Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 83
  1. #41
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Tsitaat Algselt postitas muttaja Vaata postitust
    Ma arvan, et eeldus, et fishid üldse tahavad crushida, ei päde
    nja, crushima just ei hakka aga paremaks probably saavad ikka :D neid carvereid ja asju vaatab suurem jaolt recid ja mingil määral õpib sealt ikka

  2. #42

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    http://www.minutv.ee/

    kuidas ma välismaal olles kõige lihtsamini vaadata saaks?
    Ei taha ka, et hiljem kuidagi pokkeriklienti mõjutaks, et ma Eestis olen. Mis kõige lihtsamt lahendus on?

  3. #43
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Halleluuja mis toimub. Erinevad asutused kannavad raha tagasi inimestele :D.


    Tuttavad said ka sadades eurodes erinevast paigust pappi.
    Kurb et see ära võetakse ainult :(

    http://tarbija24.postimees.ee/333749...aign=fb_social
    Lisatud Pildid Lisatud Pildid

  4. #44
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Coddecile soovitaks Peetris pigem uuemaid arendusi, Kuldala ehituskvaliteedil viga ei ole, sõber jusht eelmine kuu ostis sinna korteri, aga kommunaalid ja keskküte on kallim kui uuemates arendustes, ma ise muidu elan ka Peetris.

  5. #45
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Mulle sitaks meeldib, et Selver kohe kõrval + suured terrassid. Korterite puhul sellist asja muidu naljalt ei näe, pigem ridaelamute teema, aga need jälle tunduvalt kallimad ja pole vaja niipalju ruumi.

  6. #46

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Hoone ehituskvaliteet sõltub ikka ehitajast mitte arendajast. Niimoodi üldistada ei ole võimalik.

  7. #47

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Hoone ehituskvaliteet sõltub ikka ehitajast mitte arendajast. Niimoodi üldistada ei ole võimalik.
    ja natsa t2psem olles alltöövõtjatest .. kui facio vanad bossid ikka ees on, head nahka ei tule

  8. #48
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Erplanderil on ******: http://avanejad.weebly.com/vaumlrske...rmaeelset-kisa

    Enam ei saa midagi süüa. Soovitan seda lugu mitte lugeda, kui krampidesse ei taha surra.

    Uuring viidi läbi ühes Uljanovski teiseks kõige suuremasse garaažikooperatiivi ehitatud salalaboris. Masina konstrueeris alternbatiivbioanalüütik V. Jefimov. Butakova sõnul oli neil plaanis kuulata ka paljude teiste köögiviljade hääli, kuid eetilistel kaalutustlel eksperiment katkestati.

    „Huvitav on see, et masina konstrueerijal hakkas halb ja talle tuli kutsuda kiirabi!“ Mõneks minutiks teadvuse kaotanud Jefimov rääkis hiljem ajakirjanikele, et „ära olles“ koges ta kogu seda valu, mida kapsariiv süütule taimele põhjustanud oli.

    Need kaks lauset panid mind laua alla minutiteks. Selliseid troll-saite võiks rohkem olla ning kõige huvitavam, et inimesed isegi usuvad :P

  9. #49
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Varsti on muru niitmine sama nagu looma piinamine :P (copied from KEXX)

  10. #50
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Mulle sitaks meeldib, et Selver kohe kõrval + suured terrassid. Korterite puhul sellist asja muidu naljalt ei näe, pigem ridaelamute teema, aga need jälle tunduvalt kallimad ja pole vaja niipalju ruumi.
    Sirelikodudel on terrassid, mul on terrass ja pole ridaelamu, vaata uusi arendusi mis tegema hakatakse, igale poole tehakse terrasse, eriti shefid on suured katuseterrassid.. Selveri osas.. niikuinii on sul auto/ratas vms.. poes käimine ei ole probleem.. lisaks jälgi planeeringuid.. Selveri kõrvale ehitatakse veel mitu poodi, kogu see kvartal ehitatakse täis, kõrghaljastust jääb väheks.. arvesta sellega korteri valimisel, et ühel hetkel ei vahiks mingit laohoonet oma elutoa aknast..

  11. #51

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Lisaks pidi ühe rajatava pagulaskeskuse võimalik asukoht olema Peetri (vt linna planeerimise- ja arengukavast)......sellega tasuks samuti arvestada.

  12. #52
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Sirelikodudel on terrassid
    see on ka väga kena arendus jep.

    kuldala osas ka märkustega nõus, aga plussid kaaluvad üle imo. näiteks veel lisaks codecci öeldule kvartalisisene park 1km jooksurajaga, korraliku suurusega panipaigad...

  13. #53
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Lisaks pidi ühe rajatava pagulaskeskuse võimalik asukoht olema Peetri (vt linna planeerimise- ja arengukavast)......sellega tasuks samuti arvestada.
    win

  14. #54

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    see on ka väga kena arendus jep.

    kuldala osas ka märkustega nõus, aga plussid kaaluvad üle imo. näiteks veel lisaks codecci öeldule kvartalisisene park 1km jooksurajaga, korraliku suurusega panipaigad...
    mis need plussid on peale panipaiga ja jooksuraja? Ainuke asi, mis ma näen on, et hind? suht pommiauguga tegemist ja auto on must have ju + sellega istud ummikus pool elu. Või olen valesti aru saanud sellest rajoonist? Senimaani olen kiirteelt vaadatuna alati pisara poetanud kaastunde avalduseks neile, kes seal elama peavad.

    Tlnas kui just ulmebojaar ei ole ja maja lubada ei saa, siis kesklinn/kadriorg ainuke koht kus elada kannatab noore inimesena imo.

  15. #55
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    mis need plussid on peale panipaiga ja jooksuraja? Ainuke asi, mis ma näen on, et hind? suht pommiauguga tegemist ja auto on must have ju + sellega istud ummikus pool elu. Või olen valesti aru saanud sellest rajoonist? Senimaani olen kiirteelt vaadatuna alati pisara poetanud kaastunde avalduseks neile, kes seal elama peavad.
    eks ta pommiauk ole jep, aga kuidagi tuleb hakkama saada - eks pisaraid ole isegi poetatud :(

    ( Click to show/hide )


    nr 2 bussi peatusesse 5min jalutada (samas see valge lennujaama käiv buss - sinu jaoks ilmselt liiga peldik)

  16. #56
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Mulle just põhipoint mis meeldib on rajoon ja imo petlikult hea asukoht - Ülemiste Keskusesse 2.5km, Stockmanni 4.5km, Selverisse üle tee 2 minutit jala (vihkan kui igakord peab poodi autoga minema). Ja lastevanematele tundub veel eriti suur win - lähedal vist nii 2 kooli kui 2 lasteaeda ja samas on kogu see Peetri nagu omaette väikelinn, võid lapsed niisama välja lasta, ei pea eriti muretsema, et trammi alla jäävad :P

    Olen 2a Stockmanni vastas korterit üürinud ja suvel oli eriti rõve, fucking betooni maitse tuleb suhu kui ümberringi igalpool aint betoonist 20-korruselised majad, 0 rohelust. Not my cup of tea.

  17. #57

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Milleks üldse Tallinnas elada,kui seal ei tööta?Mulle küll ei meeldinud.Elasin kooliajal isegi seal.Praegu käin ainult asja pärast umbes kolm neli korda aastas.

  18. #58
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    lühem tee nimetasse

    Edit: tegelt pokker nii fucked up, quitin ära ja hakkan julmaks ärimeheks Tallinnas
    Viimati muudetud Codecci poolt : 24.09.15 at 19:24

  19. #59
    Julm Donk Kasutaja KaldaPoiss avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    [̲̅$̲̅(̲̅ιοο̲̅)̲̅$̲̅]
    Postitusi
    80

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Tsitaat Algselt postitas kollane Vaata postitust
    http://www.minutv.ee/

    kuidas ma välismaal olles kõige lihtsamini vaadata saaks?
    Ei taha ka, et hiljem kuidagi pokkeriklienti mõjutaks, et ma Eestis olen. Mis kõige lihtsamt lahendus on?
    hola.org või VPN vb teevad töö ära ?

  20. #60
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Tsitaat Algselt postitas KaldaPoiss Vaata postitust
    hola.org või VPN vb teevad töö ära ?
    kusjuures - tehnilisi detaile ma ei jaga, aga holaga välismaalt ei ole ETVst eesti koondise mänge näiteks saanud vaadata

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES