Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 18 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 359
  1. #181
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    See on juba oluliselt parem ja asjalikum jutt, seega gl.

  2. #182
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    Millega sa raha teenid muidu?

  3. #183
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    Millega sa raha teenid muidu?
    pokkeriga. have some saving, shall keep me good till beat nl25 vôi midagi kus peaks aasia elarusraha juba tulem

  4. #184
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    siis tundub loll idee br kahe turna peale maha dongata. aga ega ma ka ei tea.

  5. #185
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    siis tundub loll idee br kahe turna peale maha dongata. aga ega ma ka ei tea.
    See selleks aga 150$ rolliga ennast 10k$ High rollerile 20 päevaga grindida on ilus unistus. Lihtsam on vist nii raha teenida:

    https://pokeram.com/

  6. #186
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    mida tarbid?

  7. #187
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    härra väitis nädal tagasi, et tarbib seeni!

  8. #188
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    :D
    yup, probs fuckd in the head big time :)

  9. #189
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    hei pokkerisõbrad, muidu head sõbrad, ka kõik teised loomad
    Tekkis hetk "vaba aega" ja mõtlesin, et teen väikse inforikkama update

    viimases suuremas postis ootasin sõpra lõuna aafrikast. Kutt saabus üks päev at chiang mai, tervitasin teda pikkisilmi ja rõõmsalt lennujaamas. Läksin rolleriga järgi Zoomer x, lahe pill. Kutt suht sittus terve tee kui tagasi sõitsime, tal seljas mitte suur kott ja mul jalgevahel suur backbacker kott. Ta mingi pea 2m pikk :D

    peatus ta siin kõigest paar päeva, kui suundus edasi rohkem põhja poolkaarde, et seal kaks nädalat natuke muay thaid stretchida:) tuleb tagasi siis upgrademe samas majas korteri korraliku kahetoalise vastu, suur tuba eraldi ja kööginurk ning laud. 2 vannituba. Teame omaniku siin majas ja oleme häid diile senimaani saanud ja sõpradel samasugune. maksan 3k baht rohkem kui preagu ava valuet on kuhjaga selle eest 2toalises sõbraga.
    esimene öö tahtis sõber hostelisse minna, ma ei lasknud ning ütlesin, et magab minu voodis, peale pikka reisi hea unepuhkus vajalik. Ise läksin allakorrusele kahe sõbra juurde, couchsurfisin neil magasin seal kaks ööd esimest korda cm tulles, siis oli ok, aga peale voodit oli seal üls öö suht raske.
    Sellel samal ööl sain aga netis ühe tai naisega juttu peale, rääkisime ca poolteist tundi, poksisime nats üksteise teadmisi ja inteligente. lõpetasime juttu suht järsult, magama. Ärgates olen alati super hungry seega suundun kohe hommikust sööma, otsustasine naiskale messida ja kutsuda koos hommikustama talle sobis ja 30min pärast tuli ta mulle järgi.

    Bond meievahel tekkis ma isiklikult usun, et selle jutuajamise käigus, mida pidasime vara hommiku tundidel. Oleme nüüd mingi 6 päeva koos veetnud, kolmandal päeval ta ditchis oma hotelli ja move inis minu juurde, kõik käis nii loomulikult. Kui see stay hetkel veel short term kuna naine töötab mitme linna vahel põhja tais ja vahepeal bangkoki külastused.
    Aga väga fun on olla tai naisega. I mean, kohalikuga. Sõidame suht palju ringi CM peal ja kaugemal, eile tripisime maewang waterfall juurde. Väga kaiff koht junglis. Metsa vahel jalutad siis õhk suht väga niiske ja kohati isegi tiba raske hingata. Kui kui jõuad waterfalli äärde siis mured on murtud. See langev veejuga on nii tugev, et sellest tekkiv tuul on enam kui küll, et saada jahutust. Kui veel lähemale minna siis tuulene õhk on mini veepiiskasid täis kattes naha jahutava kihiga. Mõned ujusid. Veetsime seal vaikuses kuid veekohinas pikali vedeledes natuke aega, kogusime energiat ja jätkasime trippi. Ronisime suht extreme rada mööda üles poole, et waterfalli algust kaeda. Mega padukas algas ning edasi ronimine oli ohtlik. Võtsime suuna tagasi auto poole, täis padukat kallas mööda treppe ja kivisid ja puude vahelt ca 15min hea minekuga enne kui jõudsime autoni :D Hea et mul pusa autos oli.
    Söömas on parim käija kohalikuga. Sellele naisele meelib hea toit, seega ma alati safe temaga. Ja almost alati odav.

    Ühisel otsusel leidsin end järsku auto juhilube tegemas. Tema teadmiste põhjal oli asi eeldatust tiba lihtsam, kui samas ok, tegu siiski juhilubadega. Me mõlemad teame, et olemas ja corruption way, kui pooldame puhast viisi, aega on rahaliselt sama.
    Pidin mingi residence paberi immigratsioonist sebima, seal plekkisin 500 selle eest, fotod mingi sott. suht naljakas kontor oli.
    arsti juures käisime, andis tõendi, plekkisin 200. Ja siinses nö Arkis tuleb mingi 250 plekkida, kohapeal veel uurin, et kui sama testide käigus või päeval saan teha motika load, siis teen ka, kui kõik koos teha siis ca 400baht, prolly hea arvestada mingid "feed" paarisaja bahti ulatuses.

    Naine läheb pühap või esmas varahommik teise linna ja kokku viis linna 2 nädalat tripp. Annab mulle hea võimaluse tempot panna grindile ja jooksmisele souly :)

    Welcome South Africa (ps: see possibly female ei ole mu sõber)
    ( Click to show/hide )

    Mingi päev kohvi sellises kohas
    ( Click to show/hide )

    Ükspäev käisime sellises kohas, ronisime ka rohkem üles ja private, seal lebotasin vees nats, naine mitte.
    ( Click to show/hide )

    woman and waterwall
    ( Click to show/hide )


    SFW saver
    ( Click to show/hide )


    GL at load

    ( Click to show/hide )

    Viimati muudetud feelitwell poolt : 13.08.15 at 09:11

  10. #190
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    tai autojuhi load olemas, kaheks aastaks.
    win.

  11. #191
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    Ei viitsi liigselt kellegile plekki visata, kui kinni peavad või random reede, laupäevane checkpointi satun. mul siis kodu juures iga nv checkpoint püsti.
    Mul läks ca 30eur kõik maksma, kõige callim oli 500baht elukoha tõend vms, 200 arstitõend, 200 load ise ja 100 piltide peale :) ja easy game, tho 50 küsimust 5 võib ainult vale olla. Aga boonus see, et testist ca kuni 10 küsimust kokku täpselt samad :D
    plus obv experience, ehk kui keegi sõber tahab lube tean täpselt mida kuidas teha et ca kahe päevaga kõik tehtud saaks.

    millal cm? mul nr ka nüüd

  12. #192
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    Ops, ma postitasin moblast ja kogemata kustutasin oma posti ära.
    Mby kui cm elaks siis teeks ka jah, aga nagu aru olen saanud siis euro load ka ok, see oleneb sellest ka muidugi kas see kes su kinni peab sai eile naiselt pumpa või mitte.
    Ma kärutan igapäev siin ringi, aga ma kord nädalas näen politseid ka, ehk selleks pole mõelnud teha ka.

    Ei tea kuna cmi, lähi kuu kahe prst kindlasti haha.

  13. #193
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    euro load ei kehti siin. mul olemas ja ei maarabud rolli arkis kui laksin nendega, öeldi et aint tai omad.
    dunno :) karutasin ka ilma ringi mingi nadala, sattusin ka yhte checkpointi aga lasti labi ilma kontrollita. joppas

  14. #194
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    Ma nii aru saanud, et mingid rahvusvahelised load on ok ja selle saab vist Eestis taodelda, et mingeid eksameid jms tegema ei pea kui sul standard load olemas, lihtsalt mingi lisa paberi sebima ja vsjo.

  15. #195
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    Viimati muudetud feelitwell poolt : 21.08.15 at 11:26

  16. #196
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    elus w? neerud alles?

  17. #197
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: PLO ABC

    Hakkasin Omahat õppima.

    Panin $100 pokerstarsi ja hakkan tavalaudu 6max mängima.

    BR managment selline.

    $2PLO:Grind 25 BI ($50) - 50+10 BI ($150) shot $5PLO
    $5PLO:Grind 35 BI ($150) - 50+10 BI ($300) shot $10PLO
    $10PLO:Grind 30 BI ($300) - 50+10 BI ($600) shot $25PLO
    $25PLO:Grind 35 BI ($900) - 50+10 BI ($1500) shot $50PLO


    Sõber aitab mängust aru saada ja jagab ideid millele peab keskenudma rohkem ning ülidises mõttes kuidas läheneda.


    1) Game Selection - Ehk hakkan kõige madalamalt seda harjutama seni kuni see on part of my overall game and strategy.
    2) Strategy - Keskendun materjalile ja tegelen küsimustega mis 20% aja panustamisega toob 80% tulu
    Ehk break downin mängu täitsa algusest ja keskendun sellele, et PF game on nii solid, et seal viga sisse ei lase, kuna sellest oleneb kõik mis juhtub postflop.
    3) Mental game - sellega olen tegelenud vahet pidamata terve see aasta, ning usun, et olen sina peale sellega. Muidugi jätkan ikka.
    4) BR managment - Kuni 50PLO kasutan ülaltoodud skeemi ning edasi vast ikka 100BIga

    * Volume - Grindida keskmiselt 4h päevas, kuna see ei sisalda warm upi ja cool downi ning 1h õppimist mis tuleb kokku umbes 6 tundi siis kõik aeg mis lauas veedan peale 4h on hea boonus.
    * Goals - Tahan oma seatud BR managmendida jõuda PLO50 ja arvan, et mul kulub selleks 100k+ kätt, ehk see on mu goal.
    * Off tables study - Iga nelja tunni peale mis mängin õppin tunni.


    Kellgil miskit head infot või mõtteid jagada PLO koha pealt?
    Viimati muudetud feelitwell poolt : 17.12.15 at 11:50

  18. #198
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: PLO ABC

    "Who bets first, wins."

  19. #199

    Re: PLO ABC

    "Who bets last, wins!"

  20. #200
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: PLO ABC

    EHk siis betime, et võita. Sounds like a sound poker logic.

    HH import test

    kui ef stakc oleks 100bb olnud siis ma oleks callinud pre, kuna aga btn 3betis siis saan piisavalt raha sisse et tema vastu flopis kohe jamida

    Poker Stars $0.01/$0.02

    BTN: $1.20
    Hero (SB): $2.03
    BB: $2.38
    UTG: $5.48
    MP: $2.69
    CO: $9.65

    Pre Flop: ($0.03) Hero is SB with A 2 A K
    2 folds, CO raises to $0.04, BTN raises to $0.15, Hero raises to $0.51, 2 folds, BTN calls $0.36

    Flop: ($1.08) Q 4 A (2 players)
    Hero bets $0.74, BTN calls $0.69 all in

    Turn: ($2.46) T (2 players - 1 is all in)

    River: ($2.46) Q (2 players - 1 is all in)

Lehekülg 10, kokku 18 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES