Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 83
  1. #61
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    mis need plussid on peale panipaiga ja jooksuraja? Ainuke asi, mis ma näen on, et hind? suht pommiauguga tegemist ja auto on must have ju + sellega istud ummikus pool elu. Või olen valesti aru saanud sellest rajoonist? Senimaani olen kiirteelt vaadatuna alati pisara poetanud kaastunde avalduseks neile, kes seal elama peavad.

    Tlnas kui just ulmebojaar ei ole ja maja lubada ei saa, siis. kesklinn/kadriorg ainuke koht kus elada kannatab noore inimesena imo
    The fuck I just read.

  2. #62
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    mis need plussid on peale panipaiga ja jooksuraja? Ainuke asi, mis ma näen on, et hind? suht pommiauguga tegemist ja auto on must have ju + sellega istud ummikus pool elu. Või olen valesti aru saanud sellest rajoonist? Senimaani olen kiirteelt vaadatuna alati pisara poetanud kaastunde avalduseks neile, kes seal elama peavad.

    Tlnas kui just ulmebojaar ei ole ja maja lubada ei saa, siis kesklinn/kadriorg ainuke koht kus elada kannatab noore inimesena imo.
    mm.. maitse asi, aga mina ei saa aru, et Peetri oleks pommiauk.. vastupidi, oluliselt lähem kesklinnale kui Pirita või Tabasalu vms.. 5-6€ taksoga linnast koju, bussid liiguvad ka, aegajalt lähen reede õhtul linna peale hoopis bussiga, tagasi taksoga. Keskused ja poed lähedal ja mulle meeldib, et majad ei istu üksteise otsas ja on ruumi liikuda, rattaga Ülemiste järvele ring peale teha on mõnus trennikoormus, lisaks kergliiklusteed ja jooksmisvõimalused. Mul on mitmeid tuttavaid kes elavad linnas, peamine mure on see, et ei saa suvel akend lahti teha nii mürareostuse kui tolmu pärast, mul Peetris seda muret ei ole.

  3. #63

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mm.. maitse asi, aga mina ei saa aru, et Peetri oleks pommiauk.. vastupidi, oluliselt lähem kesklinnale kui Pirita või Tabasalu vms.. 5-6€ taksoga linnast koju, bussid liiguvad ka, aegajalt lähen reede õhtul linna peale hoopis bussiga, tagasi taksoga. Keskused ja poed lähedal ja mulle meeldib, et majad ei istu üksteise otsas ja on ruumi liikuda, rattaga Ülemiste järvele ring peale teha on mõnus trennikoormus, lisaks kergliiklusteed ja jooksmisvõimalused. Mul on mitmeid tuttavaid kes elavad linnas, peamine mure on see, et ei saa suvel akend lahti teha nii mürareostuse kui tolmu pärast, mul Peetris seda muret ei ole.
    nõus-nõus. rääkisin pastilaaga juba privas. Minule ainuke info Peetri küla kohta oli varasemalt umbes see


    lisada juurde vaade kiirteelt ning asjaolu, et codecci kombel selveri peale ei erutu, siis.. ärge kohalike elanikena pahaks pange. Viidi juba kurssi, et täitsa okei koht on.

  4. #64

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    on ruumi liikuda, rattaga Ülemiste järvele ring peale teha on mõnus trennikoormus, lisaks kergliiklusteed ja jooksmisvõimalused.
    Karupoja lisatud pilti vaadates oleks imo mõistlikum kohe paadiga uksest välja aerutada.

  5. #65

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Milleks üldse Tallinnas elada,kui seal ei tööta?Mulle küll ei meeldinud.Elasin kooliajal isegi seal.Praegu käin ainult asja pärast umbes kolm neli korda aastas.
    Tsiteeriks Crocodile Dundeed: "New York must be the friendliest place on Earth. Why else want so many people live together?"

  6. #66

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    http://publik.delfi.ee/news/inimesed...lt?id=72540807

    Kõigepealt oli, WTF?!? Siis saabus kiirelt selgus, et jutt käib U.S. INVESTi töötajatest ja see firma on enamus- või ainuosanik üle 60-s firmas üle 5 000 töötajaga.

    https://www.inforegister.ee/10560792...e-kommentaarid

    Siis uudishimutsesin edasi. Aprill-juuni 2015.a. on tasutud tööjõumakse summas 8 909,64 €. Ainuüksi minimaalne sotsiaalmaksu kohustus on 117,15 eurot kuus. Maksimaalselt 25 miinumpalgaga töötajat? :D Samas ega see elu lihtne pole, kui aasta esimeses kvartalis tuleb RE-le annetada 120 000 eurot ja siis veel KE-le 70 000 eurot.

  7. #67
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Ma ei mõista seda annetamist. Miks peaks üks mõistusega inimene heast peast annetama mõnele erakonnale taolisi summasid. Ainuke loogiline seletus, et saadi midagi vastu.

  8. #68
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Kas keegi on nõus mulle peale maksma kui teie kaudu teen Lyonessi kaardi? Tarbin päris mehiselt.

  9. #69
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Mõni elektriga rohkem kursis olev tegelane. Mul selline teema, et saunas pirn andis saba, aga süsteem selline kena nõukaaegne. Vahetasin pirni ära ja ei lähe põlema, aga hõõgub ainult. Võtsin teise vana pirni teisest pesast ja see töötab ilusti. Testeriga kontrollin ja vool tuleb sisse.

    Oskab keegi pakkuda mis teema on, mingi antiikne trafo on ka seinas, äkki sellest.
    ( Click to show/hide )


    pokkerifoorum pole päris õige koht, aga igasugu ehitusfoorumid suht uimased, enne jõuab 2 korda elektrik käia :D

  10. #70

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Lambipeast mõõtsid voolu? 220v tuli sinnani?

  11. #71
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    indikaatoriga, homme saan normaalse aparaadi saab pinget ka mõõta

  12. #72
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Mõni elektriga rohkem kursis olev tegelane. Mul selline teema, et saunas pirn andis saba, aga süsteem selline kena nõukaaegne. Vahetasin pirni ära ja ei lähe põlema, aga hõõgub ainult. Võtsin teise vana pirni teisest pesast ja see töötab ilusti. Testeriga kontrollin ja vool tuleb sisse.

    Oskab keegi pakkuda mis teema on, mingi antiikne trafo on ka seinas, äkki sellest.
    ( Click to show/hide )


    pokkerifoorum pole päris õige koht, aga igasugu ehitusfoorumid suht uimased, enne jõuab 2 korda elektrik käia :D
    Kui läbi trafo vool sinna pistikusse tuleb, siis pinge madalam arvatavasti. Mul suvilas on ka saunas miski nõukaaegne süsteem loodud ja pesuruumis ja laval on 12V. Paraku selliseid isendeid väga ei liigu enam, vähemalt mina ei leidnud ja ühendasin autopirni asemele.

  13. #73

    Re: Septemberikuus kõik on uus


  14. #74
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    See vist ongi, vähemalt tundub kõige loogilisem. Ees ruumis läheb trahvost mööda ja seal töötavad uued ka. Pesu ja leiliruumis ainult jama. Need pirnid vist on suht igavesed kuna pole kunagi läbi läinud ja nüüd ka lihtsalt plekk läbi roostetanud ja klemmidega ei saa ühendust, hõõgniit on terve.

  15. #75
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    see karupoja postitatud pilt on üks konkreetne nurk Peetrist.. see järve poolne külg mis asub märgala kõrval.. nii palju kui mina tean on antud probleem tänaseks päevaks lahendatud..

  16. #76

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Imo on Kalamaja kuldne koht elamiseks. Poleks ma mängur olnud, siis oleks veel 2001. aastal saanud kahetoalise 16 000 euri eest. Niiöelda tuttavad ei teinud piuksugi ja müüsid loetud kuud varem analoogse korteri 11 500 euro eest. Kadriorg on ka muidugi tore koht, aga kui põhiteede müra vältida, siis oleks Kalamaja minu nr.1 valik Tallinnas korterite puhul. Nüüdseks on seal muidugi hinnad laes.

  17. #77

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    http://www.highstakesdb.com/profiles...%24CAMMlN.aspx

    Keegi Eesti HS limit holdemi bot crushib normilt.

  18. #78
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Kas ainult mul edit nupp ei funka enam?

  19. #79
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Mul ka ei tööta, ei tea mis värk on.

  20. #80
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Kas kellegil veel jama et telefoniga ei ole võimalik triobetis isegi spordiennustuste konfe vaadata ,kahe htc`ga sain ainult punase triobeti logo ja obvious kasiino avatud :D

Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES