Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 109
  1. #21
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Palun ütle miks sa toidad trolli Vandalar?

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Palun ütle miks sa toidad trolli Vandalar?
    Ta on troll või? Ma ei teadnud. Kunagi ei tea.... kunagi...

  3. #23

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Ülla eesmärgi nimel võib trollida
    Taimedel ei ole närve ,kui pole närve siis ei ole ka tundeid.
    Lihas ei ole ühtegi vitamiini,mineraalainet ega muud asja mida taimedest ja puuviljadest ei saaks .
    Me oleme unustanud ära et me elame ökosüsteemis kus igal liigil on oma roll ja tähtsus ,inimese elu ei ole väärtuslikum kui seda on looma või linnu oma ,näiteks on teatud putuka liikide kadumise puhul ohus ülejäänud elu maa peal,samas kui võtta võrrandist välja inimene siis ainukeseks kaotajaks on kubemetäid.
    Kui keegi ei tea veel sis inimese roll on seemneid levitada ,meie liigile omene toit on puuviljad ja maapealsed kõõgiviljad ,sellise toidu peal on inimese keha välja arenenud.
    Keskonna poole pealt vaadata siis loomakasvatus on üks suuremaid reostajaid ja ka üks suuremaid põjuseid vihmametsade hävimisel,loomulikult ei saa unustada ka sotsiaalseid probleeme näiteks nälga surevaid inimesi (40 000)päevas umbes aga kes neid ikka loeb ,
    Kokkuvõteks,,,
    arvestades seda et iga vegan eine säästab 3-4 kilo teravilja ja inimene suudab edukalt elada ka ilma lihata.
    Tuleb aru saada et oma halbades toitumisharjumustega kaevad hauda nii endale kui ka järgmistele põlvkondadele.Head isu

  4. #24

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    palju pikkust on?
    Lisaks sellele huvitaks mind ka erinevad jõunäitajad. Kõhulihased, kätekõverdused, kükkide arv raskusega, rinnalt tõukamine jne.

  5. #25
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas poosapaa Vaata postitust
    Kokkuvõteks,,,
    arvestades seda et iga vegan eine säästab 3-4 kilo teravilja ja inimene suudab edukalt elada ka ilma lihata.
    Tuleb aru saada et oma halbades toitumisharjumustega kaevad hauda nii endale kui ka järgmistele põlvkondadele.Head isu
    ( Click to show/hide )

    http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=sponsor

  6. #26

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Igatahes "poosapaa" jutt on täiesti õige. Nii see on.

    Lisaks moraalsusele, tervislikkuse koha pealt see on täielik bs et liha sisaldab vitamiine ja valke, mille pärast tasub liha süüa. Liha aminohapped on palju kantserogeensemad. Kuumutades/grillides moodustavad need eriti ohtlikke aineid - http://nutritionfacts.org/?s=nitrosamine

  7. #27

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    ( Click to show/hide )

    http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=sponsor


    ( Click to show/hide )

  8. #28
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas poosapaa Vaata postitust
    High-carb vegani arvamus
    kui ma vaatan inimesi kes jooksevad maratone siis enamik neist on heas vormis või näiteks keenia jooksjad kes võrreldes euroopa omadega kaaluvad 10kg vähem,pealegi seal maal ei ole sellist paksude epideemiat nagu lääne-ühiskonnas.
    Mida nemad sõõvad?
    Üllatuseks küll aga põhitoiduks on neil süsivesikud.
    kas inimeste ülekaal on tingitud sellest et nad sõõvad liiga palju riisi,kartult ja puuvilju ?
    Pigem tuleb see ülekaal rasvadest meil on vaja ju kõike praadida rasvas,lisada juurde veel rasvaseid kastmeid isegi salatile käib õli juurde.
    Kui sõõd 10g rasva siis keha salvestab sellest 9g rasvana ja kui sõõd hoopis süsivesikuid 10g siis sellest healjuhul 0,5g muudetakse rasvaks.
    Mis puutub liha siis see lihtsalt pole eluks vajalik,sa ei saa olla füüsiliselt kui ka vaimselt terve inimene kui sa sõõd loomade liha kes elavad ja surevad piinarikalt.
    Sa peaksid hakkama motlema liha soomisele, sest selge on see et normaalne inimene sellist asja ei suuda kyll oma peas v2lja moelda

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 076

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Miks nii karmilt? Ma joon päevas 1 tassi kohvi 1 teelusikatäie suhkruga, kas tõesti sellel 1 väiksel lusikatäiel on selline mõju?
    Ei ole obv.

    Aga paljudel on suurem suhkru tarbimise harjumus, eriti kui juuakse päevas rohkem kui üks tass kohvi. Lisandub ehk veel klaas/kaks mahla ning midagi veel ja siis päeva lõikes annab see juba päris suure koguse.

    Seega las jääb suhkur menüüst ära. Kui tõesti tead, et tarbid minimaalselt - just see tassike päevas, siis ei ole probleemi

  10. #30

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas poosapaa Vaata postitust
    Kui keegi ei tea veel sis inimese roll on seemneid levitada ,meie liigile omene toit on puuviljad ja maapealsed kõõgiviljad ,sellise toidu peal on inimese keha välja arenenud.
    Enam primitiivsemat argumenti vist ei ole võimalik esitada. Et siis inimese "roll" on paljuneda, njah. Mina endale sellist "rolli" küll võtnud pole ega seda ei plaani ka täita. Inimese elu pole väärtuslikum kui suvalise looma oma? Eks järgmine kord kui kärbest tapan või teole peale astun, pean meeles. Ehk oleks 10.a tsooni selle eest õiglane karistus. Inimesel pole eluks vaja paljusid asju lisaks lihale, aga ikka tarbitakse. Kui kõik sellise põhimõttega elaks, siis ei toodetakski mitte midagi ja elaksime edasi koobastes. Millise kvalifikatsiooni alusel sa teisi vaimselt ja füüsiliselt haigeteks diagnoosid? Võib-olla tuleks lasta ennast diagnoosida hoopis.

    sry for ot

  11. #31

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!


  12. #32

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Kes veel aru pole saanud siis minu postituste eesmärk on välja tuua ebatervisliku toitumise varjatud poole ,teatud toidu tarbimisel on lihtsalt tõsised tagajärjed.
    kindlasti polnud mu eesmärk kedagi isiklikult solvata ega alandada ,ma ei arvagi et ma tänu oma toitumisele olen kellestki parem või targem inimene,
    ma ei vihka ega põlga ka inimesi kell on minust erinev elustiil.
    Ma üritan lihtsalt teha igapäeav teadlikuid valikuid et kellelgi teisel ka oleks natuke parem elu.

    vastus ego-maniakkidele
    http://www.filmsforaction.org/watch/man/

  13. #33

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Mul ei tule see termin meelde, kuidas nimetatakse mingisse ideesse kinni takerdunud inimest, aga toitumisega seotud teemades on neid inimesi väga palju.
    Seal mõjutab kõik kõike, kõigest on võimalik midagi järeldada ja midagi ümber lükata, mängima jääbki inimese enda võima laiemat pilti vaadata ja kahelda või takerduda mingisse ühte teemasse.
    Täiesti läbiuurimata ala on keha-vaimu ühendused, palju mõjutab mõtlemine keha funktsioone. Platseeboefekt on tõestatud, aga kaugemale pole väga mindud. Võibolla seal on midagi, mis sobib kõikide praegu vastandlike teooriatega?
    Võibolla on asi soolte mikroflooras, ehk see peab hea tervise jaoks olema tasakaalus. Aga tasakaal saavutatakse mingitel väga keerulistel viisidel. Et liha pole halb, vaid oleneb kogusest, suurem kogus muudab mikrofloora halvaks jne.

    Niiet soovitus kõigile ikkagi kriitiliselt suhtuda kõigesse, eriti internetis avaldatusse. Kui mingeid eksperimente teha endaga, siis säilitada kah kriitiline meel. Sellest lehmade ja planeedi päästmisest vaimustudes kah mõelda, kas on mingisugune emotsionaalne puudujääk, mida sellise asjaga tegelemisega kompenseeritakse.

  14. #34
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Et siis inimese "roll" on paljuneda, njah.
    valed seemned sul mõttes :D

  15. #35

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Sellest lehmade ja planeedi päästmisest vaimustudes kah mõelda, kas on mingisugune emotsionaalne puudujääk, mida sellise asjaga tegelemisega kompenseeritakse.
    kui mõtled emotsionaalse puudujäägi all armastust sis loomakaitsjad tglt ju kõige suurema südamega inimesed üldse .
    Iisraelis on näiteks veganlus populaarne just äkki sellepärast et neid on lähiajaloos koheldud samamoodi nagu loomi seega neil lihtsam samastuda selle valuga mida loomad tunnevad.
    Tänapäevast haiget ühiskonda vaadates on emotsionaalsed puudujäägid pigem tavalistel inimestel kes kompeseerivad seda labase meelelahutusega .

  16. #36
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Suvi võiks juba tulla, saaks mõnusalt grillida.

  17. #37

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas poosapaa Vaata postitust
    High-carb vegani arvamus
    kui ma vaatan inimesi kes jooksevad maratone siis enamik neist on heas vormis või näiteks keenia jooksjad kes võrreldes euroopa omadega kaaluvad 10kg vähem,pealegi seal maal ei ole sellist paksude epideemiat nagu lääne-ühiskonnas.
    Mida nemad sõõvad?
    Üllatuseks küll aga põhitoiduks on neil süsivesikud.
    kas inimeste ülekaal on tingitud sellest et nad sõõvad liiga palju riisi,kartult ja puuvilju ?
    Pigem tuleb see ülekaal rasvadest meil on vaja ju kõike praadida rasvas,lisada juurde veel rasvaseid kastmeid isegi salatile käib õli juurde.
    Kui sõõd 10g rasva siis keha salvestab sellest 9g rasvana ja kui sõõd hoopis süsivesikuid 10g siis sellest healjuhul 0,5g muudetakse rasvaks. mis nali see nüüd on v trollid niisama?:D
    Mis puutub liha siis see lihtsalt pole eluks vajalik,sa ei saa olla füüsiliselt kui ka vaimselt terve inimene kui sa sõõd loomade liha kes elavad ja surevad piinarikalt.
    Segatoidulise dieedi peal on tunduvalt lihtsam ja vähem teadmisi nõudev toituda tervislikult, kui see on just sinu eesmärk.
    Piisavalt valku, see hulk varieerub trenni tüübist ja kui palju trenni teed, kui üldse.
    Lihtsad süsikad asendada liitsüsikatega ning piisavalt kiudaineid.
    Hoida rasvade tarbimist normi piires ja asendada enamus loomsetest rasvadest taimsete rasvadega.
    Vitamiini probleemi ei tohiks tekkida kui süüa lisaks puuvilju ja lisada juurvilju liha kõrvale.

    Samas kui olla vegani dieedi peal pead sa väga täpselt teadma mida sa teed ning sinu toidulaud peab tohutult varieemuma. Pead vaeva nägema toidukava koostamisel ning sellest kinni pidamisel, et ikka kõik loomsetest tulevad toitained ja vitamiinid suudad asendada erinevate toitudega. Kui sa täpselt ei tea mida sa teed siis sa ei sea mitte ainult enda elu ohtu vaid ka enda laste kellele sa sellist eluviisi peale surud.
    B12 vitamiiniga peab näiteks olema väga ettevaatlik, eriti laste puhul. Veits mõtlemist http://www.dailymail.co.uk/news/arti...eficiency.html

  18. #38

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Selle Iisraeli seose peale ma ei oska küll kuidagi jätkata...

  19. #39

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Kuna eestlasi küüditati nagu palgikoormaid rongidega siberisse, siis võibolla nad tunnevad mahasaetud puude valu ja sellepärast on elektriküte nii populaarne.

  20. #40

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kuna eestlasi küüditati nagu palgikoormaid rongidega siberisse, siis võibolla nad tunnevad mahasaetud puude valu ja sellepärast on elektriküte nii populaarne.
    Ja et kui vaadata neid maausulisi või taarausu vilejelaid ja nende erilist suhet looduse ja loomadega siis kas nad just ise puude valu tundsid aga nad ei kohelnud neid ka lihtsalt mingi asja või objektina, puud olid neile eluliselt väga tähtsad, milleta talve üle ei elatud.
    Kui oled juba kaotanud kontakti loodusega ongi sul raskem aru saada keskonna probleemidest ja loomakannatustest.inimene kes näiteks metsa oma rämpsu veab pole ilmselgelt maal elanud.

Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES