Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 63

Niitvaade

  1. #1

    Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tere,

    Olen Heikki ja pokkerit mängin nimedega Senecazzzzz ja Aureliuzzzzz. Mul oli aastavahetusel vaidlus Madis Müüriga, kuid siis tundus, et jõudsime asjad privas ära lahendatud. Paraku tema hiljuti kirjutatud abc foorumi päeviku post annab mõista muud ning pean vajalikuks see vaidlus ära lahendada.

    Madis kirjutas enda päevikusse posti milles on kaudselt mainitud minu ja tema suhet tallis oleku ajal. Ma lootsin, et Müür on täiskasvanud inimene ning ei vii enda emotsioonide puhangus antud ähvardusi täide, kuid ta siiski tõi kirve kapist uuesti välja ja ma olen sunnitud selle ebameeldiva intsidenti tagamaid avalikult lahkama. Sellega ühes ma soovin, et Eesti pokkerikommuun annaks omapoolse hinnangu. See teema läheb ka 2p2 foorumisse üles ning kui kommuunide konsensus arvab, et mina käitusin valesti siis ma aumehelikult tunnistan viga ja tagastan Madisele lepingute vaidluses tekitatud vahe.

    Lühidalt: Minu ja Madise vahel tekkis vaidlus kasumijaotuse protsendi üle peale minu suurt võitu. Mina ütlesin, et viimati kokkulepitud diil oli 70/30. Madis ütles, et tema tahab 65/35 jaotust.

    Tutvustus: ma liitusin talliga suve keskel ja alustasin oma rahadega 60/40 diiliga. Suve lõpus ühinesin juhatusega, liikusin limiitides üles ning hakkasin Madise rahadega mängima 65/35 diili alt. Novembris oli meil juhatuse koosolek Tallinnas ning seal sõlmisime suusõnalise lepingu 70/30 jaotuseks. 24ndal detsembril võitsin Winamaxi Main Evendilt 13.9k euri ja Madis ütles, et ta on lahke inimene ning nõustub mulle andma 65/35 jaotust, sest ma polnud foorumis piisavalt päevikut täitnud.

    Minu isiklik nägemus: Täiskasvanute maailmas kehtivad sõlmitud lepingud. Mina sõlmisin Madisega novembris 70/30 kasumijaotusega diili ning peale seda me polnud uusi diile rohkem arutanud. Seega mina pean enda effective lepinguks 70/30 kasumijaotust.

    Madise argumendid 65/35 diili kasuks 27ndal detsembril:

    1. Liiga vähe postitusi päevikus

    2. 1 õpilane

    ( Click to show/hide )


    Selgitus:

    1. Ma olin Madisele etteteatavalt öelnud, et detsember tuleb vaiksem kuu. Aasta lõpp, jõulud tulemas, mul oli downswing ning panustasin rohkem aega õppimisse ja kirjutasin ühe pokkeriraamatu kokkuvõtet.

    2. Mul oli 2 õpilast kuni detsembri teise poolde, ja siis ma andsin ühe õpilase ära ning tegin selle võrra rohkem tööd järelejäänud õpilasega. Lähtusin Madise printsiibist teha +EV asju talli heaks ning mu judgement oli, et sellel ühel mängijal on suur potentsiaal ning ma pushin teda kiiremini edasi.

    Madise argumendid 29ndal detsembril:

    1. Madis ei viitsi päevikus näpuga järge ajada palju keegi väärt on.

    2. Antud case ei ole diili tagantjärgi muutmine, sest tingimustes kirjas, et iga kuu tuleb leping üle vaadata.

    3. Madis kirjutab kõigile korraga Skype Chatis diili tingimuste muutmisest ja see on ühepoolne binding agreement tema poolt. Tsiteerides: „Tõesti ei jõua kõigiga kõike regulaarselt läbi rääkida, selle jaoks ma kirjutangi kõigile korraga“. Siinkohal ta tõenäoliselt viitab enda 18nda detsembri postitusele juhatuse Chatis milles ütleb, et teeb muudatused kasumijaotuse protsentides ja edaspidi on võimalik 70/30 diili saavutada x tingimustel.

    ( Click to show/hide )


    4. Mina näitasin üles tahtmatust talli reegleid järgida.

    ( Click to show/hide )


    Selgitus:

    1. Not much to comment here.

    2. Augustis me läksime madisega üle uuele diilile 65/35 jaotusega, mis hakkas kehtima septembri kuust. Kuigi lepingus on kirjas, et kõik diilid vaadatakse kuu lõpus üle siis talli tavapraktikas tehti seda ainult kasumijaotuse muutmisel. Niisiis septembri kuu lõpus ei toimunud ei minu ega paljude teiste mängijate kasumijaotuste üle vaatamisi. Oktoobri keskel ma hittisin korraliku plussi ning jagasin Madisega kasumit 65/35 jaotuse põhjal, mis meil oli augustis kokku lepitud. Ei oktoobri lõpus ega novembri lõpus ei toimunud lepingute üle vaatamisi mille põhjal ma formuleerisin arvamuse, et niimoodi asjad praktikas töötavadki. Sellepärast mul ei olnud alust arvata, et novembris kokkulepitud jaotus ei peaks jõustuma detsembrist ning mulle tuli suure üllatusena, et Madis hakkas antud lepingu punkti kasutama põhjendusena 65/35 diili kasuks.

    3. Alustame sellest, et kasumijaotuseid muudetakse on a personal case mitte kõigile korraga. Augusti kasumijaotuse muutuse leppisime kokku privas. Novembri muutused leppisime kokku laivis juhatuse koosolekul näost näkku. Kuna kõigil juhatuse liikmetel on väga erinevad diilid sinuga (kes teeb tööd ja saab 80/20 jaotust, kes võtab töö eest palka välja ja on 70/30 jaotusel) siis see, et sa chatis mainid kõigil muutub pole mingi kokkulepe. Teiseks sa ütled, et jaotused muutuvad edaspidi, mis tähendab, et kui sa oleks minuga isiklikult kokkuleppele jõudnud oleks sellise jaotuse kõige varasem jõustumise tähtaeg 01/01/2015. Ning talli praktikas on kõik kokkulepped alati jõustunud uuest kuust (tihtipeale sinu kasuks, kus sa profitis mängijaga sõlmisid uue jaotuse aga peale leppe tegemist lisaks teenitud kasum kuni kuu lõpuni läks jagamisele ikkagi vana jaotuse põhiselt)

    4. Siin ta peab silmas minu vähest õppimise kajastust mida ma eelnevalt juba selgitasin.

    Ma olen nüüdseks seda Chat logi juba mitu korda läbi lugenud ja seal jääb kõlama toon kui paha ja laisk ma olen, õppimist ei kajasta ning olen halvaks eeskujuks teistele. Reaalsus oli see, et mul oli juhatuses kõige rohkem töötunde (peale Madise enda) ja õppisin aktiivselt ning Madis teadis seda.

    Kui kõik eelnev oli selline softcore vaidlus lepingute ja jaotuste üle, siis et oma sõnadele kaalu anda otsustas Madis lõpetuseks minuga bad copi mängida ja strong-armis ähvardusega, et kui ma viimase piirini kavatsen enda õigust taga ajada siis minu tuleviku stakemisel on ta sunnitud investoritega ühendust võtma ning neile seletama „kuidas oled minevikus liiga enda kasuks investori arvelt otsust teinud“.

    ( Click to show/hide )


    Mina arvasin, et ma ei ole enda kasuks investorit pigistanud. Lisaks küsisin paljudelt erinevatelt mängijatelt, et kas nad oleksid selles olukorras jätnud endale 70% kasumist nagu diil oli. Enamus ütlesid jah ning ma otsustasin endale kindlaks jääda ning ei nõustunud 65/35 jaotusega. Selle peale läksid minu ja Müüri teed lahku.

    Peale rahade ülekandmist olin ma valmis tegema avalikku teemat, et välja selgitada kellel õigus on ning vastavalt sellele ka need 500 euri juurde kandma, sest Madise ähvardus hakata mõjutama mu tulevasi investoreid oli suur mure. Ma oleksin tahtnud lasta kommuunil olla kohtuniku rollis ning anda hinnangu kellele need 5% jaotust ikkagi kuuluvad. Ma olen aus inimene ja ei tunne vajadust investoritelt mitut nahka võtta. Aga Madis oli džentelmen ja vabandas ning näitas uuesti täiskasvanulikku suhtumist. Ma pidasin seda piisavaks ning kuna mõlemad osapooled olid vaidlustest väsinud ei näinud mõtet seda intsidenti pikemaks ajada. Me läksime lahku Sina peal ja hiljem Madis isegi pakkus mulle talli Skype Chati Accessi tema õpilaste coachimise eest.

    Happy ending!

    Not so much….

    Hiljuti Madis kirjutas abc foorumi päevikusse ühe posti, kus ta fleimis ühte enda hobust (on ka selle ees juba vabandanud, sest süüdistused olid alusetud ja need põhjendati ühes teises petturite teemas ära) ja kaudselt fleimis ka mind ning vihjamisi tõi päevavalgele vana ähvarduse investoreid mõjutada („ärge häbenege küsida soovitust endise talliliikme kohta“). Post asub siin http://www.upload.ee/image/4527892/myyr.jpg. Ma olen seal loos see korterikaaslane. Kuna Madise toon on uuesti negatiivne ning ta räägib minust asju, mis ei vasta tõele*, siis kutsun teda olema mees ja vabandama fleimimise eest.

    *See üle rolli gämblimise shot oli Winamaxis esimene satikalt saadud pilet. Sel ajal puudus info, et Winas pileteid ei saa rahaks teha ja tuleb vastavat turniiri mängida.

    Lisaks sellele palun kommuunil anda enda arvamus kellele need 5% jaotust ikkagi kuuluvad. Kui konsensus on, et minul ei ole õigus siis ma kannan Madisele tema 5% tagasi ja vabandan. Minu intention ei olnud ahnusest seda tasku pista, ma lähtusin mulle teadaolevast kasumijaotusest.
    Viimati muudetud Maestro poolt : 18.02.15 at 13:57

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES