Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 63

Hübriidvaade

  1. #1
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tee endale selgeks, misasi täpsemalt illegaalne on seoses Eesti kaughasartmänguseadusega.

  2. #2

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Tee endale selgeks, misasi täpsemalt illegaalne on seoses Eesti kaughasartmänguseadusega.
    ( Click to show/hide )


    Makse tuleb maksta ja mingit maksuvaba reedet sellisel juhul ei ole ega tulegi.

  3. #3
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    ( Click to show/hide )


    Makse tuleb maksta ja mingit maksuvaba reedet sellisel juhul ei ole ega tulegi.
    Tore, härra Superpolitseinik Kukeke. Kas ise peale purjuspeaga sõitu hüppasid jaoskonnast läbi ja maksid enda initsiatiivil oma trahvid ära?

  4. #4

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Tore, härra Superpolitseinik Kukeke. Kas ise peale purjuspeaga sõitu hüppasid jaoskonnast läbi ja maksid enda initsiatiivil oma trahvid ära?
    Ega ma pole parem kui sina. Lisaks oleks mul peale kaineks magamist päris raske neid trahve maksta, aga sina võiks enda maksusid vabalt maksta lihtsalt deposiite ja väljamakseid esitades. Lisaks veel see, et ma olen ennast tõsiselt tagasi tõmmanud peale seda, kui parim sõber sai napilt alla krimka laksu ära ja üks kohalik pereisa sõitis ennast surnuks.

    E: muidugi võiid sa mulle üle kanda 0,15€/kmx2 (edasi-tagasi) ja ma sõidan kohe praegu sulle igasse Eesti otsa külla. Siiis hakkame koos miksikest lahendama ja sina räägid mille pokkkeritõdedest.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 19.02.15 at 23:49

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 133

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Tee endale selgeks, misasi täpsemalt illegaalne on seoses Eesti kaughasartmänguseadusega.
    Mitte otseselt sulle, aga üldiselt. WX on litsentseeritud Prantsumaal ehk Euroopa Liidus ja seega tulumaksu maksma ei pea ning kogu see maksude teema, mis eelnevalt räägitud on jaburdus.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES