldi on antud piisav teoreetiline raamistik, et omadele järeldustele tulla. Enne kuu lõppu proovin igatahes ka ülejäänud peatükid läbi töödata ja esitatud ideed mingil moel või kujul oma mängu integreerida.

  3. #83
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL10 SH] From micro to low stakes

    NL10 esimene sess tehtud:

    ( Click to show/hide )


    Kuigi jooks oli kahtlemata üle keskmise, siis aitas ka kaasa asjaolu, et nii regularidele kui fishidele tundub meeldivat kenasti välja maksta. Justkui ollakse mingeid õppevideoid vaadanud kus on räägitud, et vastastel pole alati tugevat kätt ning vahepeal tuleb ise ka marginaalsete drawdega rohkem kui üks barrel panna ja sellest on tehtud järeldus, et sisuliselt alati peaks barreldama ja mul on alati õhk.
    Vahepeal töötasin ka raamatus positsioonis olles flopi mängu peatükid läbi ning tunnen ennast juba selles aspektis üsna kindlalt. Lisaks võtsin mingid tihedamini esinevad tekstuurid ette ning panin üldise mentaalise plaani paika kuidas mingit tüüpi kätega mingis olukorras käituma peaksin.

  4. #84
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL10 SH] From micro to low stakes

    Mõtlesin, et võiks jälle üle poole aasta midagi kirjutada. Selle aja jooksul on reaalselt pokkeri mängimine elus üsna tahaplaanile jäänud kuna olen enamasti teaduskonverentside jaoks töö kirjutamisega ametis olnud ning pole tekkinud ka momente kui oleksin olnud väga motiveeritud laudadesse maha istuma. Sellest hoolimata võtsin mõnda aega tagasi Mathematics of Poker-i ette ja töötasin selle korralikult läbi. Ma pole küll kindel kui palju seal olnud materjalist laudades saaks kasutada, aga samas minu jaoks seisnebki pokkeri võlu peamiselt (fiktiivsete) olukordade modelleerimises ja lahendamises ning reaalne kasutegur on pigem teisejärguline.

    Viimaste päevade jooksul olen samas natukene jälle maha istunud ja NL5 ette võtnud ning kuigi igasugu tulemustest on vara rääkida, siis panen siia kaks kätt, millega vähemalt enda arvates retrospektis väga rahul pole.

    #1. vs VP: 16/PF: 13/3B: 10 tegelane. Pre tundub ok, sest ma leian, et see ei ole koht kus väga sisse tahaks hakata ajama. Kas flopi check/call on okei või peaks pigem check/raise AI liini peale mõtlema? Sarnaselt kui flopi check/callin, siis kas turnis tundub check/AI mõistlik? Veel teine tänav check-callida ei tundu mulle endale väga hea mõte, sest see annab vastasele võimaluse odavamalt oma tõmmete equity-t realiseerida ning võib riveris mulle potentsiaalselt väga raske olukorra tekitada kui üle poole stacki juba sees ka on.

    MP: $6.39
    Hero (CO): $5.14
    BTN: $5.01
    SB: $10.07
    BB: $5.32
    UTG: $5.00

    Pre Flop: ($0.07) Hero is CO with A K
    2 folds, Hero raises to $0.12, BTN raises to $0.45, SB calls $0.43, 1 fold, Hero calls $0.33

    Flop: ($1.40) Q A 8 (3 players)
    SB checks, Hero checks, BTN bets $0.80, SB folds, Hero calls $0.80

    Turn: ($3.00) 7 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $1.68, Hero ???

    #2. Mingi 31/21 fish, kelle kohta eriti muid arvesse võetavaid andmeid pole. Flop leadida tundub üsna standard, sest vastasel juhul annaksin vastasele tasuta turni ja antud käsi pole ju siiski antud olukorras nii suure equity'ga, et suckoutide pärast ei peaks kartma. Turnis läheb aga asi huvitavaks, sest FD ja SD tulevad maha, aga minu käsi blockib erinevaid Asx combosid. Kas see on koht kus eksisteerib mixed strateegia? Näiteks 20% ajast check-callida või check-raiseida (c/c ja c/r oleksid jällegi mixed strateegia kus väiksemad betid pigem check/callin ja suuremad check/raisein) ja 80% ajast näiteks 50% bettida ja AI maha callida? Võin ette öelda, et river tuli antud käes 3h, mis polegi vastase 3b flate range'i silmas pidades kõige halvem kaart. Kas antud juhul oleks river ka check/call?

    BTN: $6.87
    SB: $5.35
    Hero (BB): $5.33
    UTG: $5.00
    MP: $6.34
    CO: $5.07

    Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with A A
    3 folds, BTN raises to $0.15, 1 fold, Hero raises to $0.50, BTN calls $0.35

    Flop: ($1.02) 4 7 9 (2 players)
    Hero bets $0.73, BTN calls $0.73

    Turn: ($2.48) 5 (2 players)
    Hero ???

  5. #85
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [NL10 SH] From micro to low stakes

    AK,ülilihtne 4bet prf,as played ship turn
    AA,bet,kui agro fish võid proovida c/shoveda ka

Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES