Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 8 EsimeneEsimene ... 5678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 158
  1. #121
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Aprilli offtopic.

    see on USA, politsei ei taha black community viha enda peale tõmmata kuna siis see konflikt ainult eskaleeruks

  2. #122

    Re: Aprilli offtopic.

    Kunagi eskaleerus olukord selleni, et nüüd on alles alla 1% põliselanikest ja nüüd pole mune 12,6% rahvastikuga tegelemiseks, kellest enamus on nkn rahumeelsed?

    http://epl.delfi.ee/news/kultuur/lap...ht?id=51288180

    •• Kas Lindgreni kangelane Kalle Blomkvist jääks teie raamatute maailmas ellu?

    Mitte kauaks. Ta teeks püksid täis ja jookseks minema. Tõeline Stockholm, millega ma advokaadina kokku puutun, on karm koht. Aga Larssoni triloogia Lisbeth Salander võiks hakkama saada. Tema pole õrnake.


    Eks ma olen ise ka üks paras Kalle Blomkvist, aga kui korrakaitsja amet on omale valitud, siis tuleb seda tööd ka teha ja kord majja lüüa.

  3. #123

    Re: Aprilli offtopic.

    http://maailm.postimees.ee/3172885/v...enikest-korini

    Tundub, et keemiasabad on vaikselt oma eesmärki täitma hakanud ning peavoolumeedia suhtes inimesed vastuvõtlikuks teinud, et sellist lapsejuttu ajavad. Masendav, mis soga need ajupestud pederillolod on õpetatud rääkima kaamera ees. Krt, lugegu Eesti lehti natuke rohkem, saavad ka teada, kuidas asjad tegelikult on ja mis meeleolud valitsevad. Neeger teeb sul tööd, hahahahaaa. Ma helsingis ehitusel ükskord nägin, kuidas üks tegi suitsu ja jõi ainult kohvi. Peale tööd pani autosid põlema ja vägistas valgete meeste tütreid.

  4. #124

    Re: Aprilli offtopic.

    http://arvamus.postimees.ee/2785854/...anni-karmavolg

    Ma alguses mõtlesin, et kas ainult üks itaallane saadigi kaamera ette, aga guugeldades selgus, et see pagulaste teema on reporteril juba pikemalt hinge peal. See üks tüüp ütles ka esimese asjana, et me peaksime nüüdsest peale põgenike nende kodumaal aitama, enne kui nad lahkuvad ja suur osa tema jutust jäetakse üldse tõlkimata.

  5. #125
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Aprilli offtopic.

    Äärmustega on mõttetu vaielda, hea on seda endale vahepeal meelde tuletada.

    Naljakas kuidas vaskapoolsed üritavad alati eriti fancylt ära panna ja pingutavad satiiri rebida. Sorry maan, aga kui ikka ei oska nalja teha, siis vägisi punnitades teeb ainult püksid pruuniks.

    Numpsikud olete femikotkas1000 ja sefiirike
    XOXO

  6. #126
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 807

    Re: Aprilli offtopic.

    Mis määret te suuskadele soovitate et mäkki minna? no üldse ei libise praegu

  7. #127
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Aprilli offtopic.

    proovi tavotti

  8. #128
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Aprilli offtopic.

    Ma biidin nl2 6maxi kuskil 35-40bb/100, kui ma 6-8 tablen. Samas kaotan kuskil -10 bb/100 äkki? kui ma 24 tablen. Ma olen seega balansseeritud. Täiega. Sest olgem ausad- balanss on oluline faktor. Sama oluline nagu ka optimaalne mäng. Ja kui ma olen optimaalsele lähemal 6-tabledes, kui 24-tabledes, siis järelikult ma ka biidin 6-tabledes paremini ja seega jällegi balannss.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 29.04.15 at 17:47

  9. #129
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Ma biidin nl2 6maxi kuskil 35-40bb/100, kui ma 6-8 tablen. Samas kaotan kuskil -10 bb/100 äkki? kui ma 24 tablen. Ma olen seega balansseeritud. Täiega. Sest olgem ausad- balanss on oluline faktor. Sama oluline nagu ka optimaalne mäng. Ja kui ma olen optimaalsele lähemal 6-tabledes, kui 24-tabledes, siis järelikult ma ka biidin 6-tabledes paremini ja seega jällegi balannss.
    Villand ei saa juba NL2 st eriti kui sel 6 aaastat istunud?

  10. #130

    Re: Aprilli offtopic.

    Kas Winamaxis saab mängida Ubuntu OS-iga?

  11. #131
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Villand ei saa juba NL2 st eriti kui sel 6 aaastat istunud?
    Praegune nl2 on nii tough, et pead vähemalt Ivey olema, et biitida. Ma nt. sain täna set vs set regi käest pähe ja ei tea, kas biidin enam.
    Saatsin riigikogule ettepaneku ka, et nad banniksid starsi ära.

  12. #132
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Aprilli offtopic.

    delfi.ee

  13. #133
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Aprilli offtopic.

    timz on vist Eesti eliit, nagu ma aru saan. Pööblist peajagu kõrgemal.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 29.04.15 at 20:01

  14. #134
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Aprilli offtopic.

    Selleks ei pea olema eliit aru saamaks, et viimase paari kuu PP foorumi content on kõik üks suur level ja tegelikult pole siia foorumisse enam sihtotstarbelist infot tulemas.

  15. #135
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Aprilli offtopic.

    See on kõik sellepärast, et mingid võhikutest poliitikud teevad mida hing ihaldab ainult. Pokker peaks olema kõigile vabalt saadaval interneti vahendusel, aga isegi Euroopa Liidu "vabas majandusruumis" on iga kuradi riik praktiliselt küüned enda poole ja ajavad mingeid litsentse taga. Mõnus vabadus ikka. Ainult kustakse pähe iga kuradi nurga alt.

  16. #136
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Aprilli offtopic.

    Tegelt on kõik õige, ükski riik ei peaks laskma välismaa proffe enda fishide kallale. Probleem algab sellest, et hasartmängud on ühiskonda kahjustav tegevus mille pealt tuleb maksimaalselt maksutulu teenida. Päris ära keelata ei saa kuna EU kohus jne. ei lubaks seda kunagi, aga piirata ja maksustada saab alati.
    Väga head mängijad saavad alati oma raha kätte, võib-olla mitte nii lihtsalt kui varem, aga saavad. Kehvad mängijad kes varem võita suutsid peaks eluga edasi minema ja tasuva töö otsima. Mida varem see arusaam tuleb seda parem.
    Pokkeriminevik on muuseas päris oluline miinus kui tahta "karjääri" teha.

  17. #137
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    See on kõik sellepärast, et mingid võhikutest poliitikud teevad mida hing ihaldab ainult. Pokker peaks olema kõigile vabalt saadaval interneti vahendusel, aga isegi Euroopa Liidu "vabas majandusruumis" on iga kuradi riik praktiliselt küüned enda poole ja ajavad mingeid litsentse taga. Mõnus vabadus ikka. Ainult kustakse pähe iga kuradi nurga alt.
    Ei, see on selle pärast, et sinu ja Potsataja sugused "trollid" tunnevad vajadust iga viimane kui teema ära tardida. Varem või hiljem ei viitsi inimesed lihtsalt seda jama enam lugeda ning liiguvad ümber foorumitesse kus sarnast jama ei tolereerita või siis lihtsalt liikuva info maht niivõrd suurem on, et provokatiivsed postitused lihtsalt tulva sisse ära kaovad.

  18. #138
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Aprilli offtopic.

    Haha, provokatiivsed. ROFL. Ning ei saa need "head" mängijad midagi alati oma raha kätte. Vabalt võib tekkida olukord, kus toad hakkavad mingil põhjusel niivõrd kõrge tasemega botte kasutama, mis oskavad vajadusel mängida exploitive või siis optimal strateegiaid ja ei tee kunagi vigu ja siis ei ole enam mingit long term edu loota. Inimeste vastu mingi edge ju jääb, aga see ei pruugi piisav enam olla. Alati võib vaielda ja see aeg ei ole veel käes, kuid sinnapoole IMO asjad liiguvad ja seda üha kiirenevas tempos.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 30.04.15 at 09:24

  19. #139
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Naljakas kuidas vaskapoolsed üritavad alati eriti fancylt ära panna ja pingutavad satiiri rebida. Sorry maan, aga kui ikka ei oska nalja teha, siis vägisi punnitades teeb ainult püksid pruuniks.

    Numpsikud olete femikotkas1000 ja sefiirike
    XOXO
    tundud intelligentne ja sõbralik inimene

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    tegelikult pole siia foorumisse enam sihtotstarbelist infot tulemas.
    millal ise muidu viimati (kui üldse) sihtotstarbelise infoga siin foorumis lagedale tulid :)?

  20. #140
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    tundud intelligentne ja sõbralik inimene
    Ma ise ka arvan nii, aga mõned tropid ei kipu nõustuma.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    millal ise muidu viimati (kui üldse) sihtotstarbelise infoga siin foorumis lagedale tulid :)?
    Pretty much shitposting since 2010. Kunagi kuskil party teemas vist kirjutasin midagi asjalikku, aga see võis aastasse 2012 jääda.

Lehekülg 7, kokku 8 EsimeneEsimene ... 5678 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES