Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 359

Niitvaade

  1. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

    Kas oleks mõistlik siin for value võtta c/r / c/C liin? Ma ei tea, kuna ma lihtsalt ei tea mis on max ev barrel vs c/C vs c/r, ma ei tea tea palju mu fold eq on ega tea mõelda pannes villain range peale, tihti ta seal foldib/callib.

    Täna tunnen, kuidas lihtsa mata mitteteadmine on kergelt frustreeriv ja nõuab muudatusi homsest hommikust.
    Seega mus read thru book every single day on nüüd Owen Gaines Poker math that matters, ma olen nõus vähem mindseti raamatut lugema, vähem application on nlhe lugema, vähem grindima, kui see saamat tuleb läbi võtta ja põhi selgeks saada ASAP. feels good, tunnen kuidas vajadus areneda ja teha paremaid otsuseid iga päev annab powerit.

    See nv lähen metsa telkima, päev ilma netita, panen proper study ja tegutsemisplaani paika, see saab olema midagi kordades võimsamat kui rutiinid senimaani, kuna ma olen katsetanud üht ja teist ning tunnen/tean mis ja kuidas saab paremini.

    E: T8 käes mu equiti tema oletatava range vastu ikka megapoor, seega shove vast kohutav
    Viimati muudetud feelitwell poolt : 15.06.15 at 23:25

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES