Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 86
  1. #1
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Juuni OFFTOPIC

    Kõnnin linnapeal ja järsku tuleb vastu neeger. Ehmatus üsna suur, kuna vaatan et väga tuttav õmblusmasin kaenla all teisel. Audile hääled sisse ja tuhat nelja kodupoole olukorda tsekkima. Siiski siiski minu oma viksis kingi ilusti koridoris :).

    Cool stroy bro, swingist suve.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Miks sa seda teed karu, lihtsalt heast südamest või loodad twitchis teenima hakata lisaks?
    Huvitab thought process asjale lähenemisel, kuna ise ei teeks siukest lüket kunagi ma usun. Tundub liiga räigelt time consuming ja enda mängude toughimaks tegemine tasuta+probably ei hakka twitchis nii peale viskama, et väärt oleks.
    Ma pakuks, et mingil määral ka võib-olla distsipliini/tildivaba mängu kinnistamiseks. Kui ikka kogule maailmale näha on, siis ei hakka vast mingeid suuri rumalusi tegema.

    Ma ei tea palju Pyha Karu seda foorumit loeb, aga miks 30seid ei shoti/sisse mixi?

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Kõnnin linnapeal ja järsku tuleb vastu neeger. Ehmatus üsna suur, kuna vaatan et väga tuttav õmblusmasin kaenla all teisel. Audile hääled sisse ja tuhat nelja kodupoole olukorda tsekkima. Siiski siiski minu oma viksis kingi ilusti koridoris :).

    Cool stroy bro, swingist suve.
    ( Click to show/hide )

  4. #4

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Nähes kui kehva tasemega ja iseloomutuid mängijaid seal partneriks saab pidevalt siis ma olen täiesti kindel et saan samuti. Hourly on pigem isegi tõusnud sest vaatajate ees paneb rohkem pingutama ja muidugi aitab pidev mõtete välja ütlemine vigu vältida rohkem. Võtab ikka väga kaua aega et HU suht 0st õppides heaks mängijaks saada nii et pigem meelitan ma juurde algajaid mängijaid kes natuke arenevad striimi jälgides, aga on siiski nõrgad mängijad pikka aega.
    Extra value ka coachingu reklaamimises ja hea viis inimestel otse näha kas coach ka mängida oskab.
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 07.06.15 at 13:47

  5. #5

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Mina veebikaamerat ostmas ei käinud vaid tavaline integreeritud webcam desktopil hea kvaliteediga. Seda "ma olen pokkerimängija" lauset pigem ikka ytleks võimalikult vähe. Ei saa aru miks seda webcami ostes mainida oli vaja yldse- ajab inimesi segadusse ja paneb nende kristlikud väärtused proovikivi ette.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Mis su kasutaja on, vaataks ka striimi vbl?

  7. #7

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Pyhakaru

  8. #8

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Serega neist ju Eestist.

    Aga eks ma ise jooksutaks ka botte erinevate riikide alt ning samuti teeks nad osaliselt inimese poolt opereeritavaks :)
    Viimati muudetud muttaja poolt : 07.06.15 at 23:47

  10. #10
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Juuni OFFTOPIC

    fascinating kuidas kasutajad töötavad data ja numbrite kallal

  11. #11
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Pigem on märkimisväärne see ,et botid suudavad sellist winrate näidata PLOs. Samas ma arvan ,et botid pole täis automaatsed vaid inimene peab ise clickima.

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Pigem on märkimisväärne see ,et botid suudavad sellist winrate näidata PLOs. Samas ma arvan ,et botid pole täis automaatsed vaid inimene peab ise clickima.
    You mean sa lugesid mida teised arvavad

    anyhow, isegi kui keegi irl nuppe klickib on bot siiski kogu "mõttetöö" ära teinud. Keegi on need botid valmis vorpinud ju, ent see keegi peaks pärish high level jagama mängu? kui isegi (unconfirmed) bot up to nl1k ja regide vastu lasi.

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Miks see keegi mängu peaks jagama? Selleks, et programm kirjutada on vaja inimest kes programmi kirjutada oskab ja inimest, kes teab, mida ta sellelt programmilt tahab.

  14. #14
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Ise küsid ise vastad, tubli.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    Ise küsid ise vastad, tubli.
    No aga selleks ei pea ju programmi kirjutaja olema pokkeripro, piisab, kui keegi talle seletab, mida oodatakse ldo.

  16. #16
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    fascinating kuidas kasutajad töötavad data ja numbrite kallal
    Jep, ise ka tunnustaks nende tööd. Lahe visualiseering:

    http://http://forumserver.twoplustwo...&postcount=123

    Tsitaat Algselt postitas Schwein Vaata postitust
    The "scientific" way of checking how different 2 accounts are from each other is to measure the distance between their respective stats. I did it for 1 banned bot accounts: BOOTTLEGGER, 3 active accounts from my list: IMissFender,Samanta81,SusaaNIN and 4 legit regulars from PL200: N@T@L@T,Shuller_A1t,Nakamator,Bagrovui. I picked those legit accounts because they have played a lot of hands and are mostly Russian.

    The stats of banned bots/alleged bots are here http://i57.tinypic.com/2n84qow.png
    I entered them into an excel spreadsheet here:


    I will not post the stats of legit players to protect their privacy.

    Afterwards I have calculated the distance between those 8 accounts mentioned earlier. I have used "Squared Euclidean distance" for it. It can be found here http://i61.tinypic.com/6ell61.png


    Thats the distance between following account pairs in form of a graph



    The 6 first columns are BOOTLEGGER,Samanta81,IMissFender,SusaaNiN compared in pairs.

    The next 6 columns are 4 legit accounts compared in pairs.

    The last column is an alleged bot SuSaaNiN compared to legit Russian grinder N@T@L@T.

    Small column means small distance, accounts are very similar, big column means the accounts are completely different.

    EDIT: I didnt enter more accounts because typing all of it into excel is a huge pain in the ass. I will put all my research on Google Drive on Tuesday and make it free for everyone to download, including the spreadsheet to calculate the difference between any 2 accounts.
    Viimati muudetud muttaja poolt : 08.06.15 at 11:17

  17. #17
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Juuni OFFTOPIC

    ... kuigi mulle tundub, et hetkel näidatakse vaid seda infot, mida näha soovitakse. Võiks siis juba kõigi volüümi poolest top20 vms omavahelise antud koefitsendi välja arvutada, ja siis vaadata, kui tõenäoline on, et süüaluste antud näitajad niivõrd hälbivad.

  18. #18
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Päris õudne ikka. Eile olin veel üpris skeptiline, täna enam mitte. Kõik vist jooksevad räigelt üle EV, mis on loogiline, kui neile osad hole cardid teada.

  19. #19
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Juuni OFFTOPIC

    Starsi Neymari challengeid vist eriti mõttetu teha, kui õigesti aru saan siis $50 depodes saab juba kõik 4 piletit kätte:

  20. #20
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Juuni OFFTOPIC

    pole pea aasta aega pokkerit mänginud. tean, et PT4 on väljas, aga kas PT3 Starsis veel töötab?

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES