Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 359

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

    Võib ka nii aga kas sa for value ka seal ck/raisema lähed? Peab teadma, et stabitakse kui lähed. Su valuerange on seal ikka jube kitsas ja Top setiga seal sedasi shoveda? Ise eelistaks 3 barrel sest kui selle käega ei blufi millega siis üldse?

    Kui sa pole mingi maniak ja norm reg on vastas siis tema 3bet call UTG-l võiks olla suht tight. AQs+ TT+

    As played kui läks nii siis ma võtaks selle beti vastu ja calliks.
    edit: nende alla poole potiste c-bettidega jätad raha lauda 2bb siin ja 2bb seal
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 15.06.15 at 22:34

  2. #2
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Võib ka nii aga kas sa for value ka seal ck/raisema lähed? Peab teadma, et stabitakse kui lähed. Su valuerange on seal ikka jube kitsas ja Top setiga seal sedasi shoveda? Ise eelistaks 3 barrel sest kui selle käega ei blufi millega siis üldse?

    Kui sa pole mingi maniak ja norm reg on vastas siis tema 3bet call UTG-l võiks olla suht tight. AQs+ TT+

    As played kui läks nii siis ma võtaks selle beti vastu ja calliks.
    edit: nende alla poole potiste c-bettidega jätad raha lauda 2bb siin ja 2bb seal
    Kuidas nii?

    Betsize oleneb ikka sellest kuidas oma rangesid koostad. Minibetid kohtades kus tervet range tahad flopis bettida on minu arvates head.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES