Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 140 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 2785
  1. #61
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Xpike
    Tahaks Full tilti $10. Ise toimetan Swedbankiga. Tahaks võimalikult kähku (tahaks kähku mängima hakata).
    PALUN JÄLGIDA REEGLIT:

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Reeglid:
    • Iga kord tuleb postitada pokkerituba ja oma pokkeritoa alias (isegi, siis kui oled nad varem postitanud siia teemasse), kui tahad vahetada raha. Selle reegli eiramisel postitust muudetakse/kustutatakse ette hoiatamata;
    Sellel teemal hakkan hoidma julmalt silma peal, kuna eriti reeglitest ei hoolita.

  2. #62

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Aga miks te ise pangast pokkerituppa raha ei kanna? FT-l ja Stars'il on mõlemal SEB-s arve - tavaline pangaülekanne töötab väga kenasti (neile, kel krediitkaarti ei ole või kes ei saa hakkama MB konto avamisega).

    Ning ärge kindlasti unustega, et kui teete esimese kande Full Tilti läbi "sõbraülekande" olete ilma nii rakebackist kui deposiitboonusest ning selline otsus läheb teile väga kalliks maksma. Teate ju vana head ütlust: tark ei torma.

  3. #63

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Sry ma unustasin. Lugesin küll, aga näedsiis. Igastahes Full Tilt poker ja alias: Xpike
    Teinekord ei unusta.
    Edit:
    Aga miks te ise pangast pokkerituppa raha ei kanna? FT-l ja Stars'il on mõlemal SEB-s arve - tavaline pangaülekanne töötab väga kenasti (neile, kel krediitkaarti ei ole või kes ei saa hakkama MB konto avamisega).
    Mul pole $50 et ise kanda. Paistab olevat miinimum igalt poolt kandmisele. Kirjas nii..
    Jama asi juhtus kohe esimese käega mis mängisin.. fak.. ei saanud aru päris mis tal käes oli.. arvasin, et Acehigh.. pärast esimest kätt jäi järgi 2.35 haha. Katsin ära ta. Flopis tuli muidu rida lauda, aga ta ei mängind nii nagu rida oleks. Pärast oli tema AA minu QQ vastu ja mina nukker. Vahepeal jõudsin ples $8 peale.. aga nüüd hetkel $5.

  4. #64

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Aga miks te ise pangast pokkerituppa raha ei kanna? FT-l ja Stars'il on mõlemal SEB-s arve - tavaline pangaülekanne töötab väga kenasti (neile, kel krediitkaarti ei ole või kes ei saa hakkama MB konto avamisega).

    Ning ärge kindlasti unustega, et kui teete esimese kande Full Tilti läbi "sõbraülekande" olete ilma nii rakebackist kui deposiitboonusest ning selline otsus läheb teile väga kalliks maksma. Teate ju vana head ütlust: tark ei torma.
    ma nii kindel ei ole selles .. esimene ylekanne ftp'sse oli sõbra kandega, liitusin küll l2bi rake the rake ... hiljem kandsin 600$ sisse sain ka first deposit boonuse ning rakebacki .. seega ma ei tea

  5. #65

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Xpike
    Sry ma unustasin. Lugesin küll, aga näedsiis. Igastahes Full Tilt poker ja alias: Xpike
    Teinekord ei unusta.
    Edit:
    Mul pole $50 et ise kanda. Paistab olevat miinimum igalt poolt kandmisele. Kirjas nii..
    Jama asi juhtus kohe esimese käega mis mängisin.. fak.. ei saanud aru päris mis tal käes oli.. arvasin, et Acehigh.. pärast esimest kätt jäi järgi 2.35 haha. Katsin ära ta. Flopis tuli muidu rida lauda, aga ta ei mängind nii nagu rida oleks. Pärast oli tema AA minu QQ vastu ja mina nukker. Vahepeal jõudsin ples $8 peale.. aga nüüd hetkel $5.
    OT:
    soovitan soojalt starsi liikuda, minu jaoks oli FTP kinda rigged fag brag :) Kui kandmisel abi vaja lemme know

  6. #66

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Xpike
    Mul pole $50 et ise kanda. Paistab olevat miinimum igalt poolt kandmisele. Kirjas nii..
    Esimene kanne võib FT-sse olla ka $10, hiljem on jah miinimum $50.

  7. #67

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    esimene ylekanne ftp'sse oli sõbra kandega, liitusin küll l2bi rake the rake
    1) Sul lihtsalt joppas (kui tegid ülekande sellel aastal)
    2) Tegid ülekande 2008 või varem, siis oli nats lebom see asi.

    Tingimused affiliatede'le ja rakeback-vahendajatele on üldjuhul samad, sõltumata sellest kas kasutada RTR või uugametsaaadurakeback.com saiti.

  8. #68

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Starsist väljakandes võttis Haukas SEB veel teenustasudeks 70 eek.
    Ma arvan, et sellepärast enamus seda kasutada ei soovigi :D

  9. #69
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Keegikolmas
    Starsist väljakandes võttis Haukas SEB veel teenustasudeks 70 eek.
    Ma arvan, et sellepärast enamus seda kasutada ei soovigi :D
    Ükskõik läbi mille välja kannad, kõik võtavad mingit tasu ja 70 ei ole väga palju minumeelest, kõik sõltub muidugi summadest.

  10. #70

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Sooviks, Minu $43 Sinu Fulltilti ja Sinu 450.- krooni Minu Swedbanki. potikunn.

    PMi


    EDIT: Asi korras, tänud Tarmonatorile, kiirelt ja korralikult.

  11. #71

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Keegikolmas
    Starsist väljakandes võttis Haukas SEB veel teenustasudeks 70 eek.
    Ma arvan, et sellepärast enamus seda kasutada ei soovigi :D
    l2bi mb on kyll vist 1.8€, kuid faking tihti peale sõima neid idikaid, miks rahasid pole jne. Otse panka on tunduvalt lihtsam, närvid silivad jne ning pole neid MB limiite kui kedagi v2ga h2irivad.


    Anyway viimasel ajal Mb'le kiidusõnad, ülekanded tulevad alla 24h

  12. #72
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    l2bi mb on kyll vist 1.8€, kuid faking tihti peale sõima neid idikaid, miks rahasid pole jne. Otse panka on tunduvalt lihtsam, närvid silivad jne ning pole neid MB limiite kui kedagi v2ga h2irivad.


    Anyway viimasel ajal Mb'le kiidusõnad, ülekanded tulevad alla 24h
    28 eeki võtab MP :) Ja minul viimasel ajal töötavad sammuti väga kiiresti. Siiani pole midagi ette heita.

  13. #73
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    200 taala starsi või Fulltildi pappi -> 2000 eek eesti pangakontole, täna sobivad ükskõik mis pangad, homme SEB ja Sampo.

    LittleORK

    Äitah!

  14. #74
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    ehk siis sa tahad müüa 200$ daala? sain ma õigesti aru?
    ma oleks pmst nõus, aga ca 2-3h pärast.

  15. #75

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    sa tahad 200$ saada starsi ja panga kontole kannad vastu 2000 eek :D? kui nii siis tarmo tuld ja veel kord tuld :D

  16. #76

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    200 taala starsi või Fulltildi pappi -> 2000 eek eesti pangakontole, täna sobivad ükskõik mis pangad, homme SEB ja Sampo.

    LittleORK

    Äitah!
    ma teen kohe ära

  17. #77
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    sa tahad 200$ saada starsi ja panga kontole kannad vastu 2000 eek :D? kui nii siis tarmo tuld ja veel kord tuld :D
    Mis keeruline on leits?

    mina 200 usd
    sina 2k eeke

    Ja tarmonaator 2-3h sobiks, aga mul siis suht uneaeg:) äkki saab kuidagi andmed enne kokkuleppida jne?

  18. #78
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    sa tahad 200$ saada starsi ja panga kontole kannad vastu 2000 eek :D? kui nii siis tarmo tuld ja veel kord tuld :D
    ei niipidi ma jätan selle vahetuse svenzale :D

  19. #79

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Mis keeruline on leits?

    mina 200 usd
    sina 2k eeke

    Ja tarmonaator 2-3h sobiks, aga mul siis suht uneaeg:) äkki saab kuidagi andmed enne kokkuleppida jne?
    huvi pärast kysin, et kursiga oled ikka kursis?

  20. #80

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    huvi pärast kysin, et kursiga oled ikka kursis?
    Ideaalne diil ju.. saad dollareid 10 eeki tk.. millega siin veel kursis peab olema?

Lehekülg 4, kokku 140 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES