Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 11 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 205
  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    *** Probleemid foorumiga ***

    Vahepeal viskab foorum ennast valgeks ning tuleb ette kiri FW-1 at poolik2: Failed to connect to the WWW server. Milles asi võib olla?Lisasin pildi ka, et kas teistel ka selliseid asju toimub? Kas foorumi soft nõrk või ei kannata trafficut niipalju? http://img521.imageshack.us/my.php?image=paskum8.jpg

  2. #2

    Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    Vahepeal viskab foorum ennast valgeks ning tuleb ette kiri FW-1 at poolik2: Failed to connect to the WWW server. Milles asi võib olla?Lisasin pildi ka, et kas teistel ka selliseid asju toimub? Kas foorumi soft nõrk või ei kannata trafficut niipalju? http://img521.imageshack.us/my.php?image=paskum8.jpg
    pole kordagi veel ette tulnud, pakuksin su enda netiprobleemi, kuid näen et töötad elisas ja tean mis ühndused seal olemas, seega selle kah välistaks. pakun et mingi vaheserver saab liialt koormust vms. samas on ka mul kodus elisa ühendus ja pole kordagi veel sellist probleemi olnud.

  3. #3

    Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

    Ei ole kunagi probleeme olnud. Pilti vaadates tundub lihtsalt mingi aeglase ühenduse kamm, imaged laadimata.
    Oled sa teiste browseritega ka proovinud? IE on evil imo.

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

    võibolla tõesti IE viga...neti taga olla ei tohiks jah siis mingi 30mb/s alla kiirem veel:P

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

    Mul viskab kah.

  6. #6
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

    siis üldine:P

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

    Ise pole kordagi sellist probleemi kohanud ja screen-shoti järgi tundub, et tegu on ühenduse probleemiga, kuna ei ole suudetud lehte korralikult välja laadida.

    EDIT: Ja kaua see probleem kestab? Peale refreshi on korras?

  8. #8
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

    tuleb uues aknas avada refreshist ei aita, tavaliselt esineb kui´mitu akent foorumis korraga avada

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    tuleb uues aknas avada refreshist ei aita, tavaliselt esineb kui´mitu akent foorumis korraga avada
    Mul on reeglina 3 selle foorumi tab'i lahti, kuna ununeb ära ja pole kordagi sellist muret tekkinud. Samuti ei ole peale tänast kuulnud kaebusi ei msn-is ega kuskil. Jõle imelik.

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

    Ei ole ka sellist asja kohanud, kuigi foorumi leht viimasel ajal sisuliselt koguaeg lahti.

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

    no ei püsi mul account sees.. ikka ja jälle peab sisse logima, kuigi ma olen määranud logimise ajaks foreva:-/

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    no ei püsi mul account sees.. ikka ja jälle peab sisse logima, kuigi ma olen määranud logimise ajaks foreva:-/
    Tahaks ajada selle probleemi sinu kaela :) Muudes foorumites seisab nimi sees?

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tahaks ajada selle probleemi sinu kaela :) Muudes foorumites seisab nimi sees?
    seisab küll.. ma homme proovin seda nalja et lasen kõik küpsised maha... ja proovib uuesti...

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Kas veel kellegil peale minu on foorumi "quoted" vigased? Et kui avan suvalise teema, siis quoted on nagu "katkematud" ning peale refreshi asi kaob?

    Segane jutt aga arvan, et kui Teil on sama probleem, siis peaksite teadma, millest jutt käib.

  15. #15
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Jah, sama asi.

  16. #16
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kas veel kellegil peale minu on foorumi "quoted" vigased? Et kui avan suvalise teema, siis quoted on nagu "katkematud" ning peale refreshi asi kaob?

    Segane jutt aga arvan, et kui Teil on sama probleem, siis peaksite teadma, millest jutt käib.
    Jep. Lugesin seda teemat ning siis, seda Pokkerimaratoni teemat, kus quotesin Tigranot ning siis sina mind. Kõik oli 1 quote.
    Aga mul refresh ei aidanud. Tundub nagu oleks tekstil lõpus [/quote], kuid algusest [quote] puudub. Samas postitades on kõik ilusti olemas.

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Selge.

    Teen kiire kohvi-söögi ja siis uurin, milles probleem.

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Krt muutsin oma arvutis kogemata kuupäeva.Nüüd on foorum päris paigast ära ei saa mitte halligi aru mis loetud mis mitte.Ei viitsi nii kaua ka oodata, et kõik paika läheks nimelt muutsin 5 märtsi peale nagu ütleb HEM ;D sessioon.On mingit rohtu selle vastu.
    Aru ma ei taipand mis toimub ei lasknud viirusetõrjet ka enam uuendada lülitas viirusetõrje üldse välja.Saatsin neile kirja, et mis pull on litsents ju kehtib veel tuli vastus, et noormees kontrollige oma kellasid :o

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Miks sa muudad arvuti kella, et HEM-i ajad uueks saada?

    Kui mängid Starsis siis muuda Starsi kell õigeks, kui mitte, siis peaksid saama HEM'is ise määrata, mis kell sul uus päev hakkab.

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Ei see läks kogemede.
    Hakkasin kalendrit vaatama, et mis nädalapäeval üks turniir toimub, samal ajal mängisin pokerit mitmel laual ja tegin veel mingeid asju ja nii ma ta kinni panin märtsikuus.
    Siis kui kell juba tükk aega tagasi oli õigeks pandud ja mitu uut sessi tehtud hakkasin HEM-i graafikuid vaatama filter oli- this year pandud ja graafikud tundusid kuidagi väga imelikud võrreldes viimaste mängudega. ;D ;D ;Dthis month filtriga graafikut näitab õieti.Võtsin sessions lahti ja esikohal kolm 5märtsi sessi mis juba ammu mängitud sessid ja need jäävad sinna esikohale veel tükiks ajaks ei hakka ära ka kustutama.

Lehekülg 1, kokku 11 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES