Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 19, kokku 19
  1. #1

    Probleem muruntauga [lahendatud]

    Oli probleem muruntauga, kuid see sai lahendatud. Madise avalikult ebastabiilseks kutsumine oli tagantjärele asjade üle järele mõeldes ebavajalik ning oleks saanud probleemi lahendada ka tema isikule hinnangut andmata.
    Viimati muudetud Roushie poolt : 27.02.15 at 19:52

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535
    Viimati muudetud Rigged poolt : 17.02.15 at 17:11

  3. #3
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga

    sick, gl op

  4. #4

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga


  5. #5
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga

    Mulle meenus kotkas.

  6. #6
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga



    Ei srsly tegelt normaalne post OP poolt.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga

    cliffs ?

  8. #8
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga

    Mulle meenus jalgpall.

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga

    Kas tall hoolitseb oma hobuste eest-mõtlen sealjuures toit,elamiskulud, taskuraha jne?

  10. #10

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga

    Cliffs nagu mina aru sain:

    Madis stakes mängija oma talli
    Tehti leping vähemalt 250 mängu kuus
    Algul läks hästi, siis Madis lubas Midstake shoti võtta
    Seal läks sitasti, 7-9K€ miinust
    Madise arvates võiks madalamal edasi lasta ja miinust tagasi teenida
    Staketav arvas, et ei peaks? Sõber tal arvas samamoodi?
    Staketav peab Madist skisofreeniliseks ja kirjeldab ta raevu
    Paneb selle tõestuseks Skype vestluse, kus Madis on väga viisakas
    Muude tööde eest tallis (Videod?) on madis 300€ võlgu
    Staketav tahab tallist välja, 300€ ja ise edasi mängida
    Mingi segadus oli veel volumega, aga leping oli nagu täidetud ja Madisel kah probleemi ei paistnud konkreetselt selle punktiga.

    Lahenduseks oleks ära leppida ja diili madalamas limiidis jätkata, samas tähendaks see suure summa tagasiteenimise vajadust ja tõenäoliselt mitu kuud ilma teenistuseta. Diilist lihtsalt lahkumine tundub olevat JOKK.
    Mina staketava asemel 300€ never ei nõuaks.

  11. #11

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga

    Enam-vähem nõus cliffidega v.a. kaks asja.

    1. Ma olen alati nõustunud, et Madisel on õigus mind limiitides üles ja alla liigutada ning olen vastavalt ta soovidele limiitides ka liikunud. Ma pole kordagi öelnud, et ma poleks nõus miinust tagasi teenima. Ma ei saa aru, mis jättis mulje vastupidisest.

    2. Skype vestluse point ei olnud mitte näidata, et Madis oleks selles konkreetses vestluses ebaviiskas olnud, vaid eksponeerida variatsiooni tema suhtumises ja retoorikas. Ähvardus makeup võlaks keerata oli minu jaoks šokeeriv just seetõttu, et ma siiralt uskusin, et meil oli Madisega ühine arusaam sellest, et vastastikune kriitika äripartnerite vahel peaks olema viisakas ja konstruktiivne.

    Sisulisi uudiseid niipalju, et Madis on privaatselt minu ees juba vabandanud ning lubas seda teha ka avalikult. Pärast avalikku vabandust editin esimesest postitusest draama välja ning saab selle asjaga ühele poole. Rahaasjade osas võttis Madis mu pakkumise vastu ja minul rohkem pretensioone pole.
    Viimati muudetud Roushie poolt : 17.02.15 at 22:49

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga

    tore, et asjad laabuvad. Selget meelt ja kainet mõistust! Sooja pakki KÕIGILE!
    Soe pakk on kõige alus.

  13. #13

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga

    Soovin käesolevaga selgitada enda seisukohti seoses minu suunas esitatud süüdistustega ning vabandada, et selline segadus avalikuks sai ja et ründasin avalikult ühte enda õpilastest. Hiljem rahulikult järgi mõeldes sain aru, et minu tegu oli väär. Oma sõnu tagasi võtta ei saa, kuid tunnistan, et eksisin ning tulevikus käitun sellistes olukordades korrektselt ning ei heida halba varju nii oma õpilastele ega pokkerikogukonnale tervikule. Olen kindlasti teinud alates talli loomisest korduvalt ja väga palju vigu, paraku sellise pokkerivõistkonna loomist kusagil ei õpetata ja peab käigu pealt kõik välja mõtlema, kõik ei tule esimese korraga kohe ideaalselt välja. Vigadest õpitaksegi ja vabandan, kellele olen liiga teinud. Samas see mõõk on ka kahe poolega, ei olnud ka minu ehk pokkerivõistkonna õigused esialgse kehva põlve otsas nikerdatud lepinguga kuigi kaitstud ja sellest on ka mitmed arusaamatused tekkinud ja võib-olla on ka talli suhtes tahtlikult või tahtmatult eksitud.

    Üritan selgitada ka põhjuseid, mis käesoleva olukorra põhjustas. Nimelt olen aru saanud, et pokkeris ja eriti turniiripokkeris ilma kõva ja järjepideva tööta edu ei saavuta. See vajab tugevat tööeetikat ja pühendumist. Olen nõudnud õpilastelt nii õppimist kui volüümi andmist ja seda ka häälekalt, see on neile isegi rohkem vajalik kui mulle. Aga olgu öeldud, et ma nõuan endalt veelgi rohkem ja reaalselt sai alguses isegi liiga leebe oldud, algse õppimis- ja mängimiskohustuse järgi pole elukutseline turniirimängimine üldse võimalik, ei peaks lihtsalt vastu sellel alal. Kui näen pidevalt ja püsivalt kordumas sellist mustrit, et õppimist ja/või volüümi piisavalt ei tehta, siis tunnen, nagu minu heauskset usaldust on petetud ja usun, et mul on õigus ka enda seisukohta teada anda. Olen ju mängijatesse investeerinud isegi tuhandeid eurosid oma raha ja pannud meeletult aega sisse nii õpetamise kui muu peale, vast pole palju tahta, et mängija oma osa täidab õppimise ja volüümi näol. See muidugi ei õigusta, et vahest ägestun korduvate juhtumite suhtes ja kindlasti on mul siin parandamisruumi. Vabandan taaskord siin Rauno ees, et ma tema peale olen häält tõstnud selles suhtes ja seda professionaalselt pole lahendanud. Uues lepingus on siiski meil sees, et ainult esimese kolme kuu jooksul on miinimumvolüüm 250 mängu ja sealt edasi juba 750, mis on ka tegelikult väike number. Töö ja õppimise kõrvalt tuleb viimane number ainult veidikene väiksem, ca 500 ja reaalsuses tuleks siiski püüelda elukutselise staatuse ja 1000 mängu või enama suunas. Näiteks ma varem täiskohaga mängisin Starsis 1200-1500 mitmelaua turniiri kuus ja hetkel tuleb 1-2 päevaga nädalas selline 600-700 mängu kuus tempo, SNGsid olen ka üle 5000 kuus mänginud. Paraku ei ole me jõudnud muude tegemiste kõrvalt veel varasemaid liitujaid uutele lepingutele üle viia.

    Teiseks olen arvamusel, et mängijate stake’mine ei ole ega saagi olla heategevus vaid siiski pigem kahe inimese vaheline mõlemale poolele kasulik usalduslik koostöö suhe, kus üks annab teisele vahendid oma eesmärkide elluviimiseks ning teine kasutab neid vahendeid heaperemehelikult. Kui selline usaldus kaob, tekivad konfliktid. Minu emotsioonid nendes mõningas esimese posti jaoks hoolikalt välja valitud kohas üle keesidki, et tundsin nagu minult ainult võetakse ja tagasi ei soovita anda. Olgu ka öeldud, et õpilased on Starsis täiskohaga töö kõrvalt teinud ka üle 1000 mängu kuus ja winamaxis üle 500, kes tahab see jõuab. Kahjuks peale püsivalt väikest volüümi ja palveid (ning paraku vahest ka nõudeid) volüümi tõsta minu kannatus ka vahest katkeb ja ütlen välja mis arvan. Kindlasti on see väär, vabandan selle pärast Rauno ees ja püüame edaspidiseks töötada välja professionaalsemat lähenemist sellisteks situatsioonideks, õpilasi paremini motiveerida volüümi andma.

    Vabandan ühtlasi, et minu vastus nii kaua aega võttis, kuid pidasin oluliseks rahunemiseks aeg maha võtta, et olukorda mitte eskaleerida. Jah, ma tunnistan, et pole tõenäoliselt olnud kõige parem motiveerija ning oma väljaütlemistes olnud liigselt otsekohene, kuid eesmärgiks on alati olnud panna oma õpilased paremini mängima ja juhtida tähelepanu vajalikule tööeetikale ja kohustustele. Kahjuks välja on kukkunud teisiti.

    Konfliktis Raunoga arvasin ekslikult, et ta on lepingu reegleid rikkunud, kuid tagant järgi mõistsin, et eksisin hoopis ise. Pigem oli süü mul endal, et oma soove ja nõudmisi selgesõnalisemalt talle juba varem ei esitanud. Olen ka nõus Rauno väitega, et osaliselt on kogu konflikti põhjuseks veel algusjärgus oleva ettevõtmise kehv haldamine, mille kallal aga juba käib aktiivne töö, et edaspidi taolisi olukordi vältida.

    Olen käesolevaks hetkeks nõustunud tema poolt välja käidud ettepanekuga, seal hulgas pean kinni oma antud lubadusest tasu osas ning vabandan veel kord Rauno ees, et käitusin olukorra lahendamisel ebaõiglaselt ning valel moel.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 18.02.15 at 12:16

  14. #14
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga

    Mehejutt. Retsept!

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga

    +1 kindlasti ja rohkemgi muru!

  16. #16

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga

    Võtan vabanduse vastu, minu poolt ka Madisele respect, et olukord niimoodi lahenes. Edu sulle & tallile edaspidiseks! Keegi võiks selle teema pealkirja ära muuta, et see peegeldaks seda, et olukord on lahenenud.

  17. #17
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga


  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Madis Müür keeldub välja maksamast lubatud palka, laimab avalikult ning ähvardab võlaga

    Tsitaat Algselt postitas Roushie Vaata postitust
    Võtan vabanduse vastu, minu poolt ka Madisele respect, et olukord niimoodi lahenes. Edu sulle & tallile edaspidiseks! Keegi võiks selle teema pealkirja ära muuta, et see peegeldaks seda, et olukord on lahenenud.
    Teema pealkirja saab teema algataja muuta ja seda järgmised paarkümmend aastat.

  19. #19

    Re: Probleem muruntauga [lahendatud]

    OP on peale lepingu alt vabanemist leidnud uue hingamise. Kui enne tuli grindi ära 1-3 päeva nädalas, õppimine ja sada häda segasid ja ma pidin tänulik olema, et ta 250-300 mängu kuus kokku veeretas, siis nüüd on noorhärral järsku aega iga õhtu grindida. Alates reedest juba 127 mängu ja uus päevik kah:

    http://forumserver.twoplustwo.com/17...l-job-1512484/

    Mängija tsitaat sealt: "It may sound like I have a ton of stuff going on besides poker, but the only thing I'm really, really excited about in life at the moment is the possibility of being a man who goes his own way and becoming a professional poker player. I got my heart & soul behind this and I really hope that this PG&C will reflect that when I look back at it in six months." Mida sellest järeldada mängija eelneva talli aluse olematu volüümi kohta? Kõik oli JOKK. Vabandan taaskord noorhärra ees, et selle teema üles tõstatan.

    Kuna OP tekitas mulle suure miinuse ja ta pole näidanud välja mingisugust kahetsust selle eest, siis tundsin endal kohustust ka seal hoiatada tema eest ja mainisin meie seisu. Ta meie eilses vestluses küll kahetses natuke, aga kahetses seda, et ma tema tegude taga ei näe kõige ausamaid motivatsioone. Ma vabandan taaskord tema ees, et ma tõesti ei näe tema tegude taga kõige ausamaid ja üllamaid motivatsioone.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES