Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 359

Hübriidvaade

  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Nõustun. Kuigi ei ole palju blank turne, kõik potid, J, Q, laud kui paardub. Turnil mul ei ole vaja bluffiks keerata ju, kuna kui checki ette saan siis ikka jamima sisse sest alla PSB oleks järgi kui flopil callin, aga isegi kui scare card tuleb ja saan checki ette siis ei usu et mul FE palju on peale flopi c/r.. dunno

  2. #2
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    Nõustun. Kuigi ei ole palju blank turne, kõik potid, J, Q, laud kui paardub. Turnil mul ei ole vaja bluffiks keerata ju, kuna kui checki ette saan siis ikka jamima sisse sest alla PSB oleks järgi kui flopil callin, aga isegi kui scare card tuleb ja saan checki ette siis ei usu et mul FE palju on peale flopi c/r.. dunno
    Turni jammimine ongi "bluffiks keeramine" sest siis repid sa juba maja. Samas tema perspektiivist vb ta expectib et sa checkid majad järgi kuna protectionit pole vaja. Leveldamise küsimus.

  3. #3
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

    Ahh fuck it, liiga hall ala ja väga player dependent. Lihtne foldida flopil järkamine võib -EV tihedamini olla kui +EV

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES