Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 158
  1. #41
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    juba müügis?? miks? mingi suurem remonditöö ootamas mis maksab pool auto hinda? :)
    mkm ... Vaheltkasu eesmärgil oligi plaanis :) Midagi ees küll ei oota. Mai kujuta ette, mis asi see olema peaks mis sellel autol maksaks pool auto hinda :D.

    // Muidugi suht viimane kord kui midagi kajastan siin foorumis.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 25.04.15 at 15:44

  2. #42

    Re: Aprilli offtopic.

    http://mrtzcmp3.net/ see sait maas või kuhugi mujale kolinud? pole paar päeva ligi pääsenud

  3. #43
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust

    // Muidugi suht viimane kord kui midagi kajastan siin foorumis.
    foorum ametlikult surnud

  4. #44

    Re: Aprilli offtopic.

    Mulle tehti just Revalis hinnapakkumine nipet näpet remonttöödele 5800€.

  5. #45
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mulle tehti just Revalis hinnapakkumine nipet näpet remonttöödele 5800€.
    Mis autole , kõlab nagu troll.

  6. #46
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    http://mrtzcmp3.net/ see sait maas või kuhugi mujale kolinud? pole paar päeva ligi pääsenud
    Tüüp otsustas saidi mingil põhjusel kinni panna. Algul olin tiba paanikas, sest tegemist oli ainukese kohaga kustkohast arvutisse muusikat tõmban, hiljem otsustasin soulseekil tolmu pealt pühkida ja piraatlus jätkus samas tempos.

  7. #47
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Aprilli offtopic.

    deezer ja spotify €8 kuu - milleks mp3ede rottimisega 2015 tegeleda?

  8. #48
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Aprilli offtopic.

    Ma Spotifyd maksan, aga vahest vaja autosse plaati kirjutada (lol ma tean, aga originaalstereot roolinuppude pärast välja ei taha vahetada ja mingit sigaretisüütaja süsteemi pole viitsinud hankida) ja kõiki lugusid pole Spotifys.

  9. #49
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Tüüp otsustas saidi mingil põhjusel kinni panna. Algul olin tiba paanikas, sest tegemist oli ainukese kohaga kustkohast arvutisse muusikat tõmban, hiljem otsustasin soulseekil tolmu pealt pühkida ja piraatlus jätkus samas tempos.
    StrongDC / StrongDC++ võivad ka vabalt töötada. Mingi periood oli hea alternatiiv, vähemalt muusika osas.
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 26.04.15 at 02:05

  10. #50

    Re: Aprilli offtopic.

    Oota nagu mida, et sellise blankton A6 pärast sõideti sellele kuhugi välisriiki järgi???? Ime, et sellel üldse rattad all on.

    1. Monomähkija, ehk esisillaveoga Audi on pool audit.
    2. Kliima puudub (konsoolis on mingi pliidinuppudega kondi käkk)
    3. Navi puudub, vaid selle asemel on see rõve punane ühevärviline displey, millel pooled pixlid surnud.
    4. Vanatüübi tuled
    5. Püsikas puudu

    Ja muidugi HIND

    Edit: Mida perset, pidurite remondi käigus värvisid supportid ka punaseks????
    Viimati muudetud kallekusta poolt : 26.04.15 at 08:46

  11. #51

    Re: Aprilli offtopic.

    Miks troll. Audi Q5-ga tegu. Kast ei vaheta teiselt esimesele sujuvalt - mehhatroonika ploki vahetus ~1600€, mootor sööb õli pisut palju - kolvigrupi kap.remont ~4200€. Kolmapäeval läheb töösse. Õnneks osaliselt hüvitatakse audi poolt ja ülejäänud kulud katab müüja.

    Ma olen veendunud, et kui su A6le teha revalis tāisülevaatus, siis hinnapakkumine tegemist vajavatele töödele on üle 2k€. Tuttav käis just Q7 õhkamortide mingeid ANDUREID vahetamas (4tk) ja arve oli 3K€. Need autod ongi väga kallid ülal pidada, kui on vaja vahetada midagi muud peale piduriklotside ja õli. Ise lasin peale ostmist teha korda el.avaneva tagaluugi, mis sulgudes ei vahetanud aega-ajalt tulesid pamperilt luugi peale ümber - arve oli 849€. Ükskõik mis sellel autol teha on vaja, siis on pmst 1k€ garanteeritud. Need, kes väidavad vastupidist, sõidavad tegelikult rontidega ringi.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 26.04.15 at 10:41

  12. #52
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Oota nagu mida, et sellise blankton A6 pärast sõideti sellele kuhugi välisriiki järgi???? Ime, et sellel üldse rattad all on.

    1. Monomähkija, ehk esisillaveoga Audi on pool audit.
    2. Kliima puudub (konsoolis on mingi pliidinuppudega kondi käkk)
    3. Navi puudub, vaid selle asemel on see rõve punane ühevärviline displey, millel pooled pixlid surnud.
    4. Vanatüübi tuled
    5. Püsikas puudu

    Ja muidugi HIND

    Edit: Mida perset, pidurite remondi käigus värvisid supportid ka punaseks????
    lol.

    okei. Soovitaks turgu natuke vaadata.
    http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1916874
    http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1969751
    http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1754228
    http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1973497
    jne.

    D/M/E sa ei saa sellist nagu sa saad D/A/N puhul sellise hinnaga nagu ma ta sain.

  13. #53

    Re: Aprilli offtopic.

    Just saying, Lätis on ülisolid koht, kus tehakse automaatkaste korda väga mõistliku hinnaga ning antakse asjale kaasa ka garantii. Tegemist ei ole nurgataguse kohaga, kuttidel on reaalselt väga muljetavaldav tehnika koha peal. Asus minuteada Cesises see koht ning oma kogemus oli viia neile käigukast, mis ei vahetanud pmslt üldse enam käike, 1,2k pluss garantii ja kast töötab ilma probleemideta juba üle 2 aasta. Arvan, et see variant Sulle kindlasti ei sobi, aga lihtsalt teadmiseks.

    Ja tolle A6 eest 7100 küsida nüüd nii palju kah ei ole, et perseli peaks kukkuma. Vb kusta trollib, aga kas Sina siis muud ei vaata, kui ainult kahe silla veolisi autosi? üks sild veab, siis on auto sitt v? Või oled päris selline rullnokk, et kui esisild veab, siis autoga tee peal liigelda ei tohiks, aga kui tagasild, siis on tehtud vend rsk, saab sõõrikuid lasta ikka. Kliima on autol kindlasti olemas, ei pea olema alati lumehelbe nupp, mida sisse lülitada, et kliimaradikas taha lülitataks, selle asja nimi on kliimaautomaatika. Ja mida perset on jutt, et keeratavaid nuppe ei tohi olla autodes w? Tra mis idiood jutt. Navi puudumine tõmbab hinnas alla küll, aga pikslite surma kohta ei oska midagi öelda. 2005 ei olnud A6 facelifti veel ja püsika puudumine on nõme küll. Supportid on koledad jah. TL/DR, vb vastasin mingile trollile just, visa autot ise kindlalt ei ostaks, kallekusta jutt on idiootne.

  14. #54
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
    Just saying, Lätis on ülisolid koht, kus tehakse automaatkaste korda väga mõistliku hinnaga ning antakse asjale kaasa ka garantii. Tegemist ei ole nurgataguse kohaga, kuttidel on reaalselt väga muljetavaldav tehnika koha peal. Asus minuteada Cesises see koht ning oma kogemus oli viia neile käigukast, mis ei vahetanud pmslt üldse enam käike, 1,2k pluss garantii ja kast töötab ilma probleemideta juba üle 2 aasta. Arvan, et see variant Sulle kindlasti ei sobi, aga lihtsalt teadmiseks.

    Ja tolle A6 eest 7100 küsida nüüd nii palju kah ei ole, et perseli peaks kukkuma. Vb kusta trollib, aga kas Sina siis muud ei vaata, kui ainult kahe silla veolisi autosi? üks sild veab, siis on auto sitt v? Või oled päris selline rullnokk, et kui esisild veab, siis autoga tee peal liigelda ei tohiks, aga kui tagasild, siis on tehtud vend rsk, saab sõõrikuid lasta ikka. Kliima on autol kindlasti olemas, ei pea olema alati lumehelbe nupp, mida sisse lülitada, et kliimaradikas taha lülitataks, selle asja nimi on kliimaautomaatika. Ja mida perset on jutt, et keeratavaid nuppe ei tohi olla autodes w? Tra mis idiood jutt. Navi puudumine tõmbab hinnas alla küll, aga pikslite surma kohta ei oska midagi öelda. 2005 ei olnud A6 facelifti veel ja püsika puudumine on nõme küll. Supportid on koledad jah. TL/DR, vb vastasin mingile trollile just, visa autot ise kindlalt ei ostaks, kallekusta jutt on idiootne.
    what the actual fuck. Ma ei saanudki aru, et kelle pihta see käis nüüd. Pigem äkki on asi selles, et kui tahad M, siis sa ei saa nelikut, st pole ju igal E-l seda... :D Mina ei ole tal pidurikettaid/klotse vahetanud ega teinud. Need olid tehtud eelmise omaniku poolt just, punased supportid on koledad? no okei. Ükski pixel surnud pole :). Ma rohkem seda teemat kommenteerida ei viitsi.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 26.04.15 at 11:40

  15. #55
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Aprilli offtopic.

    ( Click to show/hide )

  16. #56
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Aprilli offtopic.

    kotkas1000- kui sinu arust on käigukasti mehhatroonika ploki ja kolvigrupi vahetus nipetnäpet tööd siis soovitad uuesti kasutada googlet ja uurida kui mahukad need tööd on. Kolvigrupi vahetus on mootori puhul pmts üks kõige mahukamaid töid ja selle eest küsitaksegi obv palju raha. Teised kallimad asjad on muidugi käigukast ja sillad.

  17. #57
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Aprilli offtopic.

    kuulge autopeded. mul nüüd asjad nii, et kohe kiirelt autot vaja. margiks volvo või saab. hinnapiir 6k. v70 või samasugune saab? saab muidugi vähe vingem, aga olen kuulnud, et elektroonika nussib palju.

  18. #58
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kuulge autopeded. mul nüüd asjad nii, et kohe kiirelt autot vaja. margiks volvo või saab. hinnapiir 6k. v70 või samasugune saab? saab muidugi vähe vingem, aga olen kuulnud, et elektroonika nussib palju.
    Üks Volvo S80 kunagi oli. Sellel muid hädasi peale elektroonika ei olnudki aga samas ei midagi väga häirivat. V70 tundub timm muidu.

    Ainult vaata, et uuema kerega võtad, siis kuna 6k on siuke väga nibin nabin hind, et võid saada aga ei pruugi.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 26.04.15 at 15:41

  19. #59
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Üks Volvo S80 kunagi oli. Sellel muid hädasi peale elektroonika ei olnudki aga samas ei midagi väga häirivat. V70 tundub timm muidu.

    Ainult vaata, et uuema kerega võtad, siis kuna 6k on siuke väga nibin nabin hind, et võid saada aga ei pruugi.
    täpsusta asjaolusid, mul tõsiselt kiire ja hinnapiir paigas. s80 ei sobi.

  20. #60

    Re: Aprilli offtopic.

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kuulge autopeded. mul nüüd asjad nii, et kohe kiirelt autot vaja. margiks volvo või saab. hinnapiir 6k. v70 või samasugune saab? saab muidugi vähe vingem, aga olen kuulnud, et elektroonika nussib palju.
    Kasutatud auto ostu puhul kas veab või ei vea.Mul xc70 mis suht sama,mis v70.Sõitnud olen ainult 10000km ja selle lühikese aja jooksul pole vigu olnud.Paari aasta pärast võiks täpsemalt rääkida.

Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES