Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 85
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    [NL10 SH] From micro to low stakes

    Foorumis olen kasutaja olnud juba üle viie aasta kuid päeviku tegemiseks pole varasemalt soovi olnud.

    Suurema osa eelmisest aastast olin pokkerist motivatsioonipuuduse ning kooli tõttu täielikult eemal, kuid viimasel ajal on isu mängu järgi vaikselt tagasi tulnud. Sellest tulenevalt otsustasin luua ka endale mingi väike nurga mis võimaldaks progressi jälgida ning töötaks minu suhtes distsiplineeriva vahendina.
    Põhimõtteliselt kogu oma pokkerikarjääri olen mänginud HU Hypereid, aga viimastel aastatel toimunud paradigmade muutus selles formaadis (registreerimisprogrammid, divisionid) on kustutanud igasuguse tahte oma aega nende mängimisse panna (sellest hoolimata meeldib mulle väga tegeleda mänguteoreetiliste probleemide lahendamisega). Uueks formaadiks, mida õppima plaanin hakata on PokerStarsi FR rahalauad. Põhjuseks selle otsuse taga on, et see on ainukene hold 'em-i formaat, mida ma iial eriti mängida pole osanud ning seetõttu võtan seda ka kui väljakutset ennast mingis (suuremas osas) tundmatus valdkonnas arendada.
    Eesmärkidest kirjutan kunagi hiljem pikemalt, kuid kui peaksin mingi konkreetse sihi paika panema, siis selleks oleks, 2015. aasta lõpuks NL50 regulariks saamine. Kuna ma ei mängi pokkerit elukutselisena vaid kooli kõrvalt hobina, siis teekond saab kindlasti raske ja pikk olema, kuid loodetavasti saan hakkama!
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 08.05.15 at 15:57

  2. #2
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    edu ,
    näeb laudades ehk v baribalis

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Tänane päev:
    ( Click to show/hide )


    Esialgselt oli plaanis mängida 3k kätt, aga kuna koolis oli eksam mille kordamine läks suhteliselt pikale, siis sain öösel magada vaid paar tundi ning hetkel väsinud peaga laudadesse minema ei hakka. Kokku tegin 2 sessi, mõlemad 1k käelised. Esimese ajal ei tahtnud tõmbed üldse väga kokku tulla, card distribution oli üsna kole ning tegin ise ka paar retrospektis halba liigutust (enamasti liiga liberaalne barreldamine) kuid siis mõtlesin natukene strateegia üle järele ning teine sess läks kohe paremini ja tundsin ennast laudades kindlamalt (kuigi sample on hetkel olematu).
    Laudades olles jäi silma rohkem imelikke liigutusi fishide ja regularide poolt kui üles jõuan loetleda, aga veidraim laialt levinuim on kahtlemata flopi min-donkamine. Mis sellise asja mõte on?

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Edu, ise ka praegu samas. On ikkagi palju huvitavam kui reg infested stt-sid lasta.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Täna:
    ( Click to show/hide )


    See koht 1700. käe lähedal, kus expected ja actual winnings lahku lähevad oli käsi kus ajasin fishi vastu KK pre-flop sisse, vastas oli AA, aga riveriks tuli mulle mast kokku. Veidi enne seda on näha, et kaotasin peaaegu stacki. See oli olukord kus mul oli positsioonis KT, flop tuli QJ9 ja vastane check-callis, turn tuli Q ning vastane jälle check-callis, river tuli J ning sain shove. 30bb oli veel taga, aga ma kahtlen, et me iial sellises olukorras ees oleme.

    Muidu olen olukorraga üsna rahul ja midagi väga valesti vist ei tee. BR poolest saaks ka kõrgemal mängida kuid pigem mängin mingi arvestatava paarikümnetuhandese sample ära ja mõtlen uuesti. Hetkel jääb tegelik winrate 95% tõenäosusega -1.68bb/100 ja 30.66bb/100 vahele ning ei näe mõtet üles ronima hakata kui reaalsuses heateri peal võin olla.

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Edu, ise ka praegu samas. On ikkagi palju huvitavam kui reg infested stt-sid lasta.
    TY! Mulle endale meeldib seda formaati hetkel mängida põhjusel, et laudades olek on palju stressivabam kui HU mängides. Vahepeal kui mängitavaid käsi ikka ei tule, saab minuti-kaks auto-piloot foldida ja veidi puhata, aga HU mängides peab konstantselt valvel olema ja kehva mängu tegemine võib väga kiiresti väga palju maksma minna. Loomulikult ei saa ka FR-s täitsa robotlikult mängida (või noh, saab, aga pole minu teema) aga raskeid otsuseid tekib palju vähem ja mängijate liinid on tavaliselt üsna sarnased.

  6. #6
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Miks just fr i valisid kui eelnevalt HU-i mänginud? Loogilisem ja mõtekam oleks 6maxi proovida. :)

  7. #7
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Miks just fr i valisid kui eelnevalt HU-i mänginud? Loogilisem ja mõtekam oleks 6maxi proovida. :)
    tahab rahu ja vaikust ja mis oleks parem kui kohvi juues ässasid oodata :)

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Ma olen varasemalt SH mänginud (mitte eriti pikalt tho) ning selle formaadi dünaamika on ka ikkagi võrdlemisi agressiivne (eriti LP vs blind olukordades) ja seda isegi mikrolimiitides. Vähemalt hetkel tahan ma lihtsalt paar tundi oma päevast vaikselt toksida ja eelistatavalt võimalikult väikese variatsiooniga. Võib-olla kunagi mõtlen ümber ja naasen HU mängu, aga vähemalt lähiajal kindlasti mitte.

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Täna 2h mängu (10 lauda korraga):
    ( Click to show/hide )


    Täna leidsin ühe laudu alustava mängija kes üsna tõenäoliselt bot on (Stas.Gurtsak ilma punktita ja tühikuga). Railisin teda enne ligi tund aega laudades ning kahtlusi äratav aspekt selle mängija juures on, et kui muidu on tegemist üliagressiivse mängijaga kes stackid üsna kergekäeliselt sisse ajab, siis kolmanda mängija liitumise korral timebank-foldib ta 100% ajast (hoolimata sellest mis action varem on olnud) ja järgmine käsi kohe sit out. Saatsin ka Starsile kindluse mõttes kirja ja loodetavasti uuritakse seda asja.

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Laudades olles jäi silma rohkem imelikke liigutusi fishide ja regularide poolt kui üles jõuan loetleda, aga veidraim laialt levinuim on kahtlemata flopi min-donkamine. Mis sellise asja mõte on?
    Äkki sa foldid kui midagi pole? Samas on see 50% ajast tervele lauale kuulutamine, et sul pole absoluutselt mitte midagi ja ülejäänud ajast enamus on mingi umbluu tõmme-nõrgem osa seltskonnast ei pane otsa vaid callib ja laseb seetõttu kokku osta odavalt. Hea passiivse callstationi vastu tõmbeid mängida ja saab üllatavalt tihti foldi.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    ( Click to show/hide )


    Kõik mis valesti sai minna, täna ka läks. Väga palju raha kaotasin olukordades kus floppasin a'la seti/2 paari ning hakkasin raha sisse laduma ning riveris tuli 4-straight/4-flush maha ja siis väga raske otsuse ees olin. Lisaks veel kaks set vs set olukorda kus positsioonis kõik bulletid maha callisin ja üks olukord oli lihtsalt mu enda poolt väga rumal kus ülepaariga kõik tänavad maha callisin ja vastas oli veelgi tugevam ülepaar. Oeh, homme läheb äkki paremini.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Mängisin veel 2h ja -5 BI juurde. Ehk siis seis on sisuliselt tagasi nullis. Tulevaste sesside puhul proovin rohkem fit-fold mängida ja proovida mitte fishe, kes oma viiendat paari nagunii ei foldi, barreldada.

    Sessi täiesti viimane käsi, expert play gets rewarded:
    BTN: $11.56
    SB: $6.53
    BB: $0.49
    Hero (UTG): $8.37
    UTG+1: $5.66
    MP1: $7.78
    MP2: $7.10
    CO: $5.00

    Pre Flop: ($0.07) Hero is UTG with J J
    Hero raises to $0.15, 4 folds, BTN raises to $0.45, 2 folds, Hero calls $0.30

    Flop: ($0.97) 4 J 2 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $0.70, Hero raises to $1.40, BTN calls $0.70

    Turn: ($3.77) 7 (2 players)
    Hero bets $2.40, BTN calls $2.40

    River: ($8.57) 3 (2 players)
    Hero bets $4.12 all in, BTN calls $4.12

    Final Pot: $16.81
    BTN shows 5 9 (a flush, Jack high)
    Hero shows J J (three of a kind, Jacks)
    BTN wins $16.11
    (Rake: $0.70)

  13. #13
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Mis flopi sizing see veel on?

  14. #14
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    sama küsimus

  15. #15
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    lisaks veel selle, et kui täis ahv oli, siis 4betiks pre

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Millegagi ennast väga välja vabandada pole. Kerge tilt ja enda poolt halb mäng.

    Muide, pastilaa, oma esimeses videoseerias rääkisid fishide vastu erinevate boardide c-bettimisest erineva suurusega. Mida ma aga ära ei haaranud oli see kui suurelt c-bettida boarde kus meil on bluffcatcher? Selle all pean silmas kohti kus meil on käsi millel on mingi SDV olemas, aga stacke täitsa sisse uhada ei tahaks (a'la teine/kolmas paar).

  17. #17
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    2nd paar on enamasti ikka nii hea asi fishi vastu, et seda cbetiks suht korralikult for value ja enamasti ka turni

  18. #18
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Täna leidsin ühe laudu alustava mängija kes üsna tõenäoliselt bot on (Stas.Gurtsak ilma punktita ja tühikuga). Railisin teda enne ligi tund aega laudades ning kahtlusi äratav aspekt selle mängija juures on, et kui muidu on tegemist üliagressiivse mängijaga kes stackid üsna kergekäeliselt sisse ajab, siis kolmanda mängija liitumise korral timebank-foldib ta 100% ajast (hoolimata sellest mis action varem on olnud) ja järgmine käsi kohe sit out. Saatsin ka Starsile kindluse mõttes kirja ja loodetavasti uuritakse seda asja.
    Võimalik, et on bot. Kuigi minul ta päris 100% ei foldinud kolmanda liitumisel.
    Vahepeal bumhuntisin teda, üliagro on, TPWK ajab stacki sisse. Kokku olen 4 BI saanud talt.

  19. #19
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Russ PTRi järgi random degen lihtsalt kes igast asja kaotavalt mänginud väikse sample peale.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Võimalik, et on bot. Kuigi minul ta päris 100% ei foldinud kolmanda liitumisel.
    Vahepeal bumhuntisin teda, üliagro on, TPWK ajab stacki sisse. Kokku olen 4 BI saanud talt.
    Üks huvitav aspekt tema juures on veel, et calling-range tal vähemalt 3x avangu vastu (minu ligi 250 käelise sample puhul) puudub. Kõik käed lähevad BB pealt kas fold või 3-bet.

    Täna suutsin laudades peale kahte miinuspäeva jälle comebacki teha:
    ( Click to show/hide )


    Mitte ühtegi suurt kätt ei mänginud ning nagu näha (graafikult pole EV joon puudu) siis ei ajanud ka ühtegi korda enne riverit stacke sisse. Eesmärgiks oligi post-flop agressiooni (seda küll non-SD arvelt) veidi vähendada ja pigem rohkem kätt ja positsiooni mängida.

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES