Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 109
  1. #41

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Suvi võiks tulla, saaks juba mõnusalt grillida.

  2. #42

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas poosapaa Vaata postitust
    Ja et kui vaadata neid maausulisi või taarausu vilejelaid ja nende erilist suhet looduse ja loomadega siis kas nad just ise puude valu tundsid aga nad ei kohelnud neid ka lihtsalt mingi asja või objektina, puud olid neile eluliselt väga tähtsad, milleta talve üle ei elatud.
    Kui oled juba kaotanud kontakti loodusega ongi sul raskem aru saada keskonna probleemidest ja loomakannatustest.inimene kes näiteks metsa oma rämpsu veab pole ilmselgelt maal elanud.
    Inimene, kes metsa oma prahti veab on idioot.

    See, kas süüa liha või ainult taimset toitu on igaühe vaba valik. Üks pole parem teisest.

  3. #43

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Võrratu liha lausa sulab suus, tunned looma nooruspõlve kannatusi.....mmmmm mõnus. Jube grilli isu tekkis seda teemat lugedes.

  4. #44
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    perse ma see kuu ainult 2x mäkis käinud ja need olid ka samal päeval , lamp

  5. #45

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Inimene, kes metsa oma prahti veab on idioot.

    See, kas süüa liha või ainult taimset toitu on igaühe vaba valik. Üks pole parem teisest.
    Taimetoitlastel on parem näiteks treeningutest taastumise võime seega jõuavad nad rohkem trenni teha ja saada füüsiliselt kiiremaks ja tugevamaks lühema ajaga. Isiklikult ma ei tea ühtegi head põhjust miks üldse peaks sõõma liha ja mis kasu mu keha saab sellest.

  6. #46
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas poosapaa Vaata postitust
    Taimetoitlastel on parem näiteks treeningutest taastumise võime seega jõuavad nad rohkem trenni teha ja saada füüsiliselt kiiremaks ja tugevamaks lühema ajaga. Isiklikult ma ei tea ühtegi head põhjust miks üldse peaks sõõma liha ja mis kasu mu keha saab sellest.
    on sul mingeid vettpidavaid allikaid ka selliste väidete kohta? buduaari ja telegrammi linke mitte arvestada

    http://www.toitumine.ee/taistaimetoi...d-ja-puudused/

  7. #47
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Rohkem trenni ei pruugi sind teha füüsiliselt kiiremaks ja tugevamaks lühema ajaga. Oma füüsilise keha võid sellega kiiremini tuksi küll keerata.

    http://sport.delfi.ee/news/tennis/ma...se?id=70816363

  8. #48

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas poosapaa Vaata postitust
    Taimetoitlastel on parem näiteks treeningutest taastumise võime seega jõuavad nad rohkem trenni teha ja saada füüsiliselt kiiremaks ja tugevamaks lühema ajaga. Isiklikult ma ei tea ühtegi head põhjust miks üldse peaks sõõma liha ja mis kasu mu keha saab sellest.
    Sul on täiesti õigus, absoluutselt kõik tippsportlased on taimetoitlased. Tänapäeval pole isegi dopingut vaja, söö lihtsalt kurki ja tomatit, veits ube juurde ning tunned kuidas jõudu tuleb.
    Ise mõtled välja seda jaburust mis kirjutad või sa tõesti loed seda kuskilt?

  9. #49
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Võhik küsib: lugesin süldi paki pealt, et sisaldab: 2% rasva, 0.5% suhkrut, 9.5% valku. Kas on tervislik, võib näost sisse ajada?

  10. #50

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas poosapaa Vaata postitust
    Taimetoitlastel on parem näiteks treeningutest taastumise võime seega jõuavad nad rohkem trenni teha ja saada füüsiliselt kiiremaks ja tugevamaks lühema ajaga. Isiklikult ma ei tea ühtegi head põhjust miks üldse peaks sõõma liha ja mis kasu mu keha saab sellest.
    WOW. ma tahaks ka viiteid teadusartiklitele palun. see on päris päris julge väide :)

  11. #51

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Rohkem trenni ei pruugi sind teha füüsiliselt kiiremaks ja tugevamaks lühema ajaga. Oma füüsilise keha võid sellega kiiremini tuksi küll keerata.

    http://sport.delfi.ee/news/tennis/ma...se?id=70816363
    Rääkides tennisest, siis nooremana on treeningmahud siiski stabiilselt võistlejatel ning mitte nii palju võistlejatel sama. Kuid erinevus on see, et ei Williamseid ei küpsetatud vaimselt läbi. Sama asi nt. Nadaliga. Individuaalspordis alates 8. eluaastast (need, kes tennises tippu jõudnud, nendel nii paraku on) iga kuu 2 võistlust teha küpsetab vaimu ning siis ongi 21 aastaselt karjäär läbi (Hingis).

  12. #52
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    "Ma ei ole kunagi kulutanud treenimisele liiga palju aega. Mitte, et ma ei teeks piisavalt tööd, kuid ma lõpetasin päevas kaks korda treenimise 20 või 21aastaselt," selgitas Williams. "See võib minu pika karjääri põhjuseks olla, sest kehale ei ole hea, kui lööd tuhat lööki päevas. Kui tahad, et karjäär vanemaks saades kestaks, tuleb hakata kvaliteeti kvantiteedist olulisemaks pidama."
    Neid trenni maailmameistreid on meil terve suusakoondis täis.

  13. #53
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    on sul mingeid vettpidavaid allikaid ka selliste väidete kohta? buduaari ja telegrammi linke mitte arvestada

    http://www.toitumine.ee/taistaimetoi...d-ja-puudused/
    Bolt jookse 100 vabalt 7,5 sekki kanti kui ta taimetoidu peale üle läheks ja enam kananagitsaid ei sööks.

  14. #54

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Neid trenni maailmameistreid on meil terve suusakoondis täis.
    Ma olen sinuga nõus, kuid sa tõid lihtsalt viitena artikli, mille mõte on teine. Olles 15 aastat tennises olnud, tean veidi ka tausta. See artikkel viitab pigem sellele, et noorena on rõhk läinud trennile, mitte võistlemisele (tennises väga suure erinevus noorteklassi tennisel ja täiskasvanute omal). Julgen väita, et mahud on samad, kuid võistlemises ja mitte võistlemises oli antud juhul vahe. Samuti ta ju ütles, et 2x päevas lõpetas siis ära, kui töö oli piltlikult öeldes tehtud ning siis ei ole vaja rapsida. Tennisistidel ei ole vaja nii ulmefüüsist kui teistel aladel (vt. ka naistennisistide kehakaalu). Ja tehnika on selge nagunii kõigil tippudel.

  15. #55
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Bolt jookse 100 vabalt 7,5 sekki kanti kui ta taimetoidu peale üle läheks ja enam kananagitsaid ei sööks.
    väheusutav möga, aga ranka oleks eesti rekordiks küll võimeline siis (10,18)

  16. #56

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas Cagebrah Vaata postitust
    Sul on täiesti õigus, absoluutselt kõik tippsportlased on taimetoitlased. Tänapäeval pole isegi dopingut vaja, söö lihtsalt kurki ja tomatit, veits ube juurde ning tunned kuidas jõudu tuleb.
    Ise mõtled välja seda jaburust mis kirjutad või sa tõesti loed seda kuskilt?
    Mõned taimetoitlastest atleedid
    •Albert Beckles - Bodybuilder
    •Alexander Dargatz - Bodybuilder, German athlete, 2005 Body-Building World Champion, and physician
    •Andreas Cahling - Swedish Bodybuilder
    •Anthony Peeler - Basketball Player
    •Anton Innauer - Olympic Gold Medal In Ski Jumping
    •Aura Andrew - Bodybuilder
    •B J Armstrong - Basketball Player Star
    •Bill Pear - Bodybuilder
    •Bill Walton - Baskeball Player and Sportscaster
    •Billie Jean King - Tennis Player
    •Brendan Brazier - Professional Ironman Triathlete, Speaker and Author - Vegan
    •Carl Lewis - American Track and Field Athlete, 10 Olympic medals including 9 golds, and 10 World Championships medals, of which 8 were golds
    •Chris Campbell - American world champion wrestler
    •Chris Prince - Vegan Muay Tai and Mixed Martial Arts Fighter
    •Christine Vardaros - Profesional Cyclist (Cyclo-Cross)
    •Cory Everson - Bodybuilder, 6 Times Mr. Olympia
    •Craig Heath - Professional Figure Skater
    •Dave Scott - Triathlete and Coach - Six times Ironman World Champion - Vegan
    •Denise Nicole - Professional Model and Bodybuilder
    •Desmond Howard - American professional football player
    •Donny Lalonde - Canadian professional boxer
    •Dr. Ruth Heidrich - Triathlete, Health Books - 'Extreme mama'
    •Ed Bauer - Bodybuilder
    •Ed Templeton - Proffesional Skateboarder
    •Edwin Moses - Track and Field athlete, Olympic champion - 4 Golden Medals
    •Elena Walendzik - 2005 German featherweight boxing champion
    •Eustace Miles - Tennis player and author, 10 time British Tennis Champion
    •Giacomo Marchese - Bodybuilder
    •Jack LaLanne - American fitness, exercise and nutritional expert, celebrity, lecturer, and motivational speaker
    •Jacque Vaughn - American professional basketball player
    •Jim Morris - Mr America 1973 y Mister Olympia 1996
    •Joel Kirkilis - Bodybuilder and Lifter, Victoria (Aus) Bodybuilding champion, 2009
    •John Salley - Basketball Player
    •Johnny Weissmuller - Swimmer and Actor of Tarzan
    •Judy Ledenlge - British world hang gliding champion
    •Jutta Müller - German Skater and Skating Coach, windsurfing World Cup champion
    •Kathy Johnson - American Artistic gymnast and commentator
    •Kenneth G. Williams - Professional Vegan Bodybuilder
    •Killer Kowalski - Canadian professional wrestler, He trained WWE professional wrestlers, including Triple H
    •Leroy Burrell - American track & field star, Olympic champion
    •Leslie Marx - American fencer and two-time national champion
    •Luiz Freitas - Bodybuilder
    •Mac Danzig - Professional Mixed Martial Arts Fighter and Instructor
    •Marv Levy - Professional American and Canadian Football coach
    •Murray Rose - Men's Swimming at 17 - 4 Golden Medals for Australia
    •Paavo Nurmi - Finnish long-distance runner and 12-time Olympic medal winner
    •Pat Reeves - Marathon Runner, Personal Trainer, BAWLA Coach and Fitness Consultant
    •Patrick Reiners - Bodybuilder
    •Peter Hussing - Boxing Champion
    •Ricardo Moreira - Vegan MMA Fighter
    •Rich Roll - Athlete
    •Rob Bigwood - Profesional Armwrestler
    •Robbie Hazeley - Vegan Bodybuilder (53 years Old)
    •Robert Cheeke - Vegan Bodybuilder, President of Vegan Bodybuilding & Fitness - VeganBodybuilding.com
    •Robert Lichtenwalner - Mountain Biker
    •Robert Millar - Scottish professional cyclist who won the King of the Mountains competition
    •Robert Parish - Baskeball Player, NBA Star
    •Roy Hilligenn - Bodybuilder, Mr. America 1951
    •Ruth Heidrich - American Health Educator and Three-time Ironman Contestant
    •Ryan Wilson - Strength Athlete, Strongman competition
    •Salim Stoudamire - Professional Basketball Player in the NBA
    •Scott Jurek - Ultramarathoner
    •Sebastian Grubb - Fitness Trainer, Nutrition Coach, Professional Dancer
    •Silken Laumann - Canadian champion rower 2 Golden Medals
    •Tiffany Croker - Weightlifter
    •Tim VanOrden - Track & Field, Road Racing, Mountain Running, Stair Climbing
    •Toni Innauer - Sky Jumper
    •Tony LaRussa - American Baseball Team Manager
    •Tonya Kay - Professional Dancer
    •Torre Washington - Bodybuilder
    •Weia Reinboud - Masters High jumper
    •Willie Austin - Former World Class Athlete, internationally recognised As Strength Trainer

    Physical fitness and vegetarian diets: is there a relation?
    http://ajcn.nutrition.org/content/70/3/570s.full#fn-1

  17. #57
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Ei tundnud ühtki nime ära sealt :D

  18. #58

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas poosapaa Vaata postitust
    Taimetoitlastel on parem näiteks treeningutest taastumise võime seega jõuavad nad rohkem trenni teha ja saada füüsiliselt kiiremaks ja tugevamaks lühema ajaga. Isiklikult ma ei tea ühtegi head põhjust miks üldse peaks sõõma liha ja mis kasu mu keha saab sellest.
    Ei hakka asjata vaidlema sellel teemal, aga edaspidi oleks kena, kui suudaksid ka oma väiteid tõestada mõne viitega teaduslikule uuringule.

    Sama loogikaga võiksin kirjutada - Isiklikult ma ei tea ühtegi head põhjust miks üldse ei peaks sõõma liha ja mis kasu mu keha saab sellest.

  19. #59

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ei tundnud ühtki nime ära sealt :D
    Ma kaks tundsin, Paavo Nurmi ja Carl Lewis :)

  20. #60
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Erpländeri varikonto? Vähemalt samamoodi pressib oma toitumisharjumusi peale küll ja värskendab oma postitusi "inno&irja super majandusteadlase" blogi tüüpi linkidega.

Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES