Tere kõigile!

Olen Rauno, pokkeriga tegelenud (semi)professionaalselt nüüdseks veidi üle aasta. Alustasin enda karjääri Müüri tallis, alates 2015. maist olen mänginud omal käel. Mängin põhiliselt low-midstakes MTTsid ja pühapäeviti näpin vahel highstakesi ka. Päevikut ajas pidama see, et pärast suvist ~+12k upswingi ei näinud ma mingit probleemi Winamax seriese ja WCOOPi shottimises (with daily highstakes stuff mixed in) suure osa enda bankrolli ulatuses ja selline degennimine ei tohi tulevikus korduda. Siiamaani olen ma ikka pokkerist vähemal teatud määral ajanud taga kiiresti rikastumist ning seda põnevust, mis tuleb siis, kui vastased on tugevad ja up-top'id suured. Selliselt pokkerile lähenemine on aga väga hobimängijalik ja kuna ma tahaks vähemalt 2-3 aastat sellest mängust põhisissetulekut teenida, siis peaks igasugune glory ja excitement olema mu agenda päris lõpus ning esikohal kindlasti medium- ja long-term profiti maksimeerimine. Selleks pean ma:

a) Game-selectima ainult lähtuvalt kasumiootustest (pöörates teatud määral tähelepanu ka field sizele ja sellest tulenevale variatsioonile)

b) Õppima mängima stabiilset B-game'i mängudes, mis ei ole minu jaoks enamasti põnevad, ehk siis lowstakes MTTdes

Mindset leakide fiximiseks esitan endale siis challenge teha uueks aastaks 1k$ -> 10k$ mängides nn. "igavaid mänge", ehk teenida perioodil 29.09.2015-01.01.2016 9k profitit peamiselt lowstakes MTTdes. Jätsin endale Starsi 1k$ ja alustan grindimist kuskil ABI $7 juurest ja liigun üles / alla vastavalt vajadusele. Prioritiseerin regspeed MTTsid ja väikeseid fielde. Mängin selle challenge raames ainult Starsis, BuckFitchez nime all, enamasti 5 päeva nädalas. Kui peaksin 1k ära bustima, siis ilmselt otsast pihta ei hakka ja naasen oma tavaliste mängude juurde. Eeldatava ~30% ROI juures ABI kõikumisi arvestamata on mul pokerdope.com arvates 2000 mängu mängides ~20% võimalus see challenge edukalt läbida.



Kuna olen viimasel ajal enda avg tablecounti vähendanud, siis pakuks, et tegelik volüüm tuleb väiksem.

Väikeseks sweatiks / lisamotsiks tahaks võtta vähemalt 300€ ulatuses lisaactionit (possibly more) @ 1 : 3.33 (minu 100€ vs sinu 333€). Kui keegi huvitatud on siis võib täpsemalt trackimisest / tingimustest / escrowmisest rääkida.

Plaanin päevikut uuendada keskmiselt vähemalt 2x nädalas - alguses pigem rohkem ja pärast ilmselt vähem, nagu päevikutega ikka kipub minema.

Challenge lõpuks loodan olemata tulemusest suhtuda edaspidi game-selectionisse professionaalsemalt ja viia oma D-game tase umbes sinna, kus on mu praegune B-game tase, olenemata parajasti mängitava turniiri BI suurusest.

Thx kes viitsisid lugeda ja GL kõigile at the tables!