Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 359

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    Saan see nädal uue ajakava strkutuuriga valmis siis ehk järgmine nädal proovin. Usun, et 7-8h und hea, kuid miskitpärast kui magan kuni 6h, ärkan erksamini ja kergemini, kui 6+h siis on raskusi üles saamisega ja päeva korralikult käima tõmbamisega... dunno
    Minu teada peaks kõige pikem REM une ehk sügava une faas olema kuskil viimase kahe tunni sees enne ärkamist ehk tõenäoliselt just sellel ajal, kui sa 6h maganud oled hakkab viimane REM faas või siis on tegu eelviimase lõpuga :D. Kui nt. magad 8 tundi ja ärgates oled maru unine, siis ilmselt ärkasid hetkel, kus aju veel sügava une faasis.
    http://www.healthcommunities.com/sle...ep-cycle.shtml

  2. #2
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Minu teada peaks kõige pikem REM une ehk sügava une faas olema kuskil viimase kahe tunni sees enne ärkamist ehk tõenäoliselt just sellel ajal, kui sa 6h maganud oled hakkab viimane REM faas või siis on tegu eelviimase lõpuga :D. Kui nt. magad 8 tundi ja ärgates oled maru unine, siis ilmselt ärkasid hetkel, kus aju veel sügava une faasis.
    http://www.healthcommunities.com/sle...ep-cycle.shtml
    Imo pole seal kuskil kirjutatud, et 8h und must be, kui oled harjunud magama 6h miks mitte ei või siis see REM tsükkel alata peale 4-dat tundi ?

    Ma siinkohal olen feelitwell-ga nõus. Magan juba aasta-kaks 6h ja tunnen end ärgates hästi. Loomulikult on vahel päevi mil magan pikalt(enamasti tingitud mingisugusest kergemast õlle-õhtust), nt mõnikord laupäeva hommikul lasen pikemalt und. Vahel päeval teen powernapi 15 mintsa. Aga tööpäeviti mulle meeldivad varajased vaiksed hommikud. Pigem siis väidaks ka, et olenevalt inimesest ja ma usun, et mulle on 6h und selline piisav kogus, et end hästi tunda :)
    Une kohta veel niipalju, et uni on mul väga sügav :) Sõbrad viskavad selle üle vahel naljagi :)
    Viimati muudetud Tonislau poolt : 17.06.15 at 15:26

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES