Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 140 EsimeneEsimene ... 1119202122233171121 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 2785
  1. #401

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    Kui keegi soovib.Mina sulle 800EEk.Sina mulle 80USD Pokerstarsi.Ülekanne Sampopankast homme enne kella 12, PS raha võib kanda peale raha saamist
    vaatame kurssi ka :)
    950 eeguga võin ära teha .. vähema eest ei viidsi

  2. #402

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    mina tahan saada 50usd pokerstarsi sina paku välja palju mina sulle Swedist kannan . PM

  3. #403
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    mine unista edasi, siin samas pakkumine 100 usd -1000eek
    Sa vist ei taju rütmi, et ühel juhul tahetakse raha starsist välja kanda, sellest ka antud "kurss". Sina aga soovid raha starsi ja keegi ei hakka sulle seda ju vahetama nii, et ta ise jääb kahjumisse.

  4. #404
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    mine unista edasi, siin samas pakkumine 100 usd -1000eek
    Selles see vahe ongi, et teised vahetavad usd-id eekideks(saab vahetaja kasu) aga sina tahad vahetada eegid usdi-ks(saad sina kasu). ;D

  5. #405

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    mine unista edasi, siin samas pakkumine 100 usd -1000eek
    välja kandmisel jah , mõikad üheltmaalt ?

  6. #406
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar
    Sa vist ei taju rütmi, et ühel juhul tahetakse raha starsist välja kanda, sellest ka antud "kurss". Sina aga soovid raha starsi ja keegi ei hakka sulle seda ju vahetama nii, et ta ise jääb kahjumisse.
    Thats what aim talking about..

  7. #407

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    [quote=Törööö ]
    mina tahan saada 50usd pokerstarsi sina paku välja palju mina sulle Swedist kannan . PM
    [/quote


    olemas

  8. #408
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    te vist ise ei taju rütmi kui inimesed pakkuvad 1-/10 siis ma ostan selle hinnaga ja mitte kallimaga.Järgmine kes pakkub müüa 1/10 ostan 80 USD kui ei taha , siis sinu mure ja kui keegi ei soovi selle hinnaga müüma on minu mure.Üldjuhul tahetakse rohkem müüa USD kui osta, ma lihtsalt ootan, see et hetkel pakkujad pole mind ei häiri

  9. #409

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    te vist ise ei taju rütmi kui inimesed pakkuvad 1-/10 siis ma ostan selle hinnaga ja mitte kallimaga.Järgmine kes pakkub müüa 1/10 ostan 80 USD kui ei taha , siis sinu mure ja kui keegi ei soovi selle hinnaga müüma on minu mure.Üldjuhul tahetakse rohkem müüa USD kui osta, ma lihtsalt ootan, see et hetkel pakkujad pole mind ei häiri
    eesti panga kurss on 10.86 . .. õpime arvutama

  10. #410

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    te vist ise ei taju rütmi kui inimesed pakkuvad 1-/10 siis ma ostan selle hinnaga ja mitte kallimaga.Järgmine kes pakkub müüa 1/10 ostan 80 USD kui ei taha , siis sinu mure ja kui keegi ei soovi selle hinnaga müüma on minu mure.

    Eesti Panga kurss 10,86 = 1$
    Kui sina tahad saada naiteks 1000 krooni eest $100 ,siis see inimene kes seda teeb maksab 86krooni peale.
    Kui sa nüüd ka aru ei saa, siis oled ikka päris debiilik

  11. #411
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas kollane

    Eesti Panga kurss 10,86 = 1$
    Kui sina tahad saada naiteks 1000 krooni eest $100 ,siis see inimene kes seda teeb maksab 86krooni peale.
    Kui sa nüüd ka aru ei saa, siis oled ikka päris debiilik
    +1, mina ka ei suuda talle selgeks teha(aga arvan eks selle aasta lõpuks ta võib oma daalad kätte ka vb saada, kui daala kurss on 9) ;D

  12. #412
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas hoss23
    +1, mina ka ei suuda talle selgeks teha(aga arvan eks selle aasta lõpuks ta võib oma daalad kätte ka vb saada, kui daala kurss on 9) ;D
    +2

  13. #413
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas kollane

    Eesti Panga kurss 10,86 = 1$
    Kui sina tahad saada naiteks 1000 krooni eest $100 ,siis see inimene kes seda teeb maksab 86krooni peale.
    Kui sa nüüd ka aru ei saa, siis oled ikka päris debiilik
    Kollane ja muud tegelased ma ei hakka teid nimetama debiilikuteks, kuna see ei ole mulle kohane.Kuid olukord on selline et nõudslus eek vastu on suurem kui pokkeri usd vastu , ning ma lihtsalt ootan pakkumist.Sina ja muud aga muud kommijad muud kui oskavad nuriseda ja ise pakkuvad pärast osta 1/10.Minu pakkumine on mõeldut nendele, kes postitavad siia USD pakkumised ja mitte sulle, ni kui ei meeldi "keri p...e kaua veel ma öelda saan".

  14. #414

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    selge selge aja oma äri edasi
    ma sain juba vastuse

  15. #415

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    Kollane ja muud tegelased ma ei hakka teid nimetama debiilikuteks, kuna see ei ole mulle kohane.Kuid olukord on selline et nõudslus eek vastu on suurem kui pokkeri usd vastu , ning ma lihtsalt ootan pakkumist.Sina ja muud aga muud kommijad muud kui oskavad nuriseda ja ise pakkuvad pärast osta 1/10.Minu pakkumine on mõeldut nendele, kes postitavad siia USD pakkumised ja mitte sulle, ni kui ei meeldi "keri p...e kaua veel ma öelda saan".
    Seekord siia +1

    Enamus tahab PSist väljavõtta hetkel raha ja katrinclub tegi pakkumise, et võib kellegagi vahetada 80$/800EEK
    vähemalt mina sain asjast nii aru :)

  16. #416
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    Kollane ja muud tegelased ma ei hakka teid nimetama debiilikuteks, kuna see ei ole mulle kohane.Kuid olukord on selline et nõudslus eek vastu on suurem kui pokkeri usd vastu , ning ma lihtsalt ootan pakkumist.Sina ja muud aga muud kommijad muud kui oskavad nuriseda ja ise pakkuvad pärast osta 1/10.Minu pakkumine on mõeldut nendele, kes postitavad siia USD pakkumised ja mitte sulle, ni kui ei meeldi "keri p...e kaua veel ma öelda saan".
    ;D ;D ;D

  17. #417
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Võtke veidi rahulikumalt, reageerite üle. Katrinclubi jutus on ju iva.
    Siin viimastel päevadel mitmed inimesed soovivad 100$ eest arvele 1k.- eeke. Nagu eespool seletati, siis sellistele tahtjatele on see pakkumine okei ja on mõttetu üle reageerida, arvan, et lähiajal ta ka vahetaja leiab, kui kellegil kiiresti vaja.

  18. #418

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    katrinclubi jutus on iva tõesti sees, aga igal juhul vahetaks kellegi teisega, kuna ta nii selge omakasu peal väljas.

  19. #419
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Katrin annab ilmselgelt võimaluse nendele kes tahavad raha vahetada (starsist siis välja). Millegipärast ei osanud seda kohe sedapidi vaadata, vabandused!

    PS. Ei tajunud seekord ise rütmi

  20. #420
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Simka11
    katrinclubi jutus on iva tõesti sees, aga igal juhul vahetaks kellegi teisega, kuna ta nii selge omakasu peal väljas.
    Miks sa poes midagi ostad nad on ka kõik omakasu peal väljas, elad ikka veel NSVL? Samas kardan et oled noorem kui mina ja arvad et kommunism on parem kui kapitalism, miks sa siis pokkerit mängid? Kas pokkerimäng ei ole siis nendele kes on omakasu peal väljas, või jagad sa kõigitele oma raha vabatahtlikult ära? Ei usu mingi asja pärast.
    Teine näide: Sul on talu.Kas sa nüüd ei hakka müüma oma toodetud liha ja piima edasimüüjatele hinnaga x, kuna need müüvad kallimalt x+2, kuigi kõik teised talupidajad müüvad oma tooded hinnaga x ? 1/10 on turuhind ja mitte ametlik hind ja selle eest ma olen nõus ostma, ja ma ei palu kedagi, vaid ootan neid kes ise tahavad müüa.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES