Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 86
  1. #61
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Kas mingi PTR sarnane sait Winamaxi cashgame tulemusi ka trackib?

  2. #62
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas mingi PTR sarnane sait Winamaxi cashgame tulemusi ka trackib?
    kas winamaxis saavad kõik mängida?

  3. #63
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    kas winamaxis saavad kõik mängida?
    Ainult need kes selle downloadivad

  4. #64
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ainult need kes selle downloadivad
    usun küll, et igaüks saab downloadida, aga kas igaüks saab depoda ja viseversa :)

  5. #65
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    usun küll, et igaüks saab downloadida, aga kas igaüks saab depoda ja viseversa :)
    Ainult need saavad mängida kes konto teevad

  6. #66

    Re: Juuni OFFTOPIC

    https://www.facebook.com/jukukalle.r...7D&pnref=story

    Minu jaoks on nüüdsest üks 2015. aasta lause nominentidest "Nüüd on ta ka refugee from Valli baar... "

  7. #67

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    https://www.facebook.com/jukukalle.r...7D&pnref=story

    Minu jaoks on nüüdsest üks 2015. aasta lause nominentidest "Nüüd on ta ka refugee from Valli baar... "
    Päris hea kommentaar on üks seal-

    ( Click to show/hide )

  8. #68
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Juuni OFFTOPIC

    ühe neegerjorsi pealt üldistada kogu rassi... sama hästi võiks mõne roolijoodikust ossi pealt teha valgete kohta üldistusi. epic fail.

  9. #69

    Re: Juuni OFFTOPIC

    pastilaa. ütle, kuna võib üksiknäidete puhul hakata tegema juba üldisemaid järeldusi?

    The Handbook of Crime Correlates (2009), a review of studies of correlates with crime, states that most studies on immigrants have found higher rates of crime. However, this varies greatly depending on the country of origin, with immigrants from some regions having lower crime rates than the indigenous population. In the US, studies have found lower crime rates among immigrants than among non-immigrants.[1] Other studies suggest that immigration generally does not lead to an increase in crime, and may in some instances, suppress such trends.[2] Other statistics, such as those from Europe, show higher crime rates among immigrant populations.
    disclaimer on boldis. Minu arvates on täiesti loogiline haritud inimesel võtta hetk ja küsida, et mis on need konkreetsed "riigid", kus % on suurem/väiksem. Kas ma sinu arvates võin seda küsimust küsida, lähtuvalt eelnevast lõigust? Või olen full **** rassist?

    Rootsi kohta:

    Immigrants are overrepresented in Sweden's crime statistics. In a study by the Swedish National Council for Crime Prevention in 1997-2001, 25% of the almost 1,520,000 offences were found to be committed by people born abroad, while almost 20% were committed by Swedish-born people with a foreign background. In the study, immigrants were found to be four times more likely to be investigated for lethal violence and robbery than ethnic Swedes.
    Sa ei saa selliseid asju eirata ja oma lol-e toppida 24/7 koos veel hullemate demagoogiliste võtetega nagu JKR oma fb feedis. See "üksikjuhtumite üldistamine populatsioonile" väide on su poolt juba edastatud ning sulle teadmiseks, et inimese arengu ja õppimisprotsessi peamine osa on üksikjuhtumite põhjal seoste loomine ja tervikule omistamine. See, kui hästi see tehtud on, sõltub juba inimese valdkonnaspetsiifilisest haridusest ja haritusest.

    ja ofc. immigrandi ja pagulase vahel on diferents, kuid nende omavaheline seostamine ei ole nüüd kõige suurem kuritegu.

    Ja no nahhuj, see "suitsu on - peksa tahad" on ka üksikjuhtum. Millegipärast Tartus, Annelinnas elades küsisid seda ainult venelased, eestlased mitte. Kas ma pean nüüd enne igasuguse mõtte omamist iga suicu on pexa tahad olukorra dokumenteerima, politseis registreerima, pastilaalt küsima, et kas ma nüüd võin kuidagi oma asju üldistada ka?

    p.s. Olen igati inimeste abistamise ja teatud hulga pagulastu võtmise poolt. Kuid pastilaa, su alavääristav suhtumine inimestesse ning nende arvamustesse antud teemas on pigem disgrace.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 02.07.15 at 12:41

  10. #70

    Re: Juuni OFFTOPIC

    ma olen juba ammu aru saanud, et pastilaal on tõe monopol ja kõik teised on idioodid.

  11. #71
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Juuni OFFTOPIC

    nõrgemate eest välja-astumisel katsun olla leebem. ärge pikka viha pidage

  12. #72

    Re: Juuni OFFTOPIC

    pastilaa hakkab jah erplanderiga varsti konkureerima.

  13. #73

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Aga positiivsete üksikjuhtumite korral on okei üldistada tervet rassi?

  14. #74

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    nõrgemate eest välja-astumisel katsun olla leebem. ärge pikka viha pidage
    pastilaa, su mõtted seoses nõrgemate eest välja astumisega on suht koht üldteada. Selles ei olegi probleem. Probleem on selles, et sa kasutad samasuguseid võtteid nagu kasutab sinu vastaspool - emotsioonidele ja isiklikule arvamusele tuginev. Me võime mingi kultuurispetsiifiliste arusaamade (k.a. keda pidada nõrgemaks) kontekstis vast kõik sinuga nõus olla, kuid praegusel juhul tekitavad sinusuguste inimeste, kes peavad ennast üldpopulatsioonist targemateks, sarnased sõnavõtud leeki juurde, mitte ei vähenda seda.

    Ja ma rõhutan, et seda siis antud temaatikas. Ole hea too palun siis mulle (kes sinuga üldtasandil pigem nõus) südame rahustuseks välja mingid faktid/näitajad, et pagulased ei tekita normaaljaotusest erinevat kuritegude arvu jne. Omalt poolt luban, et ei lasku oponeerides telegrami tasemele.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 02.07.15 at 16:32

  15. #75

    Re: Juuni OFFTOPIC

    http://arileht.delfi.ee/news/uudised...di?id=71829883

    http://www.aripaev.ee/borsiuudised/2...joni-dollarini

    USA riigivõlg kasvab lausa müstilise kiirusega ja on elaniku kohta 2+ korda suurem kui Kreekas, aga ikka on mugavam eurotsooni arvustada.

  16. #76

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://arileht.delfi.ee/news/uudised...di?id=71829883

    http://www.aripaev.ee/borsiuudised/2...joni-dollarini

    USA riigivõlg kasvab lausa müstilise kiirusega ja on elaniku kohta 2+ korda suurem kui Kreekas, aga ikka on mugavam eurotsooni arvustada.
    per GDP on siiski erinevus olemas kahe riigi vahel.

  17. #77
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Mõned väidavad, et selline elustiil nagu usa endale lubab ei saa enam kaua kesta. Eks keegi peab kuskil päris kõvasti kaotama selleks IMO. Correct me if i'm wrong.

  18. #78
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Juuni OFFTOPIC

    täisversiooni paluks:

    http://epl.delfi.ee/news/arvamus/ei-...ne?id=71813833


    karupojale: enamasti olen telefoniga foorumis ja seetõttu postid ka lühikesed ja "lahmivad". pall tundus siin sellel teemal väga ühte väravasse minevat, aga mingu siis pealegi. see ei kõiguta interneti levikut, ingliskeele levikut, rahvuste segunemist etc.

    andke andeks, aga lääne riigina on "lol" rääkida pikas perspektiivis "valgest eestist". mida varem sellest aru saadakse, püütakse "teistsuguste tulijate" suhtes olla positiivse eeldusega/külalislahke, seda edukam ja valutum tulevik ka eestile.

    oleks minu teha, siis ma teeks Eestile sajandi PR diili - teataks rahvusvaheliselt, et eesti on solidaarsusest ja tänuks NATO toe eest nõus vastu võtma topelt kvoodi (2000) pagulast. et siin idaeuroopa konnatiigis ollakse ikkagi eurooplased, seistakse ühtsena ühtse euroopa eest - meie vajame teid, teie meid.


    kui olen tundunud üleolev või mage, siis siirad vabandused - ei ole taotluslik. see tema lihtsalt ajab kuumaks :)

  19. #79

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    täisversiooni paluks:

    http://epl.delfi.ee/news/arvamus/ei-...ne?id=71813833


    karupojale: enamasti olen telefoniga foorumis ja seetõttu postid ka lühikesed ja "lahmivad". pall tundus siin sellel teemal väga ühte väravasse minevat, aga mingu siis pealegi. see ei kõiguta interneti levikut, ingliskeele levikut, rahvuste segunemist etc.

    andke andeks, aga lääne riigina on "lol" rääkida pikas perspektiivis "valgest eestist". mida varem sellest aru saadakse, püütakse "teistsuguste tulijate" suhtes olla positiivse eeldusega/külalislahke, seda edukam ja valutum tulevik ka eestile.

    oleks minu teha, siis ma teeks Eestile sajandi PR diili - teataks rahvusvaheliselt, et eesti on solidaarsusest ja tänuks NATO toe eest nõus vastu võtma topelt kvoodi (2000) pagulast. et siin idaeuroopa konnatiigis ollakse ikkagi eurooplased, seistakse ühtsena ühtse euroopa eest - meie vajame teid, teie meid.


    kui olen tundunud üleolev või mage, siis siirad vabandused - ei ole taotluslik. see tema lihtsalt ajab kuumaks :)
    Viimati muudetud Oliverk poolt : 02.07.15 at 19:39

  20. #80
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Juuni OFFTOPIC

    sorry, aga ma tõesti mõtlen nii :)

    http://arvamus.postimees.ee/3243485/...ret-kohe-vastu

Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES