Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 63
  1. #21

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Samuti oli isegi selles kehvas lepingus kirjas, et satelliite üle kokku lepitud limiitide mängudele ei mängita ja üle kokkulepitud limiitide ei mängita. Selle €150 sisseostuga mängu mängimisega ta rikkus diili reegleid.
    sanktsioone rikkumise eest pole kirja pandud?

    Veel oli lepingus kirjas ka punkt, et lahkumisel kuulub tallile tasumisele viimase kolme kuu keskmise kuukasumi jagu nö lepingust väljaostuklausel.
    üldiselt on nende punktidega minu jaoks selge, keda süüdlasena näen -op.


    Soovitan panna sisse punkt, et mistahes lepingu reeglite(või siis määratleda reeglid) rikkumisel võtab tall/müür/juhtkond vastu otsuse(jaotuse muutus, trahv jnejne), mis on lõplik.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 19.02.15 at 10:34

  2. #22

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    .

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Nende tingimuste pakkumisel eeldasin ka naiivselt, et mängijad hakkavad mängima umbes sama tööeetikaga kui mina, ca +1000 mängu kuus...
    Sa ise ka natuke liialdad või kust need puuduolevad 300+ turniiri tulevad?

    Kui numbrid õiged, siis Sa ei saa õppivalt mängijalt eeldada rohkem ja suuremat volüümi kui kogenud turniirihailt (endalt) ning see argument ei ole pädev.

    Aga võib-olla vaatasin midagi valesti, muu screen-name kuskil mujal toas või/ja SharkScope misseb turniire.

    3 KUUD

    Winamax

    • 21.11.2014: 0 turniiri
    • 16.02.2015: 1231 turniir

    PokerStars

    • 23.11.2014: 35 568 turniiri
    • 16.02.2014: 36 005 turniiri

    Kokku: 1794
    Päevi: 75
    Päevas/Turniire: 24

    Keskmiselt kuus (30p): 718

    12 KUUD

    PokerStars
    • 29.12.2013: 29 124 turniiri
    • 28.12.2014: 35 982 turniir

    Winamax: 1231 turniiri

    Kokku: 8035 turniiri
    Keskmiselt kuus: 670

  4. #24

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    70-30 oli mingiks eelnevaks kuuks talle tõesti (tagantjärgi kergekäeliselt) antud, aga seisu pidi üle vaatama igakuiselt. Viimase aja tegemiste järgi ta seda ei väärinud ka tolle hetke lahjade reeglite järgi. Samuti polnud kirjas mida teha lepingu rikkumise korral kui mängija plussis on. OP rikkus lepingut ja sellisele tegevusele ei tohiks ühelgi juhul mingisugust preemiat (ehk 70-30 jaotust) järgneda, enamusel tallidel on ka korralikud leppetrahvid sellisteks puhkudeks ja eriti pahatahtliku käitumise puhul tehakse ka JohnSmithisathief.com tüüpi lehed mängijate nimede ja väärteo kirjeldusega. Muidu lihtsalt võetakse papp ja õpetus vastu ja pistetakse punuma.
    muruntau, su jutt on subjektiivselt väga loogiline ja mõistetav, kuid kassikese küsimus on asjakohane. Tasustamise poole pealt täiendaks ja ütleks järgnevat:

    Juhul, kui 70/30 on erandjuhtum, mis parendab töövõtja olukorda töötaja tasustamise mõttes, olgu see siis preemia või boonus hea töö eest, siis peab olema sätestatud ka baas (e. nn. põhipalk, nt 50/50). Nüüd, kui sul on olemas järgnevad asjad:

    1) lepinguline põhitöötasu (nt 50/50)
    2) tulemustasu kriteeriumid ja tingimused. Sinu juhtumi puhul näeks see välja sõnastuselt umbes järgnev: "Töötaja tulemustasu on kuni x % (sinu puhul baas stakest kõrgem jaotus töövõtja kasuks), sealjuures otsustatakse tulemustasu suurus üle igakuiselt lähtuvalt töövõtja töö tulemuslikkusest tulemustasu maksmisele eelneval perioodil". "Tulemustasu maksmise kriteeriumiteks on: a); b); c) .... .

    Kui need on olemas kaks kriteeriumit on sul töölepingus kirjas, siis võid OP perse saata. Tulemustasu väljamaksmine on kokkuleppeline nii palju, et töötaja peab olema nõus raha vastu võtma. Kui ta nõus ei ole, siis hääletagu jalgadega, aga tal ei ole õigust nõuda eelmisele perioodile kohaldatud tulemustasu automaatselt ka järgneval perioodil.

    Ühesõnaga, kui eelpool mainitud kaks punkti on sul sellisel kujul rakendatud, siis sa ei pea teavitama töötajat tulemustasu vähendamisest, sest iga kuu läheb seis automaatselt "nulli" (e. põhitasu peale) lähtuvalt töölepingust.

    e: täienduseks punktile 1 - muidugi juhul kui tegemist oleks töölepinguga, peaksid olema min. palk garanteeritud. Ja eesmärk oli tekstiga pigem näidata loogikat tasustamisel kuivõrd konkreetset juhtumit lahendada.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 19.02.15 at 10:45

  5. #25

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Kui sa oma eelmist tööandjat järgmisel tööintervjuul sõima hakkad või eelmine ülemus su kohta halvasti ütleb taustainfot kogudes, siis sa uut tööd ei saa. Sul ei lastagi rääkida oma kurba saatust, sul võib mapitäis tõendeid olla.
    Konkreetne küsimus kõigile, nagu Muru küsis: kas oleksite nõus OP stakema? Mina ei oleks, kuna ma ei viitsi kunagi lepingutesse süveneda vaid usun alati mõlemapoolsesse heasse tahtesse ja selle inimese puhul ma kardan, et mul tõmmatakse mingi jokk skeemiga perse lohku.

  6. #26

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Ranka pole ikka üle saanud, et ma turniiritiimi siit foorumis minema viisin. Ta on mind eelnevalt skypes ja fb's sõimamas käinud ja nüüd üritab mind siin diskrediteerida.

    Tavaliselt läheb siin pettuste teema üles panemisega päevi aega, aga nii kui on võimalik mulle ära panna, nii läheb diili rikkuja enda savijalgadel kaebus üles ilma minuga konsulteerimata. Kogu tema esimesest postist siin teemas kumab läbi tema arusaam, nagu ma talle võlgneks midagi, et mu tiim peaks siin foorumis olema. Nagu ma võlgneks talle eluaegset foorumi aktiivseima postitaja rolli, kes tema hääbuvat ja kolletuvat saiti peaks üleval hoidma, et ta affiliatemisega saaks rohkem tulusid teenida. Kui üldse midagi, siis ma olen päris palju teinud selle saidi heaks ja saan taaskord vastu mustamist. Ju siis see on Ranka loomuses.

    Väide, et ma liialdan enda mägnude arvuga on naeruväärne. Ma ütlesin, et mängides oli mul volüüm 1200-1500 mängu kuus ja see nii ka oli täiskohaga MTTsid mängides 2013 sügisest kuni 2014 kevadeni, välja arvatud mõni kuu kui olin mõnel EPT'l. Praegu ma mängin kolmandik kohaga, ainult pühapäeviti lasen täisgrindi ja siis korra nädalas veel üks pikemapoolne ühissess kus õpilased jälgivad minu mängu, thats it. Sellega tuleb mul ca 600 mängu kokku vägagi suure muu koormuse kõrvalt. See just tõestab, et mulle on 1200-1500 mängu täiskohaga lastes enam kui võimete kohane. Aga Rankale sobib kõik, et mind mustata.

    Kunagisest pokkerimängu arendavast saidist ja foorumist on saanud pokkeri peldik ja sopaleht. Ranka üritab endale lugejaid ja käivet geneda mind mustavaid artikleid üles lastes ja diili rikkujaid õigustades. Nõrk, Ranka!

    Edit: Just sellepärast ma siin foorumis pole mitu kuud postitanud, et Ranka selline kibestunud isiksus on. Ei teki tahtmist siia tulla. Nüüd langes arvamus temast veel madalamale. Eks ma siin vast ennast kaitsmas käin Ranka süüdistuste ja sopa eest, rohkem mitte.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 19.02.15 at 11:21

  7. #27
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ranka pole ikka üle saanud, et ma turniiritiimi siit foorumis minema viisin. Ta on mind eelnevalt skypes ja fb's sõimamas käinud ja nüüd üritab mind siin diskrediteerida.

    Tavaliselt läheb siin pettuste teema üles panemisega päevi aega, aga nii kui on võimalik mulle ära panna, nii läheb diili rikkuja enda savijalgadel kaebus üles ilma minuga konsulteerimata. Kogu tema esimesest postist siin teemas kumab läbi tema arusaam, nagu ma talle võlgneks midagi, et mu tiim peaks siin foorumis olema. Nagu ma võlgneks talle eluaegset foorumi aktiivseima postitaja rolli, kes tema hääbuvat ja kolletuvat saiti peaks üleval hoidma, et ta affiliatemisega saaks rohkem tulusid teenida. Kui üldse midagi, siis ma olen päris palju teinud selle saidi heaks ja saan taaskord vastu mustamist. Ju siis see on Ranka loomuses.

    Väide, et ma liialdan enda mägnude arvuga on naeruväärne. Ma ütlesin, et mängides oli mul volüüm 1200-1500 mängu kuus ja see nii ka oli täiskohaga MTTsid mängides 2013 sügisest kuni 2014 kevadeni, välja arvatud mõni kuu kui olin mõnel EPT'l. Praegu ma mängin kolmandik kohaga, ainult pühapäeviti lasen täisgrindi ja siis korra nädalas veel üks pikemapoolne ühissess kus õpilased jälgivad minu mängu, thats it. Sellega tuleb mul ca 600 mängu kokku vägagi suure muu koormuse kõrvalt. See just tõestab, et mulle on 1200-1500 mängu täiskohaga lastes enam kui võimete kohane. Aga Rankale sobib kõik, et mind mustata.

    Kunagisest pokkerimängu arendavast saidist ja foorumist on saanud pokkeri peldik ja sopaleht. Ranka üritab endale lugejaid ja käivet geneda mind mustavaid artikleid üles lastes ja diili rikkujaid õigustades. Nõrk, Ranka!
    Mustasin? Läks vist midagi hinge, et julgesin küsida, mitu turniiri? Omast arust kirjutasin väga mõistlikult.

    Teiseks privaatne vestlus, kus olin purupurjus kell 4:20 hommikul. 9 tundi hiljem, kui ärkasin ja kaineks sain, oli piinlik ning tulin ja vabandasin.

    Täiesti süüdimatult pritsid tatti ja see ei ole teema, millest rääkida.

  8. #28
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Mina annan oma hääle Murule


    Kuidas te viitsite nii pikalt trükkida üldse?


    /thread
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 19.02.15 at 11:28

  9. #29
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ranka pole ikka üle saanud, et ma turniiritiimi siit foorumis minema viisin. Ta on mind eelnevalt skypes ja fb's sõimamas käinud ja nüüd üritab mind siin diskrediteerida.

    Tavaliselt läheb siin pettuste teema üles panemisega päevi aega, aga nii kui on võimalik mulle ära panna, nii läheb diili rikkuja enda savijalgadel kaebus üles ilma minuga konsulteerimata. Kogu tema esimesest postist siin teemas kumab läbi tema arusaam, nagu ma talle võlgneks midagi, et mu tiim peaks siin foorumis olema. Nagu ma võlgneks talle eluaegset foorumi aktiivseima postitaja rolli, kes tema hääbuvat ja kolletuvat saiti peaks üleval hoidma, et ta affiliatemisega saaks rohkem tulusid teenida. Kui üldse midagi, siis ma olen päris palju teinud selle saidi heaks ja saan taaskord vastu mustamist. Ju siis see on Ranka loomuses.

    Väide, et ma liialdan enda mägnude arvuga on naeruväärne. Ma ütlesin, et mängides oli mul volüüm 1200-1500 mängu kuus ja see nii ka oli täiskohaga MTTsid mängides 2013 sügisest kuni 2014 kevadeni, välja arvatud mõni kuu kui olin mõnel EPT'l. Praegu ma mängin kolmandik kohaga, ainult pühapäeviti lasen täisgrindi ja siis korra nädalas veel üks pikemapoolne ühissess kus õpilased jälgivad minu mängu, thats it. Sellega tuleb mul ca 600 mängu kokku vägagi suure muu koormuse kõrvalt. See just tõestab, et mulle on 1200-1500 mängu täiskohaga lastes enam kui võimete kohane. Aga Rankale sobib kõik, et mind mustata.

    Kunagisest pokkerimängu arendavast saidist ja foorumist on saanud pokkeri peldik ja sopaleht. Ranka üritab endale lugejaid ja käivet geneda mind mustavaid artikleid üles lastes ja diili rikkujaid õigustades. Nõrk, Ranka!

    Edit: Just sellepärast ma siin foorumis pole mitu kuud postitanud, et Ranka selline kibestunud isiksus on. Ei teki tahtmist siia tulla. Nüüd langes arvamus temast veel madalamale. Eks ma siin vast ennast kaitsmas käin Ranka süüdistuste ja sopa eest, rohkem mitte.
    lol

  10. #30
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Tavaliselt läheb siin pettuste teema üles panemisega päevi aega, aga nii kui on võimalik mulle ära panna, nii läheb diili rikkuja enda savijalgadel kaebus üles ilma minuga konsulteerimata.
    Petturite alafoorum ei ole mitte kunagi olnud modereeritav alafoorum. Kõik teema on läinud ülesse koheselt ja nii on olnud see eluaeg. Ainukesed delayd, mis on tekkinud on siis, kui keegi on eelnevalt konsulteerinud minuga, kas on mõttekas teha või mitte! Antud teema puhul ei ole mitte keegi konsulteerinud minuga ning ei ole ka keegi mulle saatnud sellekohast PM-i. Ei OP ega ka mitte Sina. Täpsustuseks: modereeritavad alafoorumid on Ostu/Müügi ja kunagi oli ka Stake/Diili alafoorum.

    Süüdistus, et minu kuri käsi on siin mängus, on lausvale ja laim. Rõhutan veelkord: nii kui teema tehakse, see on nähtav koheselt kogu foorumile - ei ole mitte mingisuguseid modereerimise piiranguid. Moderaatorid saavad vastupidiselt: vajadusel peita teema! Lisaks seda konkreetset teemat ma nägin esimest korda alles eile õhtul 20:51 (sain lingi Skype vahendusel) Teema algati kell 14:21 ehk kuue tunnine vahe ning siis lugesin selle ka diagonaalis läbi, sest ei olnud aega. Täna hommikul alles lugesin esimest korda kogu teema kui ka Sinu jutud läbi.

    Seega palun ära mind küll seo kuidagi oma probleemidesse. See, mis meie vahel oli, see oli ning mul on sellepärast piinlik. Kui kaineks sain, tunnistasin oma viga ja ülereageerimist ning vabandasin su ees.

  11. #31

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Kusjuures standard lahendus ilma eelnevalt kokku leppimata üle limiitide mängimise puhul on see, et võidud on 100% investorile ja miinuse puhul 100% kuludest mängijale, mõlemal puhul ka leppetrahv lisaks. Üle limiitide mängimine pole lihtsalt lubatud, see on nii väär ja libe tee lihtsalt. Heikki poleks tohtinud sellest võidust midagi saada.

  12. #32

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Suht korralik andmine juba käib :) Aga üks mõte mul veel. Ütleme nt, et mängija töötab omale välja suhte 70/30 mis hakkab kehtima nt esimesest jaanuarist, kuid ega see ometi ei tähenda ju, et tal see kehtib no matter what kuu lõpuni? Ikkagi peab täitma neid pukte mis talle selle suhte tagasid? Muidu nt hitib teine jaanuar sunday millioni, edasi ei taha mängida( riskib kaotustega). Kuu lõpus jagab 70/30, maksab trahvid ja laseb tallist jalga.

  13. #33

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Kusjuures standard lahendus ilma eelnevalt kokku leppimata üle limiitide mängimise puhul on see, et võidud on 100% investorile ja miinuse puhul 100% kuludest mängijale, mõlemal puhul ka leppetrahv lisaks. Üle limiitide mängimine pole lihtsalt lubatud, see on nii väär ja libe tee lihtsalt. Heikki poleks tohtinud sellest võidust midagi saada.
    Standard lahendus? Teil see nagu lepingus ka kirjas? Kui ei, siis tuleks ilmselt väita, et juriidiliselt std lahendus ilma seda tingimust kirja panemata on see, et stake reeglites väljaspool tehtud mäng ei kuulugi stake.
    Viimati muudetud JumalSander poolt : 19.02.15 at 13:54

  14. #34
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Suht korralik andmine juba käib :) Aga üks mõte mul veel. Ütleme nt, et mängija töötab omale välja suhte 70/30 mis hakkab kehtima nt esimesest jaanuarist, kuid ega see ometi ei tähenda ju, et tal see kehtib no matter what kuu lõpuni? Ikkagi peab täitma neid pukte mis talle selle suhte tagasid? Muidu nt hitib teine jaanuar sunday millioni, edasi ei taha mängida( riskib kaotustega). Kuu lõpus jagab 70/30, maksab trahvid ja laseb tallist jalga
    see oleks ju puhas freerollimine, kui peale hitti ei viicita yhtki mängu enam mängida

  15. #35

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
    Standard lahendus? Teil see nagu lepingus ka kirjas? Kui ei, siis tuleks ilmselt väita, et juriidiliselt std lahendus ilma seda tingimust kirja panemata on see, et stake reeglites väljaspool tehtud mäng ei kuulugi stake.
    Mingi nali? Et mängib talli raha eest ja siis ütleb, et see oli väljaspooli diili, sry :D
    See pole ju mitte kuskilt otsast mõeldav!

    Üldiselt teemasse:
    Kui mitut reeglit rikkus, siis olgu õnnelik, et niigi hästi läks. Mingi 5% üle vinguda, kui teine inimene on pahaaimamatult kulutanud sinu peale oma aega ja raha ning sa ei suuda isegi reegleid järgida, on ikka teps hale.
    Kui mu ülemus ütleb, et saan 30% boonust järgmine kuu, kui täidan teatud ülesanded kindlaks ajaks, siis ma ju ei eelda seda boonust ilma nende tingimuste täitmiseta!

  16. #36

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas Kahololani Vaata postitust
    Mingi nali? Et mängib talli raha eest ja siis ütleb, et see oli väljaspooli diili, sry :D
    See pole ju mitte kuskilt otsast mõeldav!
    Kui näiteks sa staked mingid venda konkreetselt WSOP main evendile, annad talle 10k ning määrad leppetrahvi turniiri mittemängime eest 2k euri. Ning see vend otsustab su üle lasta, siis pole oluline mida ta selle rahaga teeb: ostab näiteks auto või mängib mingit teist turniiri. Sul on nõue antud WSOP main evendi sisseostule ning 2k leppetrahvile. See mis tulemuse vend teiselt turniirilt saab ei oma tähtsust, sellele sul nõuet pole. Kui koostad sita lepingu siis see on pm oma viga.
    Viimati muudetud JumalSander poolt : 19.02.15 at 14:47

  17. #37

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Said ise ka aru kui lolli näite sa töid praegu? Mine häbene.

  18. #38
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Üldiselt see teema on üldse vales alafoorumis ja Müürile veits keeratakse sitta sellega, et tema nimeline topic suurelt "Pettused" alafoorumis. Tegemist on lahkhelide ja erinevate seisukohtadega, mitte pettusega kumbagi osapoole poolt.

  19. #39

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas Rens- Vaata postitust
    Said ise ka aru kui lolli näite sa töid praegu? Mine häbene.
    Mis näitel viga, erinevus on ju ainult kestvuses. Wsop näite puhul 1 turniir ning OP-l oli kestvusleping.

  20. #40
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Üldiselt see teema on üldse vales alafoorumis ja Müürile veits keeratakse sitta sellega, et tema nimeline topic suurelt "Pettused" alafoorumis. Tegemist on lahkhelide ja erinevate seisukohtadega, mitte pettusega kumbagi osapoole poolt.
    Foorum on tõesti vale ja IMO summad pole nii väga suured, et foorum peaks siin otsustama kellel õigus ja pigem lahkheli, mida annaks oma vahel lahendada.

    Ma usun, et Müür teab ise paremini kuidas tulevikus lepinguid teha, aga antud teemat lugedes isiklikult ei soovitaks panna lepingusse tingimusi nagu õpilaste arv ja päeviku postide arv. Tüütu endal kontrollida kui palju rahvast ja kui inimesel pole huvi selliste asjadega tegeleda, siis arvatavasti midagi head selliset poolvägisi asjast ei tule ning tehakse seda poole persega. Pigem anna algselt kõigile miinimum diil kui just inimest varem hästi ei tunne ning kui ise näidatakse üles aktiivsust ja mõistliku suhtumist, siis võib ju hiljem alati paremat diili pakkuda.

    Ja väga ei usu, et Müür 500 euri pärast huiata viitsib. Pigem asi ikka põhimõtetes ning soovi korral võiks ta üritada nõuda veel suuremat summat.

    Ja kui ma kunagi OPd või ta kaaslast stakeda plaaniks, siis kindlasti huvitaks mind info eelmise stake lahkhelide kohta.

    Postituse poolest jättis see vend muidu asjalikuma mulje, kui korterikaaslane.
    Viimati muudetud vapsik poolt : 19.02.15 at 16:16

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES