Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 10 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 194
  1. #81

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    See imemise artikkel - ....

    Loomulikult võib olla ka täiesti case, et ametnikud "tegid nahka" ja olid ebakompetentsed ja ongi asjad kohutavalt sitasti või valesti, aga on imho on olemas ka teisi tõenäolisi võimalusi ja seepärast ma ei tormagi esimese hooga kohe sotsiaalmeediasse või kommentaariumisse tõrva ja sulgi külvama.

    minu kaks senti.
    Minu 2 senti ka, et kui sa oled plika poistekambas ja ütled mingile wannabe tuusale "ime", siis on päris hea tulemus kui jooksu saad kui sulle endale "ime" öeldakse. Plika sai minekut, poisid said kohtukeisi, plika sai uuesti unustatud asja kohtukeisi...võitjaid nagu ei näegi asjas. Loodetavasti kõik õppisid- võimle-, ülba vähem ja jõuadki ilusti koju emme juurde..

  2. #82
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas donkihott Vaata postitust
    Minu 2 senti ka, et kui sa oled plika poistekambas ja ütled mingile wannabe tuusale "ime", siis on päris hea tulemus kui jooksu saad kui sulle endale "ime" öeldakse. Plika sai minekut, poisid said kohtukeisi, plika sai uuesti unustatud asja kohtukeisi...võitjaid nagu ei näegi asjas. Loodetavasti kõik õppisid- võimle-, ülba vähem ja jõuadki ilusti koju emme juurde..
    Noo võid oma sendid heaga rahakotti tagasi panna. Tegu oli 12 aatase tüdrukuga.. 5th grader ju.

  3. #83
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Märtsi offtopic

    pohh, yolo

  4. #84

    Re: Märtsi offtopic

    Kui paljudel teil Skrilli pangakaart olemas on? Tundub nagu hea variant rahadele ligi saamiseks kohe ja arvestades seda protsenti mis maha võetakse raha saatmise pealt pangaarvele pole see 10 eurine aastane makse ka midagi hullu. Aga siiski olen kahevahel veel.

  5. #85
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Tailer Vaata postitust
    Kui paljudel teil Skrilli pangakaart olemas on? Tundub nagu hea variant rahadele ligi saamiseks kohe ja arvestades seda protsenti mis maha võetakse raha saatmise pealt pangaarvele pole see 10 eurine aastane makse ka midagi hullu. Aga siiski olen kahevahel veel.
    Kui just ei võta korraga veidi suuremaid summasid (€50 või enam) ei näe ma küll mõtet sellega raha välja võtta ja iga kord €1.8 fee-d maksta. Ma ise kasutan seda üldjuhul kaardimakse eesmärgil (max. 5 tehingut 24h jooksul) või Internetist midagi ostes, mis nõuab krediitkaardi olemasolu.

  6. #86
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kui just ei võta korraga veidi suuremaid summasid (€50 või enam) ei näe ma küll mõtet sellega raha välja võtta ja iga kord €1.8 fee-d maksta. Ma ise kasutan seda üldjuhul kaardimakse eesmärgil (max. 5 tehingut 24h jooksul) või Internetist midagi ostes, mis nõuab krediitkaardi olemasolu.
    Nii on jah + see mugavus, et insta saab starsist raha kätte.

  7. #87
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Märtsi offtopic

    Kui paljudel teil Skrilli pangakaart olemas on? Tundub nagu hea variant rahadele ligi saamiseks kohe ja arvestades seda protsenti mis maha võetakse raha saatmise pealt pangaarvele pole see 10 eurine aastane makse ka midagi hullu. Aga siiski olen kahevahel veel.
    +kasulik isikutele, kel pangakontot pole ja kohtutäitur on arved arestinud.

  8. #88

    Re: Märtsi offtopic

    Kui pangakontot pole, siis mismoodi kohtutäiturid neid arestida saavad?

  9. #89
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Märtsi offtopic

    Kui pangakontot pole, siis mismoodi kohtutäiturid neid arestida saavad?
    Kontod ikka olemas, aga nad arestitud ja teisisõnu ei saa kasutada maksete tegemiseks, kui konto seis -100000+euri!. Mitmed bustos pokkerimängijad kasutavad skrilli

  10. #90

    Re: Märtsi offtopic

    Seega tüübid loodavad vaikselt 2021. aasta alguskuudeni välja vedada?
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 17.03.15 at 01:04 Põhjus: 2021. aasta

  11. #91
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Märtsi offtopic

    kellegil veel paneb weaktight pange kui käsi postitada sinna? selles suhtes, et converdib käed valede andmete ja kaartidega : /

  12. #92

    Re: Märtsi offtopic

    Kellegil ekspressi digipakett? Tahaks Kenderi intekat lugeda aga ei viitsi poodi lehte minna ostma :P

  13. #93

    Re: Märtsi offtopic

    Mobiilimakse ei võta üle 35 sekundi muidu.

  14. #94

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mobiilimakse ei võta üle 35 sekundi muidu.
    Anyway pärast lähen ostan poest, lihtsalt oleks hommikukohvikõrvale kohe lugeda tahtnud ;D

  15. #95

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mobiilimakse ei võta üle 35 sekundi muidu.
    http://www.digilehed.ee/digilehed/#packets

    3 lehte kuus maksavad 2.99€ ja variante on teisigi. 2€ maksev päevapilet on mobiilmakse puhul ikka võimas.

  16. #96
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Märtsi offtopic

    Imestan ka miks need päevapiletid nii megakallid on, eriti kui huvitab vaid üks lugu
    Maksaks ausalt mingi 0.50 euri

  17. #97
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Märtsi offtopic

    Trikk on selles, et kui päeva hind on praktiliselt sama, mis kuu oma, siis inimene vaatab, et:"oih, ma saan sedavõrd hea diili (lol) võrreldes ühe päeva hinnaga (ROOOFLL)- parem võtan siis juba terve kuu". Mida ostja aga ei tea, on see, et päeva hind on tõenäoliselt mitte reaalne hind, mida see päev väärt on, vaid kunstlik väljamõeldis, et panna ta ostma kuu paketti. Kui inimene ostab kuu paketi, siis ta maksab rohkem, võibolla ka loeb rohkem ja klikib rohkem, vaatab rohkem reklaame jne.
    Muuseas, kas hinda kuidagi põhjendama ka peab Eestis või võib igaüks kottida nagu jaksab?

  18. #98

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Trikk on selles, et kui päeva hind on praktiliselt sama, mis kuu oma, siis inimene vaatab, et:"oih, ma saan sedavõrd hea diili (lol) võrreldes ühe päeva hinnaga (ROOOFLL)- parem võtan siis juba terve kuu". Mida ostja aga ei tea, on see, et päeva hind on tõenäoliselt mitte reaalne hind, mida see päev väärt on, vaid kunstlik väljamõeldis, et panna ta ostma kuu paketti. Kui inimene ostab kuu paketi, siis ta maksab rohkem, võibolla ka loeb rohkem ja klikib rohkem, vaatab rohkem reklaame jne.
    Muuseas, kas hinda kuidagi põhjendama ka peab Eestis või võib igaüks kottida nagu jaksab?
    illuminati confirmed

  19. #99
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Muuseas, kas hinda kuidagi põhjendama ka peab Eestis või võib igaüks kottida nagu jaksab?
    dafuq? mingit kommunistlikku riigi kontrolli ootad vabale turumajandusele? Kontroll on, aga teatud tingimustele vastavate äride puhul sh monopoolset või arvestatavat turuosa omavatele ettevõtetele või vastavatele teenustele jne

  20. #100
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Märtsi offtopic

    Ei oota. Lihtsalt IMO see digiväljaande hind on weird. Ja kui seal mingit head põhjust selleks pole ja see on lihtsalt sellepärast nii, et "noh, nii lihtsalt on", siis IMO on tegu tarbija petmisega.

Lehekülg 5, kokku 10 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES