Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 359

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    muttaja, see on ju common sense, et low rundownid on tihti domineeritud by strong rundowns. muidugi sa püüad mängida positsiooni ja postflopi, aga kui ikka 5678 on vastas 9TJQ siis unless kui sa bottom flopi ei hiti oled toasted. ülejäänud kordadel pead tihti flopis foldima, kui spr kõrge ja action strong isegi kui flop tuleb väga ahatlev ala 789.

    Ma ei mõista kuidas sa arvad, et laiem range ei too sulle domineeritust.

    Ma kidasti ei ütle, et ei peaks mängia käsi nagu 5678 aga obv me pickine millal seda teha saame.

    hence kui sa tuimalt alati avad high% rundowne siis tahest tahtmata osakaal et oled domineeritud suureneb.

    correct me if im wrong
    Ega omaha ei koosne ju ainult rundownidest, kuigi näib, et väga paljud just nii omahale lähenevadki (ja AA kah lisaks neile). Selleks tuleks enne muidugi defineerida, mida keegi rundowni all mõtleb.
    Kui omavahel mängivad laiad range'id, siis seal on piltlikult öeldes nii palju saasta, et nendeks kenadeks rundownideks klassifitseeruvad vaid üksikud. Lisaks peavad mõlemal (mitmel) sellised olema, et tekiks võimalus, et üks teist domineerib.

    "Hence" (alustades eestikeelset lauset...) domineeritud olukordade osakaal ei suurene.

    Edit: loomulikult tuleb seda mõistusega võtta (ennetamaks kontranäiteid EP kohta) ning meeles mõlukusid mul ennekõike hilised positsioonid (btn-ilt avamine, blindide vaheline madin), kust on võimalik laialt mängida.
    UTG olgu eraldi teema, sellelt positsioonilt ma nagunii raha ei teeni :P
    Viimati muudetud muttaja poolt : 27.12.15 at 18:27

  2. #2

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Tsitaat Algselt postitas muttaja Vaata postitust
    Ega omaha ei koosne ju ainult rundownidest, kuigi näib, et väga paljud just nii omahale lähenevadki (ja AA kah lisaks neile). Selleks tuleks enne muidugi defineerida, mida keegi rundowni all mõtleb.
    Kui omavahel mängivad laiad range'id, siis seal on piltlikult öeldes nii palju saasta, et nendeks kenadeks rundownideks klassifitseeruvad vaid üksikud. Lisaks peavad mõlemal (mitmel) sellised olema, et tekiks võimalus, et üks teist domineerib.

    "Hence" (alustades eestikeelset lauset...) domineeritud olukordade osakaal ei suurene.

    Edit: loomulikult tuleb seda mõistusega võtta (ennetamaks kontranäiteid EP kohta) ning meeles mõlukusid mul ennekõike hilised positsioonid (btn-ilt avamine, blindide vaheline madin), kust on võimalik laialt mängida.
    UTG olgu eraldi teema, sellelt positsioonilt ma nagunii raha ei teeni :P
    Kui laiemat rangei mängides sul domineeritud olukordade osakaal ei suurene, miks sa siis 100% hands ei mängi igalt pos'ilt ?

  3. #3
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Kui laiemat rangei mängides sul domineeritud olukordade osakaal ei suurene, miks sa siis 100% hands ei mängi igalt pos'ilt ?
    See krdi positsioonist väljas olemine segab. Ja varasest positsioonist loomulikult see, et kõigil ülejäänutel võib olla minust tugevam käsi (ma eeldan, et me teeme vahet "tugevamal" ja "domineeritul"?).

    Aga see küsimus oli vist retooriline...

  4. #4
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Kui laiemat rangei mängides sul domineeritud olukordade osakaal ei suurene, miks sa siis 100% hands ei mängi igalt pos'ilt ?
    Ma kasutaks sõna 'sitt' käsi mitte 'domineeritud'. 7654ds >>> A942, kuigi mingit DIADEMA111 DOMINATINGUT ei toimu.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES