Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 109
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Aasia reisidega muutusin rammusamaks ja paisusin kui õhupall. Riided muutusid kitsamaks ning pärast rammusat õhtusööki liibus triiksärk ümber keha kui kalipso. Hommikuti irvitas kaalult näkku juba 81 kilogrammi.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2015/02/1...20-000-grammi/

  2. #2

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    palju pikkust on?

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!


    tundub uus ranka tabel.
    Viimati muudetud pikk28 poolt : 13.02.15 at 10:17

  4. #4
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    hea töö!

    ( Click to show/hide )

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    ( Click to show/hide )

  6. #6

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tänud huvitava lugemise eest! Tekkis ka üks küsimus. Kuidas suhtud täistera pastasse, täisterajahust tehtud pelmeenidesse jms?

  7. #7

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Dieediprod.com

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas JarmoH Vaata postitust
    Tänud huvitava lugemise eest! Tekkis ka üks küsimus. Kuidas suhtud täistera pastasse, täisterajahust tehtud pelmeenidesse jms?
    Ei oska kuidagi suhtuda - ei ole tarbinud. Eeldan, et tegu on liitsüsivesikutega, siis on safe. Seda ma silmas pidasingi - igal ühel omad harjumused ning omad teadmised. Ma ei ole nii põhjalikult igat toiduainet uurinud, sest ei ole ka tegelikult pastade, makaroni, saia ega leiva fän.

  9. #9

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Hea töö Baranka!
    Minu eratreener rääkis põhimõtteliselt sama juttu.

    Praeguseks olen eratreeneri kõrvale heitnud, kuid üritan toituda tervislikult ja parimal juhul nädalas korra-kaks jalkat mängida. Viimased 8 kuud olen suutnud kaalu hoida 98-102kg kandis (tipp oli 120kg).

    Hetkel ei suuda otsustada, kas see kevad teha kolmas aasta järjest 10-nädalane treeningkuur või ei. Iseenesest oleks päris tore 85-92kg kaaluda

    Isetehtud toidud on WIN!
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 13.02.15 at 16:26

  10. #10
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    süda!

  11. #11
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    wp ranka!

  12. #12

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Üks asi on kehakaal aga parima tervisliku toitumise koha pealt (mille juures õige kehakaal üks kõrvalsaadusi) ei ole paremat infot kui siin - http://nutritionfacts.org/

    Inglise keele hästi oskajate jaoks (peab natuke teadma meditsiinilisi termineid) kindlasti olulisimad videod:
    http://nutritionfacts.org/video/upro...uses-of-death/

    http://nutritionfacts.org/video/more...mmon-diseases/

    http://nutritionfacts.org/video/from-table-to-able/




    https://www.youtube.com/watch?v=q7KeRwdIH04

    Võib-olla kõige olulisem on aru saada ka sellest videost, eriti selle lõpust (et üldse teada keda/mida uskuda dieetide koha pealt):
    http://nutritionfacts.org/video/the-...et-up-to-fail/



    Lisaks teemade kaupa kõigis nendes lühikestes videotes on info heal kontsentreeritul kujul:
    https://www.youtube.com/user/NutritionFactsOrg/videos


    Peaks aru saama ka sellest: http://nutritionfacts.org/video/the-...diet-argument/


    Enda arvates dieedi pidamine kaloreid lugedes on imelik tegevus. Tuleb lihtsalt pidevalt teada, mis on tervislik ja õiged harjumused sujuvalt sisse kulutada.

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Keegi polegi ju siin kordagi kaloreid maininud, aga samas ei näe probleemi nende abil nö "järje pidamises". Selleks ühikud ongi.

  14. #14

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Keegi polegi ju siin kordagi kaloreid maininud, aga samas ei näe probleemi nende abil nö "järje pidamises". Selleks ühikud ongi.
    Kaloritest rääkida ei tahtnud. Pigem sellest, mida süüa. See kui palju süüa ja mida rohkem-vähem, see natuke oleneb inimesest ja geneetikast ja tervislikust seisundist.
    Kaloreid mainisin, kuna leian et sellele pannakse dieetide juures liialt rõhku ja et juhtida tähelepanu olulisemale.

  15. #15
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Ranka, mis toitumisharjumised põhjustasid su kaalutõusu? Millisest toidust oli kõige raskem loobuda?

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Ranka, mis toitumisharjumised põhjustasid su kaalutõusu? Millisest toidust oli kõige raskem loobuda?
    Väljas söömine, võileiad/võisaiad ning mõttetu snäkkimine. Täpselt sellises järjekorras. Esimene on kõige hullem - ilma selleta kaal ei oleks langenud ning viimast oleks võinud edasi jätkata ja oleks ikka kaalu langetanud.

    See oleneb inimesest - ma ikka eelistasin väljas käies süüa end jõhkralt üle ning snäkid ala nagu näiteks krõpsupäkk või magus mu lauale nii naljalt ei jõudnud. Pigem, kui keegi teine ostis, siis võtsin ka ampsu-kaks. Pole eriti miskite krõbisevate pakendite fän.

  17. #17
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    SUHKUR: Kui suhkrupakk on kodus ja sa moosi ei keeda, siis viska see minema. Alates tänasest ei kasuta suhkrut. Kui jood teed või kohvi, siis edaspidi ilma suhkruta. Kui ei suuda, vajuta back nuppu ning mine tagasi oma Facebooki Farmvillet mängima.
    Miks nii karmilt? Ma joon päevas 1 tassi kohvi 1 teelusikatäie suhkruga, kas tõesti sellel 1 väiksel lusikatäiel on selline mõju?

  18. #18

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    High-carb vegani arvamus
    kui ma vaatan inimesi kes jooksevad maratone siis enamik neist on heas vormis või näiteks keenia jooksjad kes võrreldes euroopa omadega kaaluvad 10kg vähem,pealegi seal maal ei ole sellist paksude epideemiat nagu lääne-ühiskonnas.
    Mida nemad sõõvad?
    Üllatuseks küll aga põhitoiduks on neil süsivesikud.
    kas inimeste ülekaal on tingitud sellest et nad sõõvad liiga palju riisi,kartult ja puuvilju ?
    Pigem tuleb see ülekaal rasvadest meil on vaja ju kõike praadida rasvas,lisada juurde veel rasvaseid kastmeid isegi salatile käib õli juurde.
    Kui sõõd 10g rasva siis keha salvestab sellest 9g rasvana ja kui sõõd hoopis süsivesikuid 10g siis sellest healjuhul 0,5g muudetakse rasvaks.
    Mis puutub liha siis see lihtsalt pole eluks vajalik,sa ei saa olla füüsiliselt kui ka vaimselt terve inimene kui sa sõõd loomade liha kes elavad ja surevad piinarikalt.

  19. #19
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Õnneks ei ole sa üksi siin foorumis, samas õnneks teine ekspert polegi veel sõna võtnud.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Kas taimedel ei olegi siis tundeid või? Taim on ju ka elusorganism. See argument, et loom sureb piinades ja seepärast see on moraalselt kuidagi vale liha süüa, on üsna naiivne.
    Liha sisaldab vitamiine ja valke jne. Kui inimesel on muudmoodi võimalik, siis keegi ju ei keela ainult taimset toitu tarbida, kuid sellist argumenti ei saa tõsiselt võtta, et loom sureb ja seepärast ei kõlba liha süüa. See on sinu subjektiivne ja eluvõõras isiklik emotsionaalne hirm lihtsalt. Samamoodi mõni arvab, et maa on 6000 aastat vana või et maakera on lapik.
    Ühes Joe Rogani podcastis rääkis, et teatud regioonides põhjas sa muudmoodi lihtsalt ellu ei jää, kui pead liha varuma ja seda sööma, sest vegetatsiooni periood on lihtsalt nii lühike ja muud pole võtta ja isegi veekogud võivad nii kinni külmuda, et kalale ligi ei pääse- ei ole keegi sellepärast rumalam või kehvem olnud. Meie praeguses ühiskonnas, kus iga nurga peal on pood, kus üle maailma igasugused viljad on kokku veetud, on kuntslik olukord, mis võib teoreetiliselt ja ka praktiliselt iga hetk üsna kiirelt lõppeda ja mis siis teed? Imed kuskil jõe ääres hundinuia juuri ja jätad võimaluse omale metsast nt siga või part lasta?
    Ses suhtes, et valik on igaühe enda teha, kuid see loomade piina jms värk on natuke elukauge lihtsalt IMO.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 16.02.15 at 18:04

Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES