Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 6, kokku 6

Teema: stätid

  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    stätid

    oskate soovitusi anda, mida peaksin oma mängus muutma? mis stätid peaks olema kõrgemad, mis madalamad?

    põhiliselt NL50 6-max, 10K kätt, winrate 21.13/100BB

    VPIP 17.4, PFR 11.6, 3Bet 3.8, Postflop Agg 1.9, Postflop Agg% 27.2, W$SF 41.2, WTSD% 26.4, Won at SD 60, Flop CBet% 63.4, Turn CBet% 56, River CBet% 57.1, Fold to Flop CBet 58.1, Fold to Turn CBet 28, Fold to River CBet 31.8

  2. #2

    Re: stätid

    seni kuni võidad ära muuda midagi

  3. #3

    Re: stätid

    Kas mulle tundub või ongi viimasel tekkinud hunnik tüüpe, kellel winrate mingi 20BB/100le ja tulevad küsima mis mu stattidega valesti on? Olgugi, et sul käsi vähe on, et midagi konkreetset öelda, ma ei mõista, milles probleem? Sa ju võidad ja täpselt nagu krayzie ütles, miks peaks midagi muutma kui sa võidad? Või sa arvad, et võidad vähe?

  4. #4

    Re: stätid

    see on täiesti hull winrate, kas väga kõrge skill või väga kõvasti jopanud. Vali ise. Ära muuda midagi.

  5. #5

    Re: stätid

    BB/100? Big bets?

  6. #6
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: stätid

    Panen teema lukku, sest on olemas ametlik stattide analüüsimise teema: http://foorum.pokkeriprod.com/index....topicseen.html

    Kohe tõstan algse küsimuse sinna ringi, sealt on lootust rohkem tagasisidet saada.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES