Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 67 1231151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    6max nurgake

    Tere! Siia foorumi alateemasse võiksid koonduda 6max grinderid juttu rääkima, ila ajama, niisama strateegiast vms. Positada kõiksugu käsi jne.... Enamik mehi on FR siis siin oleks parem võibolla meil rääkidaa...Kui paljud mänivad 6max üldse?

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: 6max nurgake

    Väga hea mõte, sest hetkel on siin foorumis on liialt full-ringi peale surutud. Osalt on see tingitud sellest, kuna praegused foorumi eestvedajad on fullrinig nitid (Tigrano/mina) ning teisalt väga palju algajaid, kellel on full-ring paremaks alustuseks kui 6max.

    Seega sellel teemal on jumet ning nii saaks teada, kui palju tegelikult 6maxi mängib ja samuti ehk su teema paneks elavnema 6maxi kogukonna. Nii kuus maksimaalsed vennad ja õed, kaua Te lasete nitringi nittidel domineerida, tulge kivi alt välja ja pange end maksma.

    Viimane lause tegelt ikka naljaga mõeldud, miskeid tülisid ja kommuuni lahkuvust ei õhuta :)

    Ja mida ma üldse siin teemas pinisen? Ma nitringlane ju :P

  3. #3

    Re: 6max nurgake

    6max 4eva! ;D

    No ei suuda ma seda FR mängida. Et seal vähegi põnev oleks ja action pidevalt käiks, peab väga palju laudu lahti võtma. Aga siis on jälle see probleem, et kvaliteet kannatab...ei suuda vastaseid jälgida jms (kus HUD töötab, seal pole väga hullu, aga ikkagi - postflop otsuste ja muuvide osa läheb rämedalt alla, kui laudu niivõrd palju). 4-l laual 6-max sumistada on väga mõnus, eriti kui n-ö õige agrotuju peal.

    Loodetavasti kujuneb sellest teemast midagi head. Kui mõne hea käe leian, viskan igatahes üles. 6-maxerite kommentaarid kätele ja nendest arusaamised on ikka tiba teised kui FR omad.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: 6max nurgake

    Mis limiiti mängid?

  5. #5
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    Täiesti nõus, et mängud on üpris erinevad ja 6-max ilmselgelt on palju parem mäng(nali). Üritan siin teemas aidata, kus vaja ja samas ise mõne cooli käe üles panna, mis "Jaotuste analüüs-i" ei sobi või on niisama lahe. Ise olen 25k NL50 käe peale 10ptbb/100 võitja(piisav sample, et pidada end võitvaks imo), oluliselt väiksem on winrate NL100-s. NL200 pole kunagi proovinud, kui cashoutussist üle saan, eks näis

    Praegu sumistan Ladbrokes'i NL50-s, loodetavasti detsembris 2 korda kõrgemal.

    Edit: loodan, et meie foorumi 6-max kahurvägi eesotsas ok2aa ja krayzie-ga viitsib ka hakata seda teemat lappama.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: 6max nurgake

    10PT/BB :o :o :o :o :o :o :o :o :o

  7. #7
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    10PT/BB :o :o :o :o :o :o :o :o :o
    Jah(no 9,xx(~19bb) kandis liigub)). Samas läheb palju hourly rate kulu 4-tablimise ja game selectimise tõttu. Nii et mingid multitabling regularid teenivad ikka rohkem, kuigi loodan et mu arenemisviis maksab dividende tulevikus.

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 6max nurgake

    Väga mõistlik, otsustasin samuti vahest 5maxi mängima hakata ehk aitab natuke postflop mängu parandada hakkan rohkem 2 barreleid tegema, riveris valuet rohkem taga ajama. Tegelt võiks isegi HU mängida, et postflop mängu paremaks saada ;D

    Siin saate HUDi layoute vahetada ja muud harivat, sest enamus, mis teeme on paljustki momendil Full Ringi jaoks kahjuks.

    Keegi pädevam 6max mängija võiks selle nurga oma hõlma alla võtta ja aidata teisi huvilisi ning postitada vahetevahel midagi harivat

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Jah(no 9,xx(~19bb) kandis liigub)). Samas läheb palju hourly rate kulu 4-tablimise ja game selectimise tõttu. Nii et mingid multitabling regularid teenivad ikka rohkem, kuigi loodan et mu arenemisviis maksab dividende tulevikus.
    Mitu kätut kuus mängid?

  10. #10

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mis limiiti mängid?
    NL50 ja võtan vaikselt shotte NL100-le

  11. #11
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mitu kätut kuus mängid?
    15k-20k on seni olnud, tulevikus plaanin rohkem.

  12. #12
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    mis võrku ladbrokers kuulub , ja kuidas boonused, traffic jms. on?huvitav kas selliseid max mängijaid ka on kes 8+ lauda mängivad või on 6max selleks liiga hull, et vaja palju asju jälgida jms...

  13. #13
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    mis võrku ladbrokers kuulub , ja kuidas boonused, traffic jms. on?huvitav kas selliseid max mängijaid ka on kes 8+ lauda mängivad või on 6max selleks liiga hull, et vaja palju asju jälgida jms...
    Ladbokes on iseseisev võrk(Peamiselt UK ja Skandinaavia turul), kasutab Microgamingu tarkvara(Prima soft). signup boonust saab $500 "deaultina", teatud affiliatega saab rohkem. Rakeback on 25%, kui teenid 10k-25k Ladbrokes punkti kuus, 30% kui rohkem. NL50-s tuleb 1 punkt 1-e käega. Traffic on piisav, et table selectida, vahepealne limiit NL40 on üsna surnud.

    Ka siin on multitablijaid nagu igal pool. Rohkem puutusin kokku nendega Full Tiltis, kus saab player searchiga teada, mitu lauda keegi mängib. Oli olukordi, kus enda 4-st lauast on 3-l üks ja sama mängija, lükkasin nime otsingusse ja voilaa - 13 lauda mängib. Siis hakkasin lihtsalt kohtlema teda, kui halva TAG-ina ja raha kukkus mu taskusse, seega nende mängijate vastu mängida on minu meelest äärmiselt lihtne.

    Ladbrokes'i ennast ma eriti ei soovitaks, on paremaid tube nagu Full Tilt ja Pokerstars. Tase on muidu kohutav.Ise otsustasin lambist midagi uut proovida, et ära ei tüütaks :P

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: 6max nurgake

    Kuulujuttude järgi pidi LadBrokes uuel aastal ühinema primaga..

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: 6max nurgake

    Tegin ka just väikse 6max sessi vahelduseks.

    Statid 22/17/2.5 flop cbet 62 turn cbet 48 ...flop fold vs cbet 43 .... ok näitajad 6 maxi kohta?

    Arvestades oma viimase aja jooksu oli üllatav, et 2k käe juures jäin 2 bi plussi :)

    Ainuke kehva asi six max juures on see, et tuleb jälgida pidevalt , kes mida teeb ja kuidas mängib. Suure monitoriga max 6 lauda... minu monitoriga max 4 lauda. Jälgida tuleb hoolikalt seetõttu, et 6max-s tuleb vist pool winrate non showdown pottidest.

  16. #16

    Re: 6max nurgake

    Ma mängin ka 6maxi. Statis on mul hetkel 15/11/3 käsi kuskil 1700. olen suht loose laudades mänginud kui table avarege on kõvasti üle keskmise seega statsid nii madalas.
    43-BB/100, hetkel läheb hästi.

    Lasen trios NL10.

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: 6max nurgake

    Sa oled liiga tight IMO.

    lenC, mis su statid olid? 18/16?

  18. #18
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Tegin ka just väikse 6max sessi vahelduseks.

    Statid 22/17/2.5 flop cbet 62 turn cbet 48 ...flop fold vs cbet 43 .... ok näitajad 6 maxi kohta?

    Arvestades oma viimase aja jooksu oli üllatav, et 2k käe juures jäin 2 bi plussi :)

    Ainuke kehva asi six max juures on see, et tuleb jälgida pidevalt , kes mida teeb ja kuidas mängib. Suure monitoriga max 6 lauda... minu monitoriga max 4 lauda. Jälgida tuleb hoolikalt seetõttu, et 6max-s tuleb vist pool winrate non showdown pottidest.
    Statid on okei, jah.
    Bolditud osa kohta: See teebki selle mängu minu jaoks huvitavaks, sessi alustades iga kord uuesti lahingusse minna ja oma vastased üle mängida iga infokildu nende vastu ära kasutades, see teeb mängu minu jaoks nauditavaks (raha ka :) )

    Edit: Mina olen 21/18/3.25 3-betin 7% see kuu.

  19. #19
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    20/18/2.5 , peaks ka hammama 6laual mängima, aga mul monitor väike, mingi korraliku 21* peaks saama 2-3k?edit: jah 3k saab 20 tollise:)

  20. #20

    Re: 6max nurgake

    Heh, olen minagi selle foorumi mõttes "ebatavaline mängija", sest pokkerimäng, mida ma kohe kuidagi mängida ei oska ja mis mulle ka muidu ei istu, on ... Texas Holdem NL fullring. Minu arvates võrdlemisi igav, liiga palju sõltub volüümist ja kõikvõimalikest "trackeritest" ning liiga vähe on loovust (10-20 lauda korraga muudab mängu mehaaniliseks). Üsna kindlasti mängib seda ka kõige rohkem pokkerimängijaid ja selles vallas on vist ka kõige rohkem regulare. Aga müts maha nende ees, kes seda mängu regulaarselt biidivad ja ma olen kindel, et algajatele sobib ta õppimiseks kindlasti paremini kui shorthand või HU. Tjah, teine mäng muidugi, mida ma absoluutselt ei jaga, ongi HU Texas NL :)

    Seega - olen oma 5-6 onlines mängitud aasta jooksul mänginud 90% vaid shorthandi. Lemmikud Limit Texas ja PLO. Mängin mõlemat väga looselt ja üle keskmise agressiivselt (statte ei tea, kuna ei kasuta mingit softi) ning mitte rohkem kui viies lauas korraga. Ma ei tahaks öelda, et olen "võitev mängija", kuna ma ei ole "pro" ja mängin kuus cashi vast kuskil 3000-7000 kätt; aga kindlasti kasumis. Texas NL shordiga saan ka hakkama, kuigi eriliste lemmikute hulka see mäng ei kuulu. Ja shorthand-turniirid meeldivad ka rohkem!

Lehekülg 1, kokku 67 1231151 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES