Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 18 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 359
  1. #241
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Mis sõnaga sa seda kirjeldaksid siis? :)

  2. #242
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Tsitaat Algselt postitas Confidence Vaata postitust
    Drawid. HUs on teine teema, wide vs wide range ja MW potti kunagi pole. 6maxis- eriti madalal ja varajastes positsioonides peab väga tight openrange olema, AQsJs9 oleks minu jaoks fold. Pmst jah suited A, kõrged paarid või perfect rundownid jne. 3-4way potid juhtuvad tihti ja kui ise Nut-stuffi ei drawi siis tihtipeale oled valel pool 60/40 olukordi ja seega domineeritud.
    Ma kunagi lugesin mingid PLO raamatud, kust jäid meelde mingid eriti võimsad reatõmbed PLO-s. Ja et PLO-s tehaksegi raha ridadega, peamiselt freerollides sitemate ridade vastu jne.
    Nüüd kui ma olen PLO-d nats mänginud, olen ka ise näind, et on võimsaid tõmbeid ja ridu, mis freerollivad. Olen orki lennanud ja ohkinud ja nats vesistanud. Juhtub ja tihti pole midagi teha. Aga ma ei usu, et laiemalt mängides see probleem kuidagi süveneb või neid olukordi juurde tuleb. Tuleb lihtsalt oma olukorrast, enda ja vastase range'ist teadlik olla. Ma arvan, et see wide vs wide range on ikka suuresti enda teha - kui btnilt avad 100%, mängitakse paratamatult laiemalt vastu.
    Sõnaga see tundub probleem olevat nende jaoks, kes õhtu jooksul mängivad ühe käe ja tahavad ideaalselt nuppe sisse saada. Nende jaoks on ka AK holdemis pask, sest nende vastu stäkitakse vaid AA.

  3. #243
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Ma lugesin mitu korda su kommentaari läbi ja ikka ei mõista mis su argumendid on. Sa ei usu et kui EP laiemat range mängides on su range laiem, seega nõrgem, seega hitid tihemini non-nut stuffi MW pottides?

  4. #244
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Ma arvan, et range'ide laiendamine ei suurenda domineeritud olukordade osakaalu

    Edit: aga seda küll, et ega öösel pärast söömist ja joomist ei maksa liiga sügavalt mõtlema hakata, kui sulg ei tule enam mõttega kaasa :)
    Viimati muudetud muttaja poolt : 27.12.15 at 12:23

  5. #245

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    lol wtf

  6. #246
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    muttaja, see on ju common sense, et low rundownid on tihti domineeritud by strong rundowns. muidugi sa püüad mängida positsiooni ja postflopi, aga kui ikka 5678 on vastas 9TJQ siis unless kui sa bottom flopi ei hiti oled toasted. ülejäänud kordadel pead tihti flopis foldima, kui spr kõrge ja action strong isegi kui flop tuleb väga ahatlev ala 789.

    Ma ei mõista kuidas sa arvad, et laiem range ei too sulle domineeritust.

    Ma kidasti ei ütle, et ei peaks mängia käsi nagu 5678 aga obv me pickine millal seda teha saame.

    hence kui sa tuimalt alati avad high% rundowne siis tahest tahtmata osakaal et oled domineeritud suureneb.

    correct me if im wrong
    Viimati muudetud feelitwell poolt : 27.12.15 at 17:10

  7. #247
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    muttaja, see on ju common sense, et low rundownid on tihti domineeritud by strong rundowns. muidugi sa püüad mängida positsiooni ja postflopi, aga kui ikka 5678 on vastas 9TJQ siis unless kui sa bottom flopi ei hiti oled toasted. ülejäänud kordadel pead tihti flopis foldima, kui spr kõrge ja action strong isegi kui flop tuleb väga ahatlev ala 789.

    Ma ei mõista kuidas sa arvad, et laiem range ei too sulle domineeritust.

    Ma kidasti ei ütle, et ei peaks mängia käsi nagu 5678 aga obv me pickine millal seda teha saame.

    hence kui sa tuimalt alati avad high% rundowne siis tahest tahtmata osakaal et oled domineeritud suureneb.

    correct me if im wrong
    Ega omaha ei koosne ju ainult rundownidest, kuigi näib, et väga paljud just nii omahale lähenevadki (ja AA kah lisaks neile). Selleks tuleks enne muidugi defineerida, mida keegi rundowni all mõtleb.
    Kui omavahel mängivad laiad range'id, siis seal on piltlikult öeldes nii palju saasta, et nendeks kenadeks rundownideks klassifitseeruvad vaid üksikud. Lisaks peavad mõlemal (mitmel) sellised olema, et tekiks võimalus, et üks teist domineerib.

    "Hence" (alustades eestikeelset lauset...) domineeritud olukordade osakaal ei suurene.

    Edit: loomulikult tuleb seda mõistusega võtta (ennetamaks kontranäiteid EP kohta) ning meeles mõlukusid mul ennekõike hilised positsioonid (btn-ilt avamine, blindide vaheline madin), kust on võimalik laialt mängida.
    UTG olgu eraldi teema, sellelt positsioonilt ma nagunii raha ei teeni :P
    Viimati muudetud muttaja poolt : 27.12.15 at 18:27

  8. #248
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Kust enamus raha postflop tuleb, kus action ei piirdu ainult preflopiga, või flopiga (tihti AA puhul 100bb) ?

  9. #249
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    ja dunno miks isiklikuks pead minema sõnakasutuse üle, kui kenasti saad aru :)

  10. #250
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Tsitaat Algselt postitas Confidence Vaata postitust
    Ma lugesin mitu korda su kommentaari läbi ja ikka ei mõista mis su argumendid on. Sa ei usu et kui EP laiemat range mängides on su range laiem, seega nõrgem, seega hitid tihemini non-nut stuffi MW pottides?
    Kas põhiprobleem EP-lt laialt avades ei ole positsioon siiski? Me peame oma käigu enne ära tegema kui näeme kas tuleb multiway pot või mitte või kas keegi hakkab otsa keevitama + postflop disadvantage, ja MW potis on tihti close to nuts vaja, et showdownil pot maha võtta, samas mingi QJ75ds 'iga tihti nutsi ei hiti...

    Või noh mulle tundub, et räägime same same asjast pmst, lihtsalt erinevate terminitega :D
    Viimati muudetud Codecci poolt : 27.12.15 at 18:34

  11. #251

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Tsitaat Algselt postitas muttaja Vaata postitust
    Ega omaha ei koosne ju ainult rundownidest, kuigi näib, et väga paljud just nii omahale lähenevadki (ja AA kah lisaks neile). Selleks tuleks enne muidugi defineerida, mida keegi rundowni all mõtleb.
    Kui omavahel mängivad laiad range'id, siis seal on piltlikult öeldes nii palju saasta, et nendeks kenadeks rundownideks klassifitseeruvad vaid üksikud. Lisaks peavad mõlemal (mitmel) sellised olema, et tekiks võimalus, et üks teist domineerib.

    "Hence" (alustades eestikeelset lauset...) domineeritud olukordade osakaal ei suurene.

    Edit: loomulikult tuleb seda mõistusega võtta (ennetamaks kontranäiteid EP kohta) ning meeles mõlukusid mul ennekõike hilised positsioonid (btn-ilt avamine, blindide vaheline madin), kust on võimalik laialt mängida.
    UTG olgu eraldi teema, sellelt positsioonilt ma nagunii raha ei teeni :P
    Kui laiemat rangei mängides sul domineeritud olukordade osakaal ei suurene, miks sa siis 100% hands ei mängi igalt pos'ilt ?

  12. #252
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    ja dunno miks isiklikuks pead minema sõnakasutuse üle, kui kenasti saad aru :)
    See ei ole kuidagi isiklik. Ma lihtsalt ei seedi inglise-eesti segu. Vahet pole, kelle puhul, olgu või mu parim sõber

  13. #253
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Kui laiemat rangei mängides sul domineeritud olukordade osakaal ei suurene, miks sa siis 100% hands ei mängi igalt pos'ilt ?
    See krdi positsioonist väljas olemine segab. Ja varasest positsioonist loomulikult see, et kõigil ülejäänutel võib olla minust tugevam käsi (ma eeldan, et me teeme vahet "tugevamal" ja "domineeritul"?).

    Aga see küsimus oli vist retooriline...

  14. #254
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Kui laiemat rangei mängides sul domineeritud olukordade osakaal ei suurene, miks sa siis 100% hands ei mängi igalt pos'ilt ?
    Ma kasutaks sõna 'sitt' käsi mitte 'domineeritud'. 7654ds >>> A942, kuigi mingit DIADEMA111 DOMINATINGUT ei toimu.

  15. #255
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands


  16. #256
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Tsitaat Algselt postitas muttaja Vaata postitust
    Ma arvan, et range'ide laiendamine ei suurenda domineeritud olukordade osakaalu

    Edit: aga seda küll, et ega öösel pärast söömist ja joomist ei maksa liiga sügavalt mõtlema hakata, kui sulg ei tule enam mõttega kaasa :)
    Jah kui mõlemad ranged lineaarselt ja võrdeliselt laienevad. Las teema jääda.

  17. #257
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Norm pot

    Poker Stars $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi - 6 players -

    BTN: $14.40
    Hero (SB): $8.17
    BB: $7.63
    UTG: $3.94
    MP: $6.05
    CO: $3.19

    Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with A A 3 6
    UTG raises to $0.17, MP raises to $0.58, CO calls $0.58, BTN calls $0.58, Hero raises to $3.12, 1 fold, UTG calls $2.95, MP raises to $5.66, CO calls $2.61 all in, BTN raises to $8.20, Hero calls $5.05 all in, UTG calls $0.82 all in, MP calls $0.39 all in

    Flop: ($29.57) 8 5 8 (5 players - 4 are all in)

    Turn: ($29.57) 8 (5 players - 4 are all in)

    River: ($29.57) 2 (5 players - 4 are all in)

    Final Pot: $29.57
    BTN shows T 2 K Q (three of a kind, Eights)
    Hero shows A A 3 6 (a full house, Eights full of Aces)
    UTG shows T K J 9 (three of a kind, Eights)
    MP shows A 4 A Q (a full house, Eights full of Aces)
    CO shows T 5 9 6 (three of a kind, Eights)
    Hero wins $4.23
    Hero wins $3.04
    MP wins $3.04
    Hero wins $1.44
    MP wins $1.44
    Hero wins $7.69
    MP wins $7.69
    (Rake: $1.00)

  18. #258
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Kuidas tunril equity arvutamine? flopis on outs x 4 kui on kuni 9 outi, kas turnis siis (outsx4/2) ?

    vs PSB meil vaja ca 32%, kas meil on see? oletame et meil 9 outi

    Poker Stars $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi - 6 players -

    BTN: $4.33
    SB: $10.65
    BB: $5.00
    Hero (UTG): $21.47
    MP: $5.00
    CO: $9.21

    Pre Flop: ($0.07) Hero is UTG with 9 K 8 K
    Hero raises to $0.17, MP raises to $0.58, 4 folds, Hero calls $0.41

    Flop: ($1.23) Q 9 2 (2 players)
    Hero checks, MP checks

    Turn: ($1.23) A (2 players)
    Hero checks, MP bets $1.18, Hero ?

    E: uurisin ja sain teada, et tunril equity arvutus on 2.5% per out. Ehk kui ma usun, et ainult 1 FD on hea 9 oudiga siis mul kõigest 22.5%, kui aga mõlemad live miinus 5 outi nt siis meil olemas vajalik % et callida.

    all in all EV siin väga väike.

    Pigem võiks mõelda, kui optimaalne on turni stabida
    Viimati muudetud feelitwell poolt : 28.12.15 at 09:55

  19. #259
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    BB oli domineeritud :D

    Poker Stars $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi - 6 players -
    BTN: $12.80
    SB: $5.11
    BB: $7.04
    UTG: $10.73
    MP: $3.68
    Hero (CO): $16.09

    Pre Flop: ($0.07) Hero is CO with T 8 J Q
    2 folds, Hero raises to $0.17, 2 folds, BB calls $0.12

    Flop: ($0.36) 5 K J (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.26, BB calls $0.26

    Turn: ($0.88) 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.85, BB raises to $3.40, Hero raises to $11.05, BB calls $3.21 all in

    River: ($14.10) 4 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $14.10
    BB shows T Q 3 8 (a straight, Nine to King)
    Hero shows T 8 J Q (a flush, King high)
    Hero wins $13.55
    (Rake: $0.55)

  20. #260
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Algus PLOga tehtud ning täitsa rahul sammudega mis võtan. babysteps.

    2016 Goals:
    -
    270725 hands (21k tehtud, seega) 250k+ hands
    Improve wisely and study correctly; RIO videosid paar tükki nädalas. 4 Hwangi raamatud, tahan ühe raamatu kuus läbi luegda.
    Playing A game consistently, Mastering B game
    Ultra solid table selection (this is matter of creating a solid habit)
    Mental game

    BR management is rather more aggressive for now, at least till 25PLO and then reevaluate.
    // 30BI for current level & 10BI for next level shot e.g 5PLO to 10PLO = reach $250BR = Play 10PLO with 10BI shot.

    Mini grindi office ka nüüd täies koosseisus <3

    ( Click to show/hide )


    Kõigile edukat uut aastat.

Lehekülg 13, kokku 18 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES