Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 10 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 194
  1. #61

    Re: Märtsi offtopic

    .
    Viimati muudetud alaska poolt : 12.03.15 at 21:04 Põhjus: keeruline olukord

  2. #62
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Märtsi offtopic

    http://epl.delfi.ee/news/eesti/seksu...st?id=71001321

    Avaliku petitsiooniga nõutakse meetmeid, mis välistaksid edaspidi sellise kohtulahendi kordumise

    Ehk saaks täis teksti ?

  3. #63
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

  4. #64
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Märtsi offtopic

    respekt

  5. #65
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Märtsi offtopic

    tubli noormees!

  6. #66
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Märtsi offtopic

    See imemise artikkel - obv ma ei tea kõiki asjaolusid ja tegelikult ei tea mitte keegi petitsiooni alustanutest ega ka delfi kommentaariumitest ega ka siinsetest foorumiasukatest seda. Igasuguseid emotsioonidest nõretavaid kontektsist välja rebitud või kallutatud artikleid oskavad, aga meie toredad meediaväljaanded kirjutada küll. Ma tahaks loota ja eeldada, et kes iganes antud casega tegelesid omavad suuremat pilti kui meie soovolinik, klikimaiad uudisportaalid ja inimesed kommentaariumist. Ma puusalt spekuleerin, et kindlasti oli olukord halb ja emotsionaalne damage neiu jaoks karm ja korvamatu, aga võibolla olid kohalik prokurör või misiganes ametnikud või psühholoogid kes noortega antud kaasuses tegelesid, veendunud, et noored poisid on oma "õppetunni ja karistuse" juba piisavalt hästi kätte saanud ja absoluutselt veendunud, et samasuguseid või ligilähedasi tegusid enam nimetatud noormehed kunagi toime ei saada - mis ongi ju tegelikult karistusseadistiku eesmärk. Ja et selles valguses võib-olla ei ole mõtet lisaks noore neiu elu ära rikkumisele veel paar noort elu kuttide vangi panemise näol lisaks ära rikkuda.

    Loomulikult võib olla ka täiesti case, et ametnikud "tegid nahka" ja olid ebakompetentsed ja ongi asjad kohutavalt sitasti või valesti, aga on imho on olemas ka teisi tõenäolisi võimalusi ja seepärast ma ei tormagi esimese hooga kohe sotsiaalmeediasse või kommentaariumisse tõrva ja sulgi külvama.

    minu kaks senti.

  7. #67

    Re: Märtsi offtopic

    Karistusseadustiku eesmärk ei ole ainult kuriteo toimepanijat karistada, vaid võtta ka ülejäänud potentsiaalsetelt kurjategijatelt ära tahtmine kuritegu toime panna. Millise sõnumi saavad sellest kohtuotsusest teised noored pätihakatised?

  8. #68
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    See imemise artikkel
    Vaevalt et EPL mingit sitta trükib ja seda arvestades on ikka väga kummaline karistus. Kamp tiinekaid sisuliselt vägistas 12 aastast tüdrukut.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Loomulikult võib olla ka täiesti case, et ametnikud "tegid nahka" ja olid ebakompetentsed ja ongi asjad kohutavalt sitasti või valesti, aga on imho on olemas ka teisi tõenäolisi võimalusi ja seepärast ma ei tormagi esimese hooga kohe sotsiaalmeediasse või kommentaariumisse tõrva ja sulgi külvama.
    sellega olen nõus, nt too lihtsa elu pihv oli ikka väga lambine teema
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 13.03.15 at 18:54 Põhjus: all u need is love

  9. #69
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    See imemise artikkel - obv ma ei tea kõiki asjaolusid ja tegelikult ei tea mitte keegi petitsiooni alustanutest ega ka delfi kommentaariumitest ega ka siinsetest foorumiasukatest seda. Igasuguseid emotsioonidest nõretavaid kontektsist välja rebitud või kallutatud artikleid oskavad, aga meie toredad meediaväljaanded kirjutada küll. Ma tahaks loota ja eeldada, et kes iganes antud casega tegelesid omavad suuremat pilti kui meie soovolinik, klikimaiad uudisportaalid ja inimesed kommentaariumist. Ma puusalt spekuleerin, et kindlasti oli olukord halb ja emotsionaalne damage neiu jaoks karm ja korvamatu, aga võibolla olid kohalik prokurör või misiganes ametnikud või psühholoogid kes noortega antud kaasuses tegelesid, veendunud, et noored poisid on oma "õppetunni ja karistuse" juba piisavalt hästi kätte saanud ja absoluutselt veendunud, et samasuguseid või ligilähedasi tegusid enam nimetatud noormehed kunagi toime ei saada - mis ongi ju tegelikult karistusseadistiku eesmärk. Ja et selles valguses võib-olla ei ole mõtet lisaks noore neiu elu ära rikkumisele veel paar noort elu kuttide vangi panemise näol lisaks ära rikkuda.

    Loomulikult võib olla ka täiesti case, et ametnikud "tegid nahka" ja olid ebakompetentsed ja ongi asjad kohutavalt sitasti või valesti, aga on imho on olemas ka teisi tõenäolisi võimalusi ja seepärast ma ei tormagi esimese hooga kohe sotsiaalmeediasse või kommentaariumisse tõrva ja sulgi külvama.

    minu kaks senti.
    Ma olen sinuga nõus, aga mitte mingil juhul ei oleks tohtinud poisid saada kompensatsiooni. Kui kutsutakse politsei kahe tüdruku poolt + täiskasvanud tunnistaja näeb hüsteerias tüdrukut, siis ei ole see asi päris õige. Võib-olla olid tüdruku tunnistused lausvaled, aga siiski kompensatsioon on täiesti üleliigne - midagi pidi seal toimuma ja enamat, kui niisama narrimine.

  10. #70
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Karistusseadustiku eesmärk ei ole ainult kuriteo toimepanijat karistada, vaid võtta ka ülejäänud potentsiaalsetelt kurjategijatelt ära tahtmine kuritegu toime panna. Millise sõnumi saavad sellest kohtuotsusest teised noored pätihakatised?
    Täpselt. Eile üks sõber veel ütles, et "ma olin ka väiksest peast pätt, oleks mind vangi pandud nende ulakuste eest, siis oleks mu elu rikutud". Tõesti õige väide, aga kui sa oleks saanud nende pättuste eest veel kompensatsiooni, siis äkki oleks samamoodi läinud, et leiad, et oli õige tegu, tekib karistamatuse tunne ja teeb veel.

    Ükskõik, mis seal ka ei toimunud, siis poisid said ikka väga leebe karistuse (tegelt peaks ütlema, et väga hea preemia). Meenub pronkssõduri case, kus maksti korraldajatele nende kinnipidamise eest veel kompensatsiooni.

  11. #71
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Märtsi offtopic

    http://www.reporter.ee/2010/03/15/ve...suure-naisega/

    Tra kas ma olen retard, aga ma vaatan seda klippi üle miski kahe kuu 00:40 ja irvitan selle üle. Muidugi tegelt, seal oli background stoory ka, mis Urmoga enne juhtus, aga siiani irvitan.

    Mutt tegi veel peale seda kõne, et kuule, et ausalt ka oled gei vä?'

    EDIT: **** ma ei ssaaaaaaaaaaaaaaa

  12. #72
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Märtsi offtopic

    RIS (Rest in Serbia) freaky. Olid hea sõber :D



  13. #73
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Märtsi offtopic

    fak Ranka mine magama. Mida sa kooserdad siin..

  14. #74
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Märtsi offtopic

    Nüüd juba old aga vb keegi pole näinud :D PS! Naerad ribadeks.


  15. #75
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Märtsi offtopic

    3 päeva tagasi uploaditud ja old?

  16. #76
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    3 päeva tagasi uploaditud ja old?
    Noo eeldasin et ilmselt paljud näinud, kuna suht kuum teema praegu see apple uus netbook ja 10k$ kell.

    Aga vb eeldasin valesti.

  17. #77

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Nüüd juba old aga vb keegi pole näinud :D PS! Naerad ribadeks.

    old

  18. #78
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Märtsi offtopic

    Hahaha. ��

  19. #79
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    Hahaha. ��
    +1

    vaatasin kuni 1.30 ja nii naljakas, et panin kinni.

  20. #80
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    +1

    vaatasin kuni 1.30 ja nii naljakas, et panin kinni.
    +1

Lehekülg 4, kokku 10 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES