Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 11, kokku 11
  1. #1

    Spordiennustuse uurimus

    Tere kõik spordiennustuse huvilised! :)

    Olen Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudi rekreatsioonikorralduse eriala üliõpilane ning teostan uurimust spordiennustusest.

    Palun Teil osaleda küsitluses, mille eesmärgiks on välja selgitada spordiennustuses osalejate profiil ning peamised ennustamisega tegelemise põhjused. Kõik on anonüümne ning andmeid kasutan ainult üldistatud kujul!

    Palun leia see 5-10 minutit ning aita töö valmimisele kaasa!

    Edukat spordiennustust soovides,
    Talis Vähejaus

    https://docs.google.com/forms/d/1_vz...requested=true

  2. #2
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Spordiennustuse uurimus

    Üliõpilane võiks selgema ankeedi koostada.

  3. #3

    Re: Spordiennustuse uurimus

    Millest aru ei saanud, puhtalt huvist küsin?

  4. #4

    Re: Spordiennustuse uurimus

    ma täitsin ära, aga jäi mulje nagu see sobiks ainult aktiivsetele ennustajatele. Ise ennustan ehk paar korda aastas for fun ja valikuvariandid mis vastasin olid küll suht ebasobivad paljudel küsimustel.

    Lisaks olid küsimused sellised, et ma ei saa küll aru milliseid järeldusi sellest saaks teha.
    Ja mis ilmselt veel uurimustöö puhul igati sobimatu, et mitmele küsimusele sai vastata stiilis "suur", "väike" jne- need on iga inimese jaoks erinevad ja seega võrreldamatud. Ühe jaoks on 50.- bet suur teise jaoks 200.- bet väike

    Igaljuhul täitsin ära ja edu

  5. #5

    Re: Spordiennustuse uurimus

    Tsitaat Algselt postitas lont Vaata postitust
    ma täitsin ära, aga jäi mulje nagu see sobiks ainult aktiivsetele ennustajatele. Ise ennustan ehk paar korda aastas for fun ja valikuvariandid mis vastasin olid küll suht ebasobivad paljudel küsimustel.

    Lisaks olid küsimused sellised, et ma ei saa küll aru milliseid järeldusi sellest saaks teha.
    Ja mis ilmselt veel uurimustöö puhul igati sobimatu, et mitmele küsimusele sai vastata stiilis "suur", "väike" jne- need on iga inimese jaoks erinevad ja seega võrreldamatud. Ühe jaoks on 50.- bet suur teise jaoks 200.- bet väike

    Igaljuhul täitsin ära ja edu


    +1

  6. #6

    Re: Spordiennustuse uurimus

    1. Valikuvariandid mis vastasin olid küll suht ebasobivad paljudel küsimustel - Täpsustate ehk?

    2. Lisaks olid küsimused sellised, et ma ei saa küll aru milliseid järeldusi sellest saaks teha.
    Ja mis ilmselt veel uurimustöö puhul igati sobimatu, et mitmele küsimusele sai vastata stiilis "suur", "väike" jne - Hea vastaja, juhin Teie tähelepanu sellele, et täpselt 1 küsimus on selline kus tõesti saate vastata "suur", "väike" jne, kuid miski ei takista Teid andma täpsemat vastust.
    Viimati muudetud talisv poolt : 25.03.15 at 11:29 Põhjus: kirjavead

  7. #7

    Re: Spordiennustuse uurimus

    Talisv, Te võtate vale koha peal väga kaitsva oleku. Heast tahtest täidetakse Teie ankeeti ning antakse veel pealekauba hästi põhjendatud tagasisidet. Teie asemel üritaksin mõista mida üritatakse öelda ning edaspidi paremini teha. Keegi ei kirjuta seda selleks, et Teid maha teha või solvata.

  8. #8

    Re: Spordiennustuse uurimus

    Tsitaat Algselt postitas Evikas Vaata postitust
    Talisv, Te võtate vale koha peal väga kaitsva oleku. Heast tahtest täidetakse Teie ankeeti ning antakse veel pealekauba hästi põhjendatud tagasisidet. Teie asemel üritaksin mõista mida üritatakse öelda ning edaspidi paremini teha. Keegi ei kirjuta seda selleks, et Teid maha teha või solvata.
    väga hästi öeldud, tegemist oli heatahtliku tagasisidega, aga täpsustan oma nägemust:

    -küsimused 5 ja 6 võiks lubada valida mitu vastust, siit ühte valida on veider kuna paljud sobivad
    -küsimus 7, siin on mõõtskaala paigast ära kui max variant on 4-5aastat, ma puutusin spordiennustamisega kokku kui 1998 üritasime koos tuttavatega arendada ise spordiennustust. Nimeks oli Megapanus ja jooksis üle tekstiTV! Olid telefoniliinid ja putkades müüdi ennustuspileteid, online asu polnud siis veel olemas.
    -küsimus 8 küsib kas oled reguaarne ennustaja ent vastuse variandid on ainult regulaarsete ennustajate omad, ehk kui pole regulaarve tuleb see ise kirjutada MUU alla ehk jälle skaala paigast ära
    -küsimus 11, see võiks mõõdetava väärtusega vastus olla "hästi" on liiga subjektiivne
    -küsimus 16, ausalt ma ei saa sellest aru.
    -küsimus 17, see võiks mõõdetava väärtusega vastus olla "väike/suur" on liiga subjektiivne
    -küsimus 19, see on kuidagi äärmuslik, et enamik inimesi ennustab for fun, siis pole sobiv küsida stiilis mis tekitab mulje nagu tegemist oleks pahega, võiks lihtsalt lisada vastuse variandi 3 "Ei pea oluliseks enda jaoks"

    lihsalt minu aravamus ja lihtsalt heatahtlikult!

    Ma omal ajal ülikoolis ei viitsinud selliseid uurimustöid isegi läbi viia vaid kirjutasin lihtsalt valmis et läbi saada, seega ei kritiseeri

  9. #9

    Re: Spordiennustuse uurimus

    Tsitaat Algselt postitas Evikas Vaata postitust
    Talisv, Te võtate vale koha peal väga kaitsva oleku. Heast tahtest täidetakse Teie ankeeti ning antakse veel pealekauba hästi põhjendatud tagasisidet. Teie asemel üritaksin mõista mida üritatakse öelda ning edaspidi paremini teha. Keegi ei kirjuta seda selleks, et Teid maha teha või solvata.
    Ei kaitse ennast ega küsimustikku vaid just nimelt üritan mõista, mida saaks paremini teha. Palusin vaid veidi täpsustust ja selle ma ka sain, niiet siin kohal tänan konstruktiivse kriitika eest.

  10. #10

    Re: Spordiennustuse uurimus

    Tsitaat Algselt postitas lont Vaata postitust
    väga hästi öeldud, tegemist oli heatahtliku tagasisidega, aga täpsustan oma nägemust:

    -küsimused 5 ja 6 võiks lubada valida mitu vastust, siit ühte valida on veider kuna paljud sobivad
    -küsimus 7, siin on mõõtskaala paigast ära kui max variant on 4-5aastat, ma puutusin spordiennustamisega kokku kui 1998 üritasime koos tuttavatega arendada ise spordiennustust. Nimeks oli Megapanus ja jooksis üle tekstiTV! Olid telefoniliinid ja putkades müüdi ennustuspileteid, online asu polnud siis veel olemas.
    -küsimus 8 küsib kas oled reguaarne ennustaja ent vastuse variandid on ainult regulaarsete ennustajate omad, ehk kui pole regulaarve tuleb see ise kirjutada MUU alla ehk jälle skaala paigast ära
    -küsimus 11, see võiks mõõdetava väärtusega vastus olla "hästi" on liiga subjektiivne
    -küsimus 16, ausalt ma ei saa sellest aru.
    -küsimus 17, see võiks mõõdetava väärtusega vastus olla "väike/suur" on liiga subjektiivne
    -küsimus 19, see on kuidagi äärmuslik, et enamik inimesi ennustab for fun, siis pole sobiv küsida stiilis mis tekitab mulje nagu tegemist oleks pahega, võiks lihtsalt lisada vastuse variandi 3 "Ei pea oluliseks enda jaoks"

    lihsalt minu aravamus ja lihtsalt heatahtlikult!

    Ma omal ajal ülikoolis ei viitsinud selliseid uurimustöid isegi läbi viia vaid kirjutasin lihtsalt valmis et läbi saada, seega ei kritiseeri
    Tänan konstruktiivse kriitika eest! :)

  11. #11

    Re: Spordiennustuse uurimus

    Lisan veel, et teeb ainult head meelt, kui teema üle tekib arutelu. Just seda vaja ongi! :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES