Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 39, kokku 39
  1. #21

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Hiiter sai ilmselt läbi :D


  2. #22

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Tsitaat Algselt postitas Cele Vaata postitust
    Hiiter sai ilmselt läbi :D

    2 flippi ja tight style löövad välja

  3. #23

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Pole miskit väga olulist olnud kirjutada, eelmine nädal mängisin full ringi. Oli selline suht BE nädal, mingi 5bb/100 sain vist kätte ainult.

    Pastilaaga sai tehtud teine treeningsess ja ilmselgelt on probleemiks:

    a. pidev soov regulare nussida ja neile stäkke annetamas käia
    b. kaladele sentide allesjätmine
    c. ulmeliselt suur 3-bet (mingi ca 8%)
    d. liiga hull steal (50%)

    Vaatasime tunnikese jooksul läbi mingi 20 kätt ja kahjuks oli seal ainult üks käsi mille kohta pastilaa ütles, et on okeilt mängitud. Enamus olukordi ikka sellised, et lähen foldimise asemel regulari vastu setminema ja siis leian ennast olukorrast kust callin mingi pocketiga 3 tänavat maha, sest ei usu, et ta hittis või hakkan mingeid lolle bluffe tegema.

    Üle pika aja tabas mängides mind korralik tilt ja panin otsejoones peale mitut räiget 2 outerit umbes veel 3 stäkki auku.

    Kokkuvõte: oleks olnud okei nädal, kui ei oleks tiltanud ja teinud neid krdi muuve regide vastu.

    Soovitan soojalt pastilaaga sessida, mehel on täiesti ulmeline lauadünaamika ja card read oskus :D Loodetavasti jääb külge mulle millalgi :D

  4. #24
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Nende sümptomite põhjal ehk peaks 6maxi proovima. Pole proovinud ?

  5. #25
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Nende sümptomite põhjal ehk peaks 6maxi proovima. Pole proovinud ?
    Vastupidi,kui ta passiivses mängus tiltis on ja regidega madistab,siis 6maxix on koguaeg tiltis,pigem mängu õppima ja mindsetti treenima!gl

  6. #26
    Julm Donk Kasutaja KaldaPoiss avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    [̲̅$̲̅(̲̅ιοο̲̅)̲̅$̲̅]
    Postitusi
    80

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Võibolla aitab tiltbreaker kui sul tildiga probleeme ...

  7. #27

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Ma pigem sõnastasin ennast valesti. Ma üle pika aja sattusin tilti pokkerist. Mingid standard AA vs KK sisse ja saad 2 outereid mind üldiselt tilti ei aja, sest need on nii standard olukorrad. Tollel päeval oli mingi anomaalia ja arvan, et mingi viimase 50k käe jooksul oli tõesti see kõige sitem tilt, kus hakkad lihtsalt stäkke loopima :)

  8. #28

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Nende sümptomite põhjal ehk peaks 6maxi proovima. Pole proovinud ?
    Olen proovinud. 6-max jooksis kuni viimase ajani NL5-es mingi 12bb/100, aga eile suutsin seal ikka korralikult donki panna ja kaotasin miski 6 BI sessiga. Oli suckoute, aga valdavalt tegin ise halba mängu, käisin callisin 2nd pair tüüpi kätega riveril pot sized bette maha jms algaja värk.

    Muidu mängin nii FR kui ka 6-max.

  9. #29
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Mängisin ka NL5 6maxi mingi hetk ja täpselt samamoodi, korjasin fishidelt ja sittadelt regidelt plekki ja siis heade rexide vastu hakkasin üle mõtlema ja panin normaalse osa profitist auku.
    Õnneks mulle jõudis kohale, et kui ma miskisse egowarri satun mõne hea mängijaga, siis sealt tuleb pigem miinust kui kasumit, sest enamus mängivad solid ABC-d ja väga vähe on selliseid rege seal limiidis, kes sinu vastu üldse asja keeruliseks ajada viitsivad.
    Suht kindel, et pastilaa paneb sul prioriteedid paika ja hakkad korralikult crushima, edu!

  10. #30
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Tsitaat Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
    Suht kindel, et pastilaa paneb sul prioriteedid paika ja hakkad korralikult crushima, edu!
    +m1ljon

  11. #31

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Loodetavasti mulle jääb ajapikku pastilaa jutt külge jah. Kohati on selline tunne, et ikka eriline puupea olen. Räägime pika jutu, et kurat ära toksi neid rege. Istun rõõmsalt lauda ja hakkan jälle toksima :D

    Eriti totrad on need olukorrad, kus teed suurepärase readi ära, et oled enda käega crushed, reg paneb nuppe, ägised ja vajutad foldi asemel call. Nagu sõber ütles - kurat mees, foldi nupp vaja suuremaks teha sulle võ? :)

    Tegelt 5bb/100 oleks suht okas, kui see toimuks NL5 asemel NL100-jas :D

  12. #32

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Kolin bäkk to NL2 ilmselt. Viimase nädalaga nii räigelt augus, et downswing see küll olla ei saa. Pmts on selline tunne peal, et ei oska üldse mängida enam. Ainult tampin stäkk-stäkki järel rahvale käsi kinni.

    Graafik on nii räigelt augus, et seda oleks häbi siia üles laadida. Mul pole endal õrna aimugi mis toimub. Lauad vaalu täis ja muudkui maksan neile. Ja maksan regidele ka. Kõigile maksan kõik kinni.

    Iga kord kui mõtlen, et träpin saan ise träpitud. Iga kord kui mõtlen, et flätin premiumit saan kräkitud :D

    Üldse ei saa aru, et miks ma mängin, kui obv üle NL2-he ei suuda biitida.

  13. #33
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Mängi tiba tightimalt ja ära maksa kinni, panid lahenduse ise kirja juba .

    Edit: postita käsi ja analüüsi koos handhistory'sid, kasvõi kellegagi, kes skypes jaurata viitsib. Saad tildiprofiili lahendama hakata.
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 12.06.15 at 20:12

  14. #34

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Mängi tiba tightimalt ja ära maksa kinni, panid lahenduse ise kirja juba .

    Edit: postita käsi ja analüüsi koos handhistory'sid, kasvõi kellegagi, kes skypes jaurata viitsib. Saad tildiprofiili lahendama hakata.
    On kedagi, kes biitida mõistab ja tahaks maurata skypes? :D

    Aga pluss 1 muidu, ilmselt pean veits tightimaks tõmbama jah. Hetkel olen liiga hullu aggro ka pannud,

    Steal: 50, 3-bet: 8, AF 3.8.

    Pmts nagu mingit fishi näen enam foldi nuppu ei leia. Savi mis lauda maha tuleb. Kui just tõesti mingi umber masti/rea laud ei ole just.

  15. #35

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Sain üle pika aja normaalselt mängitud. Võtsin kõvasti rahulikumalt, ei 3bettinud nagu segane ja pigem tegin IP olles veits pasiivsemat mängu :)

    Kahjuks sain ikka paar standard suckouti, aga muidu oli tore sess ja jäin miski 3BI vahelduseks plussi.

    Statid said FR:

    21/16 AF 2.6 3-bet: 4, WTSD 31, WonSD 56

    Lauad olid ka head. Ikka korralikud vaalad istusid igas lauas :)

  16. #36
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    fishide vastu tuim barreldamine on ikka päris paha imo, sõltub fishist muidugi. on ka selliseid kellele meeldib palju käsi riverini mängida ja siis annavad kergelt alla kuna nii tihti riverini jõudes ei saa lihtsalt olla eriti midagi.

    paljude fishide vastu tuleks vaadata state, mida nad teevad vs missed cbet, tänavate kaupa, nii ip kui oop eraldi.

  17. #37

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    fishide vastu tuim barreldamine on ikka päris paha imo, sõltub fishist muidugi. on ka selliseid kellele meeldib palju käsi riverini mängida ja siis annavad kergelt alla kuna nii tihti riverini jõudes ei saa lihtsalt olla eriti midagi.

    paljude fishide vastu tuleks vaadata state, mida nad teevad vs missed cbet, tänavate kaupa, nii ip kui oop eraldi.
    Mhm. Ma keerasin kõvasti maha enda bet-bet-bet mode. Peab ikka lauda ka jälgima :D Selline TPWK fishide vastu 3 tänavat pannes kipub ikka pigem kaotama kui võitma. Eriti kui lauda kõik tõmbed, mastid jms maha jookseb.

  18. #38

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Sai zoom turbo 250k granted freerollilt 103-mas koht ja 263 dolli hititud :) Suht kena asi kuu lõpus.
    Kahjuks tabas räige lehesurm lõpus ja QK vs K3 imeti ära mulle. Aga freerolli kohta kus field oli mingi 22k arvan, et väga solid tulemus :)

  19. #39

    Re: Cele pokkeripäevik aka väikeste sammudega suurte tegudeni (Full Ring)

    Zoom turbo freeroll vol 3.

    Alustasin 2k stäkiga, kuna ei viitsinud challange ära teha. Sain stäki 130k peale, kuid kahjuks tabas mind räige lehesurm. Bustisin välja mingi 1300/28000. Siiski üle ootuste normaalne ja 25 dolli taskus. Järgmine pühapäev siis neljas ja viimane, kus samuti plaanis cashida :)

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES