Tere sõbrad
Soovin selle päevikuga täiendada nii ennast, kui lugejaid.
Pokkeriga tutvusin oma viis aastat tagasi ja kuigi grindinud olen ehk oma paarsada K kätt pole siiani mängu tõsiselt võtnud, ega mingit arengut näidanud. Pikad kuni aastased pausid olnud kus pole mingit tegemist mänguga teinud.
Nüüdseks olen aru saanud, et ainuüksi tahtest, tublist pingutamisest 100k kätt kuus mängida ja pokkeri teooria õppimisest üksi kasu pole. Praktika alati olnud mäster, kuid ka see pole mis meid soovitud tulemusteni viib.

Suur pilt kokku pannes peame looma korraliku tasakaalu pokkeri ja igapäeva tegemiste vahel, vaimselt ning füüsiliselt hea vormi poole püüdlema iga päev ning muidugi seda kõike teha järjepidevalt. usun, et palju teavad seda ütlematagi, kuid miskitpärast paljud ei succeedi

Selle aasta alguses seadsin aasta goalid, tasks and challanges, lühidalt kutsun seda GTC habit.
GTC on üks uutest harjumustest, ning kasutuses igapäevaselt. Päeva lõpus sean järgmiseks päevaks vähemalt kolm punkti, ideaalis üks goal, task ja challange. Aga ok kui kõik kolm satuvad ühe grupi alla. Samuti olen see aasta elimineerinud kõik mitte mõistlikud ja mõttetud harjumused ja vahetanud need välja produktiivsete harjumustega. Viimane sitt harjumus millega lõpparve tegin oli suitsetamine, mis mulle pinda käinud aastaid. Peale audio raamatu Practising Mind kuulamist sain sellega hakkama. Soovitan raamatut, natuke üle kolme ja poole tunni pikk ning itunest saab kätte euro eest mis on massive value imo.

Elan ja töötan Pransusmaal. Töö on nii vaimselt kui füüsiliselt üsna lebo seega on piisavalt aega iga päev et end täiendada.
Võttis mitu kuud aega, et vaimselt valmistuda pokkeri jaoks siis umbes kuu, et set upida pokerstars.fr konto, ning lauda istusin esimest korda mai alguses.
Deposin viis kümpa ja istusin maha kahe sendi sh mängu. Kuna tööle lisaks on palju muid tegevusi mis päeva jooksul tahan tehtud saada siis liikusin peagi zoomi mängima, et iga sess võimalikult palju käsi ja situatsioone näha. Läbi viie sendi mängu ja hetkel nl10. Enamasti mängin kahel laual, et end korralikult pushida, kuigi iga sess on miljon küsimust peas ja situatsiooni kus ilmselgelt pole päris kindel miks mis ja kuidas toimib arvan, et see ok
Hetkel mängin ipadiga, seega pole hudi, HH ega overall stateegia ülevaatamisi. Arvan, et see ka hetkel ok, kuna tegelen vaikselt kindlate konseptaioonide kallal. Arvuti võtan ligi kui nl25 valmis grindima.

Seni aga arutaks ning jagaks rohkem muid aspekte mis meid ümbritsevad igapäevaselt nii pokkeriga seotud, kui ka tegemised mis loovad tasakaalu.
Tegin ka blogspoti, sinna upin rohkem pilte kui juttu ja selle ülesanne on väikest täiendust lisada sellele päevikule. Keda huvitab siis blogi link profiilis. ps: blogi pean inglise keeles, et end selles keeles täiendada ja areneda. probs kuhjaga kirjavigu so no hate okay:)

päikest ja mòistust kõigile