Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 63

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Ranka pole ikka üle saanud, et ma turniiritiimi siit foorumis minema viisin. Ta on mind eelnevalt skypes ja fb's sõimamas käinud ja nüüd üritab mind siin diskrediteerida.

    Tavaliselt läheb siin pettuste teema üles panemisega päevi aega, aga nii kui on võimalik mulle ära panna, nii läheb diili rikkuja enda savijalgadel kaebus üles ilma minuga konsulteerimata. Kogu tema esimesest postist siin teemas kumab läbi tema arusaam, nagu ma talle võlgneks midagi, et mu tiim peaks siin foorumis olema. Nagu ma võlgneks talle eluaegset foorumi aktiivseima postitaja rolli, kes tema hääbuvat ja kolletuvat saiti peaks üleval hoidma, et ta affiliatemisega saaks rohkem tulusid teenida. Kui üldse midagi, siis ma olen päris palju teinud selle saidi heaks ja saan taaskord vastu mustamist. Ju siis see on Ranka loomuses.

    Väide, et ma liialdan enda mägnude arvuga on naeruväärne. Ma ütlesin, et mängides oli mul volüüm 1200-1500 mängu kuus ja see nii ka oli täiskohaga MTTsid mängides 2013 sügisest kuni 2014 kevadeni, välja arvatud mõni kuu kui olin mõnel EPT'l. Praegu ma mängin kolmandik kohaga, ainult pühapäeviti lasen täisgrindi ja siis korra nädalas veel üks pikemapoolne ühissess kus õpilased jälgivad minu mängu, thats it. Sellega tuleb mul ca 600 mängu kokku vägagi suure muu koormuse kõrvalt. See just tõestab, et mulle on 1200-1500 mängu täiskohaga lastes enam kui võimete kohane. Aga Rankale sobib kõik, et mind mustata.

    Kunagisest pokkerimängu arendavast saidist ja foorumist on saanud pokkeri peldik ja sopaleht. Ranka üritab endale lugejaid ja käivet geneda mind mustavaid artikleid üles lastes ja diili rikkujaid õigustades. Nõrk, Ranka!

    Edit: Just sellepärast ma siin foorumis pole mitu kuud postitanud, et Ranka selline kibestunud isiksus on. Ei teki tahtmist siia tulla. Nüüd langes arvamus temast veel madalamale. Eks ma siin vast ennast kaitsmas käin Ranka süüdistuste ja sopa eest, rohkem mitte.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 19.02.15 at 10:21

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 424

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ranka pole ikka üle saanud, et ma turniiritiimi siit foorumis minema viisin. Ta on mind eelnevalt skypes ja fb's sõimamas käinud ja nüüd üritab mind siin diskrediteerida.

    Tavaliselt läheb siin pettuste teema üles panemisega päevi aega, aga nii kui on võimalik mulle ära panna, nii läheb diili rikkuja enda savijalgadel kaebus üles ilma minuga konsulteerimata. Kogu tema esimesest postist siin teemas kumab läbi tema arusaam, nagu ma talle võlgneks midagi, et mu tiim peaks siin foorumis olema. Nagu ma võlgneks talle eluaegset foorumi aktiivseima postitaja rolli, kes tema hääbuvat ja kolletuvat saiti peaks üleval hoidma, et ta affiliatemisega saaks rohkem tulusid teenida. Kui üldse midagi, siis ma olen päris palju teinud selle saidi heaks ja saan taaskord vastu mustamist. Ju siis see on Ranka loomuses.

    Väide, et ma liialdan enda mägnude arvuga on naeruväärne. Ma ütlesin, et mängides oli mul volüüm 1200-1500 mängu kuus ja see nii ka oli täiskohaga MTTsid mängides 2013 sügisest kuni 2014 kevadeni, välja arvatud mõni kuu kui olin mõnel EPT'l. Praegu ma mängin kolmandik kohaga, ainult pühapäeviti lasen täisgrindi ja siis korra nädalas veel üks pikemapoolne ühissess kus õpilased jälgivad minu mängu, thats it. Sellega tuleb mul ca 600 mängu kokku vägagi suure muu koormuse kõrvalt. See just tõestab, et mulle on 1200-1500 mängu täiskohaga lastes enam kui võimete kohane. Aga Rankale sobib kõik, et mind mustata.

    Kunagisest pokkerimängu arendavast saidist ja foorumist on saanud pokkeri peldik ja sopaleht. Ranka üritab endale lugejaid ja käivet geneda mind mustavaid artikleid üles lastes ja diili rikkujaid õigustades. Nõrk, Ranka!
    Mustasin? Läks vist midagi hinge, et julgesin küsida, mitu turniiri? Omast arust kirjutasin väga mõistlikult.

    Teiseks privaatne vestlus, kus olin purupurjus kell 4:20 hommikul. 9 tundi hiljem, kui ärkasin ja kaineks sain, oli piinlik ning tulin ja vabandasin.

    Täiesti süüdimatult pritsid tatti ja see ei ole teema, millest rääkida.

  3. #3
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ranka pole ikka üle saanud, et ma turniiritiimi siit foorumis minema viisin. Ta on mind eelnevalt skypes ja fb's sõimamas käinud ja nüüd üritab mind siin diskrediteerida.

    Tavaliselt läheb siin pettuste teema üles panemisega päevi aega, aga nii kui on võimalik mulle ära panna, nii läheb diili rikkuja enda savijalgadel kaebus üles ilma minuga konsulteerimata. Kogu tema esimesest postist siin teemas kumab läbi tema arusaam, nagu ma talle võlgneks midagi, et mu tiim peaks siin foorumis olema. Nagu ma võlgneks talle eluaegset foorumi aktiivseima postitaja rolli, kes tema hääbuvat ja kolletuvat saiti peaks üleval hoidma, et ta affiliatemisega saaks rohkem tulusid teenida. Kui üldse midagi, siis ma olen päris palju teinud selle saidi heaks ja saan taaskord vastu mustamist. Ju siis see on Ranka loomuses.

    Väide, et ma liialdan enda mägnude arvuga on naeruväärne. Ma ütlesin, et mängides oli mul volüüm 1200-1500 mängu kuus ja see nii ka oli täiskohaga MTTsid mängides 2013 sügisest kuni 2014 kevadeni, välja arvatud mõni kuu kui olin mõnel EPT'l. Praegu ma mängin kolmandik kohaga, ainult pühapäeviti lasen täisgrindi ja siis korra nädalas veel üks pikemapoolne ühissess kus õpilased jälgivad minu mängu, thats it. Sellega tuleb mul ca 600 mängu kokku vägagi suure muu koormuse kõrvalt. See just tõestab, et mulle on 1200-1500 mängu täiskohaga lastes enam kui võimete kohane. Aga Rankale sobib kõik, et mind mustata.

    Kunagisest pokkerimängu arendavast saidist ja foorumist on saanud pokkeri peldik ja sopaleht. Ranka üritab endale lugejaid ja käivet geneda mind mustavaid artikleid üles lastes ja diili rikkujaid õigustades. Nõrk, Ranka!

    Edit: Just sellepärast ma siin foorumis pole mitu kuud postitanud, et Ranka selline kibestunud isiksus on. Ei teki tahtmist siia tulla. Nüüd langes arvamus temast veel madalamale. Eks ma siin vast ennast kaitsmas käin Ranka süüdistuste ja sopa eest, rohkem mitte.
    lol

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 424

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Tavaliselt läheb siin pettuste teema üles panemisega päevi aega, aga nii kui on võimalik mulle ära panna, nii läheb diili rikkuja enda savijalgadel kaebus üles ilma minuga konsulteerimata.
    Petturite alafoorum ei ole mitte kunagi olnud modereeritav alafoorum. Kõik teema on läinud ülesse koheselt ja nii on olnud see eluaeg. Ainukesed delayd, mis on tekkinud on siis, kui keegi on eelnevalt konsulteerinud minuga, kas on mõttekas teha või mitte! Antud teema puhul ei ole mitte keegi konsulteerinud minuga ning ei ole ka keegi mulle saatnud sellekohast PM-i. Ei OP ega ka mitte Sina. Täpsustuseks: modereeritavad alafoorumid on Ostu/Müügi ja kunagi oli ka Stake/Diili alafoorum.

    Süüdistus, et minu kuri käsi on siin mängus, on lausvale ja laim. Rõhutan veelkord: nii kui teema tehakse, see on nähtav koheselt kogu foorumile - ei ole mitte mingisuguseid modereerimise piiranguid. Moderaatorid saavad vastupidiselt: vajadusel peita teema! Lisaks seda konkreetset teemat ma nägin esimest korda alles eile õhtul 20:51 (sain lingi Skype vahendusel) Teema algati kell 14:21 ehk kuue tunnine vahe ning siis lugesin selle ka diagonaalis läbi, sest ei olnud aega. Täna hommikul alles lugesin esimest korda kogu teema kui ka Sinu jutud läbi.

    Seega palun ära mind küll seo kuidagi oma probleemidesse. See, mis meie vahel oli, see oli ning mul on sellepärast piinlik. Kui kaineks sain, tunnistasin oma viga ja ülereageerimist ning vabandasin su ees.

  5. #5

    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ranka pole ikka üle saanud, et ma turniiritiimi siit foorumis minema viisin. Ta on mind eelnevalt skypes ja fb's sõimamas käinud ja nüüd üritab mind siin diskrediteerida...
    See on üldiselt niii "nunnu" postitus.

    PP Turniirimängijate Foorum:

    Teemasid: 845
    Postitusi: 13 729


    ABCPokker.ee kogu foorum:

    Teemasid: 274
    Postitusi: 6055, sealjuures kui reaalne postituste arv kokku liita tuleb see üle poole väiksem.

    Üks on muidugi kordi vanem, kui teine, kuid esimesel pole mingit sunnismaisust päeviku pidamisel, sest muidu võib raha kaotada.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES