Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 140 EsimeneEsimene 12341252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 2785
  1. #21
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    No minge ja valige pokerclubist transactions, kas siis PokerStars to bank või Full tilt vaadake, kas panka on kuskil valikutes

  2. #22
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    rigged **** nüüd tuleb triosse tagasi minna >:(

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Simka11
    hetkel ei ole vaja, aga varsti ilmselt jälle vaja sellist ülekannet teha, võtan siis ühendust, ning eelmisele kes soovis Fulltilti 10 daala, SEB-ist saab teha ju Fulltilti ülekannet, esimese deposiidi miinimum on seal 10 usd.
    Simka11-ga tegime väikse vahetuse. Kaup oli aus ja korralik, oleks olnud ka kiire, kui ma ei oleks niipalju maganud :)

  4. #24

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Hey, oleks hädasti vaja kiiret rahavahetust Swedpanka.
    Minu $94(PS, MB) ,950.- vastu.

    PS: HrKalju


    EDIT: Olemas. Tänud tarmonator

  5. #25

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Leidub kedagi , kes oleks nõus selle väikse rahaliigutuse nõus tegema? :)

  6. #26
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Kollane, kui mulle bookersisse selle raha kannad, siis võime diili teha. EDIT: tehing tehtud
    Tartu, kui sobib mulle Swedpanka kanda, siis teeme vahetust.

  7. #27

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Irwwww, hakka või ise teenust pakkuma. Minu kaudu saate ka kiirelt teha, tingimusel et ma netis olen.
    A mis sellel Timil juhtus siis? Äri hakkas liiga hästi õitsema? Tal viimasel ajal käis juba sadu transfereid päevas raisk.

  8. #28
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Irwwww, hakka või ise teenust pakkuma. Minu kaudu saate ka kiirelt teha, tingimusel et ma netis olen.
    A mis sellel Timil juhtus siis? Äri hakkas liiga hästi õitsema? Tal viimasel ajal käis juba sadu transfereid päevas raisk.
    Tõenäoliselt PokerStars pani ta äri kinni nagu nad on teinud enamike saitidega - DC, CR, PT3, HEM jne. ja eeldan, et PokerStars oli Tim'ile kõige suuremaks rahavahetuse kohaks.

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    Aga miks siis pokerstars -> trio võimalus alles on. Kui stars tal ära keelas, siis kuidas ta sealt triosse kannab?

    Suht sick. Ma olen kõik tehingud Timi kaudu teinud. Nüüd tuleb muud võimalused leida. Moneybookers on mul ka lambist ära blokitud.
    Ei tea siis.

  10. #30
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    Aga miks siis pokerstars -> trio võimalus alles on. Kui stars tal ära keelas, siis kuidas ta sealt triosse kannab?

    Suht sick. Ma olen kõik tehingud Timi kaudu teinud. Nüüd tuleb muud võimalused leida. Moneybookers on mul ka lambist ära blokitud.
    kus mängid, mis panka kasutad?

  11. #31
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Lihtsaim variant vist siis SEBist läbi käia ja konto avada seal.

  12. #32
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Lihtsaim variant vist siis SEBist läbi käia ja konto avada seal.
    mhm ise tegin seda sama aga pole veel kasutanud

  13. #33

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Sampos saab ka "Gold Card"i Ehk siis palk peab sinna laekuma, siis on debeet ja krediit kaart 2 in 1 .. lihtsalt panga poolt pole krediiti antud.. Hea lihtne igalpool kasutada :)

  14. #34

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Mul ikka vana hea soovitus: tehke oma raha-asjad korda (moneybookers/neteller, pangakontod, vajadusel ka krediitkaart) ning arveldamine on edaspidi ülimalt mugav ning probleemidevaba; pole vaja mingeid timme ega ajada foorumites (rahaliselt kahjulikke) rahavahetusdiile taga. Saate sekundiga sobivasse kohta deposiidi teha, sõpru steikida või mida iganes ning kui vaja cashouti, siis pole see MB teenustasu kaks dollarit ka mingi eriline kahjum. See, et rahaga 5 päeva läheb ei tohiks ka eriline probleem olla - õlleraha peaks ju igakl mehel ikka alati arvel leiduma :)

  15. #35
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Mul ikka vana hea soovitus: tehke oma raha-asjad korda (moneybookers/neteller, pangakontod, vajadusel ka krediitkaart) ning arveldamine on edaspidi ülimalt mugav ning probleemidevaba; pole vaja mingeid timme ega ajada foorumites (rahaliselt kahjulikke) rahavahetusdiile taga. Saate sekundiga sobivasse kohta deposiidi teha, sõpru steikida või mida iganes ning kui vaja cashouti, siis pole see MB teenustasu kaks dollarit ka mingi eriline kahjum. See, et rahaga 5 päeva läheb ei tohiks ka eriline probleem olla - õlleraha peaks ju igakl mehel ikka alati arvel leiduma :)
    Oleneb kus mängida ju. Triobetist, Fulltildist ja Starsist(kui mitte enamus kohtadest) saad ju otse SEBsse kanda. Milleks MBd vaja? Ja aega l2heb ka paar päeva vähem.

  16. #36

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tõenäoliselt PokerStars pani ta äri kinni nagu nad on teinud enamike saitidega - DC, CR, PT3, HEM jne. ja eeldan, et PokerStars oli Tim'ile kõige suuremaks rahavahetuse kohaks.
    maksuamet pigem

  17. #37
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Sooviks saada 50$ PokerStarsi või moneybookersisse. Viimane variant oleks isegi parem. Vastu kannaks Swedbankist 550 eeka.

  18. #38
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Sooviks saada 50$ PokerStarsi või moneybookersisse. Viimane variant oleks isegi parem. Vastu kannaks Swedbankist 550 eeka.
    teeme ära!
    aga tänase swedpanga ostukursi alusel + väike käitlustasu oleks 50USD minu puhul 575 EEK

  19. #39

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    tarmo võtab timi äri väikselt üle siin ;D

  20. #40
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    no mulle meeldib rahasid edasi tagasi liigutada ;D
    ja kursikõikumistest ja tehingutasudest ilmselt ma jään pikas perspektiivis raudselt nulli kui mitte miinusesse, aga no mis sa teed kui hing mul nii hea ja teisi aidata tahan 8)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES