Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 6 EsimeneEsimene ... 456
Näidatakse tulemusi 101 kuni 109, kokku 109
  1. #101

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Carnism: The Psychology of Eating Meat
    Kick back, relax, and open your ears to this wonderful and fluid speech about what allows people to eat some animals but not others, what these animals seen as food go through to get on people's plates, and how we can make ethical and compassionate choices for a better, and just world. Remember, it's not the animals that are different, it's our perception of them that is different~



    http://www.filmsforaction.org/watch/...f_eating_meat/

  2. #102
    Vana Tegija
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Teema eesmärk oli näidata kuidas tavaline inimene saab pekikihist lahti ja tervislikuma eluviisi elusa näite põhjal. Miks kurat on vaja veganitel tulla siia ja oma standard pealesurumist teha. Jääge oma veganite foorumitesse ja ärge ajage teisi inimesi närvi. Kõigil oma valikud mida süüa, olen ise palju uurinud ja katsetanud ning mina välistan enda jaoks lihast keeldumise. Ranka jutt on väga hea ja kasulik, aga see veganipa*k millega seda risustatakse ajab tõesti kettasse juba. sry guys

  3. #103

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Arvatavasti trollib niisama.

  4. #104

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Tsitaat Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
    Teema eesmärk oli näidata kuidas tavaline inimene saab pekikihist lahti ja tervislikuma eluviisi elusa näite põhjal. Miks kurat on vaja veganitel tulla siia ja oma standard pealesurumist teha. Jääge oma veganite foorumitesse ja ärge ajage teisi inimesi närvi. Kõigil oma valikud mida süüa, olen ise palju uurinud ja katsetanud ning mina välistan enda jaoks lihast keeldumise. Ranka jutt on väga hea ja kasulik, aga see veganipa*k millega seda risustatakse ajab tõesti kettasse juba. sry guys

    1.Nälgimine ja low-carb high-fat dieedid pole tervislikud,Tema nõuanded pole väga head ja kasulikud ,pikemas perspektiivis EV- jah lühilajalisi tulemusi on võimalik saavutada.http://nutritionfacts.org

    2.Kui su toitumine ja elustiil on nii bulletproof mille krdi pärast sa närvi lähed .
    3.kuna ma ise olen paremas füüsilises vormis kui 90% inimestest ja kehakaalu indeks on umbes 20 ,toitudes samal ajal piiramatustes kogustest süsivesikutest (riis,puuviljad,kõõgiviljad jne) siis saab ka muul moel kaalu alandada kui nälgides .

  5. #105
    Vana Tegija
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    aplaus sulle

  6. #106
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    peaks hakkama mcdonaldsi dieeti peale suruma siin :D

  7. #107

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Oled sa ikka teadlik et 100% vegani dieedi peal olevatest inimestest sureb.

  8. #108
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    tavadieedikutest ka 100% lähedale suremus.

  9. #109

    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    Dr. Neal Barnard, "Healthy Approaches to Weight Control, Reversing Diabetes, and the Best of Health"

Lehekülg 6, kokku 6 EsimeneEsimene ... 456

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES