Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 115, kokku 140 EsimeneEsimene ... 1565105113114115116117125 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 281 kuni 2 300, kokku 2785
  1. #2281

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas carpc
    Fulltilti sooviks $, vastu annan SEB EEK 1500, palju selle eest antakse $ Täna võiks tehningut teha
    carpc su inbox on täis, aga pakun 140$ 1500EEK vastu FTP-sse.

    EDIT: Olemas

  2. #2282

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Nii. Palun jätke Rainer ja Maarja välja sellest jamast. Nemad ei ole ju süüdi, et mina siukest asja korraldan.

    Eks ma homseks ajan korda.

  3. #2283

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Keegi starsi ei taha mingit väiksemat summat 20-30$, soovi korral pm-ige oma pakkumistega, raha sooviks vastu swedi.
    Keegi?

  4. #2284
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas LIMP_ME_IN
    Nii. Palun jätke Rainer ja Maarja välja sellest jamast. Nemad ei ole ju süüdi, et mina siukest asja korraldan.

    Eks ma homseks ajan korda.
    Kui mind oleks sedasi petetud, siis ma hoolitseks selle eest, et Sina ja kõik need, kelle kaudu Sa oma pettusi täide viid vastutaksid oma tegude eest. Sinu käepikendused on süüdi Sinu usaldamises, mis aitasid kaasa KURITEO toimumisele. Ma loodan, et antakse asjale ametlik alus ja et sa saad oma lähedastega kriminaalsüüdistuse.

  5. #2285

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas LIMP_ME_IN
    Nii. Palun jätke Rainer ja Maarja välja sellest jamast. Nemad ei ole ju süüdi, et mina siukest asja korraldan.

    Eks ma homseks ajan korda.
    kui homseks korras ei ole, siis ma panen siia ühe HV lingi.

  6. #2286

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    hmmmm...oli igav ja googeldasin veidi

    tuleb välja, et kaks nime, kes siin mainitud - Rainer T. ja Oskar-Oliver Saar on kunagi kuulunud Counter-Strike meeskonda "sYnc".

    Kuna ma ühte kolmandat isikut sealt "teamist" tean, siis nende härraste asukoht on kergesti tuvastatav.

  7. #2287

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    ma ise pelan ka sYnckis ja võin teile enda pea anda Raineri eest, tema ei ole asjasse kuidagi segatud, aga see genE(oskar-oliver saar) on haige tegelane, ta mulle ka 4600 eeku sees ja ma ei tea mida see vend korraldab, igastahes kui menti minek on siis jätke Rainer ja Maarja asjast v2lja, sest nemad pole 150% kuidagi asjasse segatud, aitäh.


  8. #2288
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas nadasurf
    ma ise pelan ka sYnckis ja võin teile enda pea anda Raineri eest, tema ei ole asjasse kuidagi segatud, aga see genE(oskar-oliver saar) on haige tegelane, ta mulle ka 4600 eeku sees ja ma ei tea mida see vend korraldab, igastahes kui menti minek on siis jätke Rainer ja Maarja asjast v2lja, sest nemad pole 150% kuidagi asjasse segatud, aitäh.

    Kui Raineri ja Maarja pangakontosid on pettuste jaoks kasutatud, siis Rainer ja Maarja tuleb kindlasti politseisse tehtavas avalduses ära märkida. Sellest pääsu poleks nii või naa. Nemad peavad ära seletama, kuidas kurjategijal oli ligipääs nende endi pangakontodele ja kuidas oli võimalik, et nad lasid kurjategijal enda kontode alt pettusi sooritada.

  9. #2289

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Mittekeegi ei anna oma pangakontot niisama kellegile teisele kasutada. Seega kelle kontodega asi seotud siis kindlasti pange kõik nimed POlitseisse teele, kui petturid. Ja ÄRGE KANDKE RAHA ETTE TUNDMATUTELE!

  10. #2290

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    minu 325$ tilits sinu 3k vastu swedi.

  11. #2291

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    tra peaks ingi 500 postitus reegli vms tegema, et ennem ei saa ned tyybid rahasid vahetada siin...hoiab selle pasaladungi siit ära...küll lastakse üht üle ja teist

  12. #2292
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Täiesti nõus sinuga Leits.vahepeal selline tunne, et see topic on ei tea milleks juba muutunud...

  13. #2293
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Probleemid tekivad, kui mõlemad osapooled on newbied. Ise olen teinud paari tuhande taala eest täiesti uute ja tundmatute tegelastega ja kõik läinud hästi. Aga ma ei kanna ka kellelegi ega midagi ette. Seega mingit 500+ posti nõuet siia panna poleks mõistlik. Ärge lihtsalt tehke täiesti tundmatute tontidega tehingut, isegi kui ise olete vahetuse küsija ja teie poole pöördutakse.

  14. #2294

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    tõsi, loll saab kirkus ka peksa

  15. #2295
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Mittekeegi ei anna oma pangakontot niisama kellegile teisele kasutada. Seega kelle kontodega asi seotud siis kindlasti pange kõik nimed POlitseisse teele, kui petturid. Ja ÄRGE KANDKE RAHA ETTE TUNDMATUTELE!
    +1.
    Rahavahetuse teema on ikka üsna laiali valgumas.

  16. #2296
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    tra peaks ingi 500 postitus reegli vms tegema, et ennem ei saa ned tyybid rahasid vahetada siin...hoiab selle pasaladungi siit ära...küll lastakse üht üle ja teist
    sis hakatakse pointless poste tegema, spammima igal pool

  17. #2297

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    100 starsi ja mulle 950 swedi


    Korras

  18. #2298

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    kasutajale asdafasdf infoks et ta inbox on täis

  19. #2299

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas asdafasdf
    minu 325$ tilits sinu 3k vastu swedi.
    kasutaja r3o'ga diil tehtud ,
    ait2h

  20. #2300
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    ühesõnaga nii nagu mina aru saan on kogu eelneva arutelu lõppjäreldus see, et leitsiga mingeid diile ei tasu teha. ilmselge joodik ja pätt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES