Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 86

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Miks sa seda teed karu, lihtsalt heast südamest või loodad twitchis teenima hakata lisaks?
    Huvitab thought process asjale lähenemisel, kuna ise ei teeks siukest lüket kunagi ma usun. Tundub liiga räigelt time consuming ja enda mängude toughimaks tegemine tasuta+probably ei hakka twitchis nii peale viskama, et väärt oleks.
    Ma pakuks, et mingil määral ka võib-olla distsipliini/tildivaba mängu kinnistamiseks. Kui ikka kogule maailmale näha on, siis ei hakka vast mingeid suuri rumalusi tegema.

    Ma ei tea palju Pyha Karu seda foorumit loeb, aga miks 30seid ei shoti/sisse mixi?

  2. #2

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Nähes kui kehva tasemega ja iseloomutuid mängijaid seal partneriks saab pidevalt siis ma olen täiesti kindel et saan samuti. Hourly on pigem isegi tõusnud sest vaatajate ees paneb rohkem pingutama ja muidugi aitab pidev mõtete välja ütlemine vigu vältida rohkem. Võtab ikka väga kaua aega et HU suht 0st õppides heaks mängijaks saada nii et pigem meelitan ma juurde algajaid mängijaid kes natuke arenevad striimi jälgides, aga on siiski nõrgad mängijad pikka aega.
    Extra value ka coachingu reklaamimises ja hea viis inimestel otse näha kas coach ka mängida oskab.
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 07.06.15 at 13:47

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES