Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 24
  1. #1

    Classicdonk - Fullring

    Tervist,

    Olen 21 aastane korralik fish. Pokkeri puutusin kokku esmakordselt 15 aastaselt, kui hakkasin sõpradega ajaviiteks kõige suvalisemat pokkerit mängima. Cashgame'i olen mänginud tegelikult päris pikalt, nüüdseks juba ca. 6 aastat, mõned korrad kuus ja naljakas on see, et ma pole kunagi mõelnud netis pelamisele, see on olnud lihtsalt hea ajaviide ning parematel päevadel ka väike profit endale tekitada pole ju paha. Seega mõtlesingi nüüd proovida väheke online's pelada.

    Plaan on järgmine, kandsin endale peale 10bi NL20 jaoks ning kui selle bustin, siis kustutan selle päeviku siit. Usun, et see on piisav bankroll vähemalt arusaamaks, kas mõikan netis midagi või mitte. NL2st lihtsalt ei viitsi alustada, kuigi mulle öeldi, et liigun kiirelt edasi, kui biidin. Mulle meeldib pigem mängida ja läbi selle areneda. Edu kõigile, hakkan jooksvalt postitama käsi ning probleemseid kohti.

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Classicdonk - Fullring

    have fun :)

  3. #3

    Re: Classicdonk - Fullring

    Niisiis esimene käsi, ma ei ajanud flopist otse sisse, sest vastane oli 201 käe peale 11/6/0 ning raise flop oli 0 ning samuti oli ka ch raise 0. Mõtteid ?!

    Stacks:
    UTG Hailun39 ($10) 50bb
    UTG+1 Hero ($20) 100bb
    MP1 TommysBrand ($39.27) 196bb
    MP2 catrayx ($50.77) 254bb
    MP3 recyborg1 ($27.52) 138bb
    CO Hemi6pack ($20.41) 102bb
    BTN qq530979941 ($22.74) 114bb
    SB Klauss29 ($53.51) 268bb
    BB BillyDKid357 ($20) 100bb

    Pre-Flop: (0.30, 9 players) Hero is UTG+1 7 7
    1 fold, Hero raises to $0.60, TommysBrand calls $0.60, 6 folds
    Flop: Q 7 10 ($1.50, 2 players)

    Hero bets $1.12, TommysBrand raises to $2.64, Hero calls $1.52

    Turn: 3 ($6.78, 2)
    Hero checks, TommysBrand bets $3.40, Hero calls $3.40 River: 9 ($13.58, 2)

    Hero checks, TommysBrand bets $5, Hero folds

    Final Pot: $18.58

    TommysBrand wins $17.91 (net +$6.27)

    Hero lost $6.64

    Riveri sizing on juba täielik valuebet minu arust ja Q10 tal ranges pole, mida ma flopist biidiks
    Viimati muudetud classicdonk poolt : 12.06.15 at 18:30

  4. #4

    Re: Classicdonk - Fullring

    Kas see 0 on tal 3bet? Siis võid ju rahulikult flopist sisse ajada.

  5. #5

    Re: Classicdonk - Fullring

    3bet oli 0 jah aga ka raise oli 0, mida sitemat ta seal raisib? mina mõtlen niipidi, et kui 3bet on 200+ käe jooksul + siis on tal seal mp flat ranges 1010-qq kindlasti sees ja isegi, kui ta flushi raisib nii väikselt siis see tuli ka turniks kokku...

  6. #6

    Re: Classicdonk - Fullring

    no kui sa aru saad, et set ei ole igas situatsioon nuts, siis sa ju korralik fish ei ole.
    edu graindil!

  7. #7
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Classicdonk - Fullring

    10bi pealt ülestöötamine on ikka väga flip, isegi kui crushid. gl!

  8. #8

    Re: Classicdonk - Fullring

    Tsitaat Algselt postitas classicdonk Vaata postitust
    3bet oli 0 jah aga ka raise oli 0, mida sitemat ta seal raisib? mina mõtlen niipidi, et kui 3bet on 200+ käe jooksul + siis on tal seal mp flat ranges 1010-qq kindlasti sees ja isegi, kui ta flushi raisib nii väikselt siis see tuli ka turniks kokku...
    Mängija, kelle 3b on 0, ei tea sellest mängust mitte midagi. Tal võib seal AK olla minupärast. kindlasti AA, KK AQ. Sul ei ole seal flopis midagi trappida, pane raise otsa.
    200 kätt pole muidugi eriline sample, aga seda väem tuleks üldse statte vaadata, kui set on käes.

  9. #9
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Classicdonk - Fullring

    See käsi näitabki täpselt miks 10 buy ini pealt üles ehitamine on flip nagu pastilaa ütles.

    Aga river fold mulle meeldib as played.

  10. #10

    Re: Classicdonk - Fullring

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    10bi pealt ülestöötamine on ikka väga flip, isegi kui crushid. gl!
    +1

    Eriti kui kirjutad, et netipokkerit pole mänginud varem. Mida suuremas limiidis tahame mängida, seda rohkem tasub bankrolli kaasa varuda. Isegi Full-Ringis on olemas up to 20 BI downswinge lihtsalt, kus teed enda tavalist solid mängu ja lihtsalt see 30% õnne hävitab su ära.

    Pole mõeldud vingumisena, lihtsalt soe soovitus, et rohkem rolli jätkub lõbu kauemaks. Või siis loodame, et komistad kohe hiiteri peale ja saad rolli kiirelt üles :)

  11. #11

    Re: Classicdonk - Fullring

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mängija, kelle 3b on 0, ei tea sellest mängust mitte midagi. Tal võib seal AK olla minupärast. kindlasti AA, KK AQ. Sul ei ole seal flopis midagi trappida, pane raise otsa.
    200 kätt pole muidugi eriline sample, aga seda väem tuleks üldse statte vaadata, kui set on käes.
    kui semiunknown nittide kohta selliseid eeldusi teha vaakumis, siis õppetunnid lähevad päris kalliks imo. Aga noh, suht okse spot reaalsuses, turni saab vist foldida.

  12. #12

    Re: Classicdonk - Fullring

    Nii, esimene päev NL20 fullringis on selja taha jäetud ning olen tulemustega enam, kui rahul. Mind tabas väga hea jooks ning sain väga palju mängida fishide-vaaladega (minust suuremad siis :D) hu'd ja selle läbi sain vist 3-4 stackki ennem, kui regularid lauda istusid. Tegin kolm sessi eile, kõik olid erinevate pikkustega ning mängin üldse 6'l laual korraga, sest tunnen, et nii suudan maksimaalselt keskenduda ja teha erinevate vastaste vastu parimaid otsuseid. Usun, et tulevikus mõned lauad lisan aga see on kaugem tulevik. Kohe kohe on 20bi koos, kui selline jooks peaks jätkuma ning siis saab natuke kergemalt hingata aga eriti ekstaasis ma pole, sest minu arust võidetakse raha downswingide/doomerite ajal mitte, kui parasjagu hiiter on käimas. Sellel ajal oskavad kõik mängida. Eks ole näha kuidas asjad edasi lähevad aga postitan järjepidevalt.

    Tänud Cele, et lootsid alguses hiiterit, see tuligi!


  13. #13

    Re: Classicdonk - Fullring

    Kas nit saab olla 0% 3betiga? Pole ammu fullringi mänginud.

  14. #14

    Re: Classicdonk - Fullring

    Pole tänu väärt. Loodetavasti kestab nii 20k kätt :D

    Kui sämpel suuremaks saab viska miskeid state ka kui viitsid. Oleks tore vaadata ja võrrelda :)

  15. #15

    Re: Classicdonk - Fullring

    Ikka saab!

  16. #16

    Re: Classicdonk - Fullring

    Ma natuke uurisin ning jõudsin pärast erinevate foorumite lugemist järeldusele, et bottom set fd flopiga pole midagi nii nuts, kui ma varem arvasin. Kui olen mänginud live'i siis on ka fullring mängides oluliselt tihedamalt set over sette ja flush over flushe, kui 6maxis. Vaalade-fishide vastu on obv, et ajan sisse aga krt, kui regularid selliseid boarde raisivad siis peab seal ikkagi mingi draw või made hand olema ning otsuse tegema lähtuvalt vastase statsist ja eelnevate käte info puhul, mis temaga mängitud ( muidugi on suur märk betsizing, halvad mängijad eksivad betsizedega ) ja tänu nendele võib vahest olla readimine lihtsam. Muidugi raisitakse for bluff ka aga fullringis on bottom set minu arust kõvasti overrated käsi nüüd ja seda regularide vastu. Ja siinkohal toonitan ma veel, et jutt käib bottom setist märgadel boardidel. Kes tahab ja oskab võib muidugi mu arvamust muuta :)

  17. #17

    Re: Classicdonk - Fullring

    Oleneb sinu imagest kah, kui ise nit ja cbet madal, saad loomulikult ainult nutsuga checkraise.

  18. #18

    Re: Classicdonk - Fullring

    Nõus!

  19. #19

    Re: Classicdonk - Fullring

    Julm päev on olnud, stacke igalt poolt peale tulnud ning kõik on kinni makstud. Muidu nii palju, et kõik sujub ja kaart jookseb üüratult hästi. Eks ole näha, mis saab siis, kui enam setid raha taskusse ei too ning ässasi-kunne pre sisse ei saa.

    4 päeva mängitud nüüdseks ja kui nii jätkub, saan varsti kõrgemaid limiite ka näppida.


  20. #20

    Re: Classicdonk - Fullring

    Niisiis, olen sinnamaani jõudnud, et NL20 laudadest liikunud NL30'sse. Tunnen ennast laudades hästi ning plaan on jõuda võimalikult kiirelt NL50sse.


Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES