Probleem selle toaga algas sügisel kui üritasin sealt raha välja võtta. Alguses rääkisid mulle, et ei saa maksata kuna ei leia kust raha minu kontole algselt tuli (arvatavasti nennde väljamõeldis, et saaka protsessi edasi lükata). Siis ütlesid, et kolivad Ongame-st ipoker-isse ja seni kaua on rahad kinni. Algselt oli tähtajaks detsembri keskpaik, siis lükkasid nad selle edasi jaanuari kespaigani. Nende kodulehel www.europoker.com seisab ikka üleval notification, et toa taasavamine on jaanuari keskel (2015).

Selle kohta on ka 2p2-s mõned teemad. Sealt loeb välja, et toa omanik on lahkunud Prantsusmaalt (europoker on sealt pärit). Neil oli ka facebooki leht, kus nad lubasid mängijatele, et olukord on kontrolli all ja lihtsalt peab ootama networkide ümbervahetust. Nüüd on see facebooki leht ka kustutatud.

Igatahes ma ei näe palju lootust. Ma ei saa aru kuidas saab üks firma 2015 aastal lihtsalt oma klientide rahadega niimoodi kaduda ilma tagajärgedeta. Minu teada polnud see sugugi mitte üliväike litsentsideta tuba. Näiteks 2p2-st oli ühel seal $18k. Minul üle $3k. Ja kokku pidavat olema seal mängijate raha ~$250k.

Tean, et on varemgi pokkeritubadega selliseid asju juhtunud. Kuidas need on lõppenud? Peaks ju olema mingid seadused, et kui firma läheb pankrotti, siis klientidele tagastatakse vähemalt mingigi %.

Kui kellelgi on infot või soovitusi mida ma peaks sellises situatsioonis tegema, oleksin tänulik. Kuna ma lihtsalt ei oska midagi tarka peale hakata. Supportile emailide saatmine on obv mõttetu; mingit "legal" teadmisi mul pole...