Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 63
  1. #41
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Foorum on tõesti vale ja IMO summad pole nii väga suured, et foorum peaks siin otsustama kellel õigus ja pigem lahkheli, mida annaks oma vahel lahendada.
    Liigutasin foorumi stake/diili foorumisse. Vanas alafoorumis on redirectionitel 7 päeva expirationit.

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Ja väga ei usu, et Müür 500 euri pärast huiata viitsib.
    Probleemi ju tekitas õpilane, mitte Müür. See tähendab teema algataja oli õpilane, aga probleem algaski ilmselgelt sellest, et kommunikatsiooniprobleemid ning see on ka üks põhjus miks ma ei viitsi enam foorumitesse postitada - pokkeri, jõusaali ning naistefoorumites on alati üksteisele ära panemine (viimati 2p2-s käisin stratti trollimas ning Tai teemas purjus peaga sõna võtmas meelega ja vaadata, kuidas herilasepesa tööle hakkas) ning sulgede näitamine. Üritatakse saada miski õigus.

    Aga mida see õigus annab ? Ükskõik, kes siin teemas võitjaks jääb - ei võideta mitte midagi peale mõttetu €500, kui sedagi. Mõlemad teevad omal suure margi täis ning pärast peale igat posti kahetsetakse veel rohkem, et selle posti tegin. Been there, done that.

    Müüri asemel oleks ma OP nõudmisega nõustunud, ta diili perse saatnud ning edaspidi selle arvelt teinud teiste elu raskemaks ning nõudnud kõigilt omale täieliku kohtuniku õigust, et reegleid dikteerib siiski klassis õpetaja, mitte õpilased.

    Antud hetkel ma kirjutaks need teemad enda kuludesse, liiguks edasi ning parandaks reegleid. Rohkem ei olegi midagi arutada IMO.

    Sorry vigade pärast, padiga trükkisin.

  2. #42
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Seega Madis sa pakud seal tallis siis siukseid diile muidu, et:
    * Sinu poolt roll
    * Sinu poolt coach
    * Kasum 70/30 mängija kasuks

    Suht heategevus imo.

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    70-30 oli mingiks eelnevaks kuuks talle tõesti (tagantjärgi kergekäeliselt) antud, aga seisu pidi üle vaatama igakuiselt. Viimase aja tegemiste järgi ta seda ei väärinud ka tolle hetke lahjade reeglite järgi. Samuti polnud kirjas mida teha lepingu rikkumise korral kui mängija plussis on. OP rikkus lepingut ja sellisele tegevusele ei tohiks ühelgi juhul mingisugust preemiat (ehk 70-30 jaotust) järgneda, enamusel tallidel on ka korralikud leppetrahvid sellisteks puhkudeks ja eriti pahatahtliku käitumise puhul tehakse ka JohnSmithisathief.com tüüpi lehed mängijate nimede ja väärteo kirjeldusega. Muidu lihtsalt võetakse papp ja õpetus vastu ja pistetakse punuma.
    Sellel juhul on õigus OP-l, sest te mõlemad olete kinnitanud, et 70/30 diil kehtis. Kui sa ei ole eelnevalt sätestanud konkreetseid sanktsioone lepingu reeglite rikkumise puhul, ei ole sul õiguslikku alust (kui sa ei ole just lepingusse pannud sätet, et kehtib ex post facto, milles ma sügavalt kahtlen ja millele ükski mõtlev inimene nagunii alla ei kirjutaks) temalt tagant järele 65/35 nõuda. Isegi kui OP rikkus reegleid tuleb karistuse määramisel lähtuda rikkumise hetkel kehtinud sanktsioonidest ning kui neid ei eksisteeri või need pole sellised nagu sulle meeldiks, on tegemist su enda hooletusega lepingu kirjutamisel. Sul on õigus OP-d avalikult laimata (sest tegemist pole alusetute süüdistustega) ja saboteerida ta katseid tulevikus stake saada kuid sul pole õigust toimunud sündmuse kasumijaotuse muutusele.
    Nagu ma juba varasemalt öelnud olen, siis soovitaks lasta spetsialistil leping üle vaadata või täiesti uus koostada, sest ma olen 100% kindel, et praeguse lepingu puhul tekib tulevikus veel probleeme.

  4. #44

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ranka pole ikka üle saanud, et ma turniiritiimi siit foorumis minema viisin. Ta on mind eelnevalt skypes ja fb's sõimamas käinud ja nüüd üritab mind siin diskrediteerida...
    See on üldiselt niii "nunnu" postitus.

    PP Turniirimängijate Foorum:

    Teemasid: 845
    Postitusi: 13 729


    ABCPokker.ee kogu foorum:

    Teemasid: 274
    Postitusi: 6055, sealjuures kui reaalne postituste arv kokku liita tuleb see üle poole väiksem.

    Üks on muidugi kordi vanem, kui teine, kuid esimesel pole mingit sunnismaisust päeviku pidamisel, sest muidu võib raha kaotada.

  5. #45

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    potsataja, sa oled loll nagu laua jalg.

    see post on lihtsalt nii wtf. eks loed 17x läbi ja saad ise ka aru.

  6. #46
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Potsataja, reaalselt postitati siia turnastrati käsi eelmise aasta oktoobris, sama hästi võiks teema kinni panna, keegi ei paneks tähelegi.

  7. #47
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Uus väljend võiks olla loll nagu laua viin.


    Ei steigiks ka seda inimest kuhugi. Fab ütles hästi, et tegelikult on see eetika küsimus ja väga lame, tulla pärast lepingu rikkumist veel mingit õigust nõudma.

  8. #48

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    sry, my bad potsataja, polnud vaja isiklikuks minna aga sa ajad lihtsalt nii tihti juttu, mis on imo täielik jama.

    võrdled võrreldamatuid asju, kind a tunnistad seda ja siis pead müüri talli mingit lepingu punkti foorumi nõudeks.

  9. #49

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Loll nagu Laua Viin oleks ok, aga loll nagu laua jalg on ilmselge oma rumaluse demonstreerimine.

    E: Tegelikult vabandan mina ka, sest ega õigekiri on mul matemaatika kõrval päris nõrk ja oskus pokkerit mängida veel hullem.

    Pokkerist suht kaugele liikunud isikuna ja lihtsalt aeg-ajalt libastujana tunnen tegelikult huvi, kas Winamaxil on üldse Eesti litsents, muidu peaks ju mis iganes lepingud tühised olema. Maksud peale ja loll see, kes raha andis ja tark see, kes võitis või siis lihtsalt väikest mängurõõmu sai.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 19.02.15 at 21:02

  10. #50
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Uus väljend võiks olla loll nagu laua viin.


    Ei steigiks ka seda inimest kuhugi. Fab ütles hästi, et tegelikult on see eetika küsimus ja väga lame, tulla pärast lepingu rikkumist veel mingit õigust nõudma.
    Tegelikult ma ei pidanud seda silmas. Ma mõtlesin eetika all seda, et kui on sõlmitud sõnaline leping, siis saaks üks osapooltest vabalt öelda, et mingit sellist asja pole vähemalt tema jaoks sõlmitud ja vastupidist pole ka üldiselt võimalik tõestada. Sellest tulenevalt tekibki eetiline dilemma, kas rääkida tõtt ja "jääda alla" või valetada ning saada oma tahtmine.

  11. #51

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Reaalset see leping hakkab nagu juba töölepingu tunnuseid avaldama, kus määrtakse töö kogus (turniiride arv) töö ülesanded (mängida ja päevikuid pidada) töötasu saamist ntx 70/30 jne. Ning kuna neid hobeseid tundub seal hulgim olevat siis proovi maksuametile selgeks teha, et see pole äri tegevus. Nagu Müür mõnes teemaski on rääkinud hobuste kasumitest jne.. Aga kuidas jääb sellisel juhul riigimaksudega? Müüri tallil nagu riigimaksud 0 eurot ja tööjõumaksud samamoodi 0 eurot.

    https://www.inforegister.ee/12667330-MUURI-TALL-OU

  12. #52
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Pokkerist suht kaugele liikunud isikuna ja lihtsalt aeg-ajalt libastujana tunnen tegelikult huvi, kas Winamaxil on üldse Eesti litsents, muidu peaks ju mis iganes lepingud tühised olema. Maksud peale ja loll see, kes raha andis ja tark see, kes võitis või siis lihtsalt väikest mängurõõmu sai.
    Inimesed räägivad eetikast ja moraalist mitte kellel juriidiliselt õigus oleks, idikas.

  13. #53
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    See on juriidiliselt tumehall ala, kus parima tahtmise juures pole võimalik selgelt näha.

  14. #54

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Kusjuures täna, 10:36 ranka avaldatud postist lähtuvalt mängiks ma isegi 80/20 piisavalt hullu rahastaja kasuks homsest kuu lõpuks vähemalt 1000+ 0.50$ turbot ära, kui raha ennem otsa ei saa.

  15. #55

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Kui mäng käib Winamaxis (mis seaduse silmis on illegaalne tegevus) siis võib selle lepinguga kergelt öeldes kanni pühkida. See oleks sama hea kui kupeldaja kaebaks litsi kohtusse, et tegime lepingu, et lits koinib raha eest kuus vähemalt 500 mehega ja täidab ka korralikult aruandlust ja diil on 70/30. Aga näed rikkus lepingut kuna koinis see kuu ainult 400 mehega ja aruandluspäevikus on ka lüngad sees ning üldiselt pole õppust võttnud kuidas lutti imeda.

  16. #56
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tee endale selgeks, misasi täpsemalt illegaalne on seoses Eesti kaughasartmänguseadusega.

  17. #57

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Tee endale selgeks, misasi täpsemalt illegaalne on seoses Eesti kaughasartmänguseadusega.
    ( Click to show/hide )


    Makse tuleb maksta ja mingit maksuvaba reedet sellisel juhul ei ole ega tulegi.

  18. #58
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    ( Click to show/hide )


    Makse tuleb maksta ja mingit maksuvaba reedet sellisel juhul ei ole ega tulegi.
    Tore, härra Superpolitseinik Kukeke. Kas ise peale purjuspeaga sõitu hüppasid jaoskonnast läbi ja maksid enda initsiatiivil oma trahvid ära?

  19. #59

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Tore, härra Superpolitseinik Kukeke. Kas ise peale purjuspeaga sõitu hüppasid jaoskonnast läbi ja maksid enda initsiatiivil oma trahvid ära?
    Ega ma pole parem kui sina. Lisaks oleks mul peale kaineks magamist päris raske neid trahve maksta, aga sina võiks enda maksusid vabalt maksta lihtsalt deposiite ja väljamakseid esitades. Lisaks veel see, et ma olen ennast tõsiselt tagasi tõmmanud peale seda, kui parim sõber sai napilt alla krimka laksu ära ja üks kohalik pereisa sõitis ennast surnuks.

    E: muidugi võiid sa mulle üle kanda 0,15€/kmx2 (edasi-tagasi) ja ma sõidan kohe praegu sulle igasse Eesti otsa külla. Siiis hakkame koos miksikest lahendama ja sina räägid mille pokkkeritõdedest.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 19.02.15 at 23:49

  20. #60
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Tee endale selgeks, misasi täpsemalt illegaalne on seoses Eesti kaughasartmänguseadusega.
    Mitte otseselt sulle, aga üldiselt. WX on litsentseeritud Prantsumaal ehk Euroopa Liidus ja seega tulumaksu maksma ei pea ning kogu see maksude teema, mis eelnevalt räägitud on jaburdus.

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES