Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 31
  1. #1
    PokkeriProde Uudiste Postitaja Kasutaja Toimetaja avatar
    Liitus
    Nov 2012
    Asukoht
    www.pokkeriprod.com
    Postitusi
    358

    PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    PokerStars tuli välja Ultimate Challenge kampaaniaga, kus mängijad saavad 10 kuni 1000 dollari suuruse boonuse sõltuvalt mängija 2014. aasta parimast VIP-mängija punktide (VPP-de) kuust. Sealjuures boonuse saamiseks ei ole vaja teha täiendavat sissemakset.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2015/01/1...ate-challenge/

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    Higi, veri ja sendid - ei, aga tegelt hea ju kui motiveerib veel mängima ka. Ega Stars loll ei ole, ta tahab volüümi mängijatelt, et rake pealt saaks koheselt kõik kampaaniale tehtud kulutused tasa tehtud +kasumit ka. Regularid virisevad, aga küll nad hiirt nühkima hakkavad. Starsil ikka kohe-kohe vaja saada raha, populaarsust neil juba on.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    10 000 VPP-d, et saada $125 boonus. Eelmise aasta parim kuu oli juuni, kui maksin $1557.72 raket. Umbes $1 rake eest saab 5.5 punkti ehk selle kuu jooksul teenisin umbes 8564 VPP-d. Kokku mängisin 154 tundi heads-upi ja olin 31-st päevast 30 laudades.

    Tundide sees ei ole ooteaega, aga oli külm kuu ning pm. ärgates lauad lahti ning kuni õhtuni välja, ei käinud peol ühtegi korda (v.a. viimane päev) ning olin täiesti nolifer. Peale Spin&Go'de tulekut sellist volüümi ei suudaks never näidata ning boonus on minu jaoks vabastamatu.

    Tekib küsimus, et kust sellised numbrid võeti ?

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    Lisaks.

    Nagu ütlesin umbes $1 raket on väärt 5.5 VPP-d. Siis lihtsa tehtega 125-dollari suuruse boonuse vabastamiseks tuleb koguda 10 000 VPP-d ehk umbes 1818 raket ehk annab juurde 6% rakebacki.

    Võrdluseks eelmise aasta novembris pakkus PokerStars Spin & Go mängude puhul 25% boonust kuni 150 dollari ulatuses. Vabastamiseks oli vaja iga 5 dollari jaoks koguda 100 VPP-d ehk koguboonuse jaoks 3000 VPP-d, mis on umbes 545 dollari raket ehk 27% rakebacki.

    PokerStars võiks nüüd algava TCOOP puhul anda ka boonuse, mille vabastamiseks on aega näiteks 30 päeva. Siis hakkaks nalja saama, sest kui ma ei eksi vabastub esimesena see boonus, mis aegub varem ning kuna Ultimate Challenge boonust lahti mängimiseks pead rügama nagu siga, siis selle aegudes on kõigest mõned päevad aega TCOOP boonuse vabastamiseks, mis tähendab ka suurt rügamist või boonusest loobumist.

  5. #5
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    9000 VPP-d et saada 112.5$. Üsna kindel, et saan selle vabastatud. Minu arvates normaalsem promo kui viimased pool aastat toimunud shootoudid.

  6. #6
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    250$ - 30000 VPP-d...no thanks. Suvel mängisin ühel kuul väga palju PLO100 zoomi, enam ei taha.

  7. #7

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    7700vppd ja 110$. Not so bad, annab väheke motti küll. (eelmise aasta parim oli ~7500vpp)

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    9000 VPP-d et saada 112.5$. Üsna kindel, et saan selle vabastatud. Minu arvates normaalsem promo kui viimased pool aastat toimunud shootoudid.
    Suur osa pakkumise saanud mängijaid ei ole viimase 12 kuu jooksul kogunud ühes kuus niipalju punkte kui nõutakse Ultimate Challenge boonuse vabastamiseks. Sealjuures parim 2014. aasta VPP-de kuu on olnud volüümi poolest rekord kuu, kus on antud endast rohkem kui tavaliselt. Siis nüüd peab mängija andma veel rohkem, et saada kõigest 6% rakebacki. Minu arvates on antud promol risk-reward täielikult paigast ära.

    Tõesti ei saa öelda, et tegu on ebanormaalse promoga või üleüldse ei tohiks sõnagi võtta, sest antakse ju boonust niisama mitte midagi tegemata ja vaba tahe, kas osaled või mitte, aga kui sain PokerStarsilt kirja ning lugesin promoteksti, siis arvasin, et oh yess, saan ehk hea boonuse, aga lähemal uurimisel selgus, et seda ma ei suudaks ealeski vabastada. (Siinkohal pretendeerin foorumi kõige pikema liitlause tiitlile) 2014. aastal kogusin natuke üle 45 000 VPP-d ja nüüd nõutakse 10 000 VPP-d. Kus kohas see loogika on?

  9. #9

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    kust kohast seda kampaaniat alustada saab?

  10. #10
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    kust kohast seda kampaaniat alustada saab?
    StarCode sisestad ULTIMATE ja umb 30 minuti pärast tuleb teade.

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    127.50$ ja 11000vpp-d, hetkel käib ülejõu :D

  12. #12

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    77.50$ ja pean koguma 3100VPP-d, tuleb nii lebolt ära.

  13. #13
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    Tsitaat Algselt postitas juuretis Vaata postitust
    77.50$ ja pean koguma 3100VPP-d, tuleb nii lebolt ära.

    Huvitav et ma pean tegema 4x rohkem et saada 2x rohkem raha :D

  14. #14

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    Ligikaudu 100$ ja 4500VPP.Tõenäoliselt ei viitsi.

  15. #15
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Huvitav et ma pean tegema 4x rohkem et saada 2x rohkem raha :D
    Jep. Suht kindel, et seal mingi diipim kalkulaator kasutuses. Mina pean 2xrohkem, et saada 1,5x rohkem raha võrreldes juuretisega.

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    Kui sundida ennast mängima, kaotate mitu korda raha rohkem kui see boonus väärt on.

  17. #17

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    7700 vpp-d 110$

  18. #18
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    15 750 VPP 157$

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Jep. Suht kindel, et seal mingi diipim kalkulaator kasutuses. Mina pean 2xrohkem, et saada 1,5x rohkem raha võrreldes juuretisega.
    Ainus hea asi selle promo juures on, et kindlasti meelitab mängijaid, eelkõige fishe raha jahile.

  20. #20
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: PokerStars Ultimate väljakutse kampaania tekitas mängijates suurt pahameelt

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ainus hea asi selle promo juures on, et kindlasti meelitab mängijaid, eelkõige fishe raha jahile.
    Yeah, ma usun, et selliseid jagub küllaga kes jälitavad seda boonust ilma, et saaks aru, et julmalt -EV seda huiata kui mingi utoopne arv VPPsid vaja teha väikese summa pärast.
    Endal 30k vpp ja $250. 1x elus olen teinud vbl nii palju kuus, elus ei pööra sellele isegi tähelepanu.
    Regularide hulgas pigem soodustab mängijaid kes anyway mängivad suurt volüümi vpp wise ja freeroll, ülejäänud saavad ise ka aru, et tegu idiootsusega.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES