Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 55, kokku 55
  1. #41

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Satikalt 2nd Chancele ja 11 koht for 2.1k. Challenge lõikes obv super, aga emotionally bittersweet.



    F2T oli järjest väga rõvedaid spotte täis, a la:

    Poker Stars $200+$15 No Limit Hold'em Tournament - t6000/t12000 Blinds + t1200 - 6 players - View hand 2814760
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t585377 M = 23.23
    UTG: t453380 M = 17.99
    MP: t369329 M = 14.66
    CO: t400284 M = 15.88
    BTN: t598725 M = 23.76
    SB: t335930 M = 13.33

    Pre Flop: (t25200) Hero is BB with A A
    2 folds, CO raises to t24000, 2 folds, Hero raises to t77000, CO calls t53000

    Flop: (t167200) 3 K 4 (2 players)
    Hero bets t84000, CO calls t84000

    Turn: (t335200) Q (2 players)
    Hero checks, CO bets t57000, Hero calls t57000

    River: (t449200) Q (2 players)
    Hero checks, CO bets t181084 all in, Hero folds

    Final Pot: t449200
    CO wins t449200
    Viimati muudetud Roushie poolt : 09.11.15 at 08:19

  2. #42
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Bittersweet, aga tuleb ju korralike cashe ja FTsid. Järelikult mängid stabiilselt head pokkerit - peab lihtsalt jooks natuke toetama mõne suurema võidufondiga FTni :D

    Ühesõnaga... Keep up the good work!

  3. #43
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    WP

  4. #44

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Selles AA käes ma barreldaks turni edasi Kx ei foldi, võis sind floatida AQ(kuigi blockid), mingid random backdoor FD, ala JTs, mis sai turni OE. Midpocketid võivad veel turni heroda(kunagi ei tea), samas nad ise ei beti ka.

  5. #45
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    WP
    Täpsustan. See WP oli mõeldud turka 11. kohale for 2.5k, mitte käele )))

  6. #46

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    täiesti arusaamatu miks AA fold on

  7. #47

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Mulle vist ka tagantjärgi AA ei meeldi, kõige lihtsam (& parem?) oleks seda kätt olnud mängida bet flop, jam turn. Mu ingame thought process oli, et tal on turnis alati KTs-KQ, kuna kõik pocketid ja AQ ta 4bjammib pre (Hero oli olnud aktiivne ja 2x 3b/f + need käed realiseerivad selle SPRi juures enda equityt 4bettides paremini) ning ta ei floatiks JT tüüpi käsi jättes turni 0.7 SPRi lootes, et ma alla annan. Seega on tal pmst KQ, mis tahab nupud sisse saada ja KT-KJ, mis tahavad showdowni jõuda. Otsustasin checkida kuna Q on tema rangele parem kaart ja mul on siin palju giveuppe mida protectida. Tema turni sizingust ei osanud väga midagi arvata, villain võib seda imo teha kogu rangega for value & protection. Riveris eeldasin, et KJ, KT checkivad alati järgi pärast seda kui ma turni beti callisin, sest neil pole milleltki halvemalt valuet saada & minu ranges on AA, AK, Qx. Kuna ta reppis credibly KQd ka, siis otsustasin foldida.

    Ma arvan, et selle thought processi vead võivad olla:

    1. Kuigi AA, AK, Qx juhtusid selles spotis olema mu ranges, siis mu perceived ranges neid tingimata ei ole. Mu liin näeb välja rohkem nagu mingi weak Kxs. Seega võis villain arvata, et KT-KJ on alati best hand ning jammida riveri, isegi kui tal polnud mingeid obv käsi millelt valuet saada.

    2. Ma olen close to the top of my range, mis teeb mu foldi VÄGA exploitableks. (See pole tingimata probleem, kui ma olen kindel, et vastane ever ei bluffi / shove halvemat for value.)

    3. Mu ranging assumptionid ei pruugi 100% ajast korrektsed olla - vb ta jõudis flopile laiema rangega kui ma arvasin; vb ta floatis tõesti JTs'i. Who knows...

    4. Väga awkward SPR OOP turni checkimiseks. Ma võin potentsiaalselt missida valuet / foldida parima käe.

    Pole siiani kindel tho, et fold river halb on. Bet turn, bet river tundub HS regu poolt ikkagi optimistlik KT ja KJga & most players like to potcontrol deep.
    Viimati muudetud Roushie poolt : 16.11.15 at 19:00

  8. #48

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Tänane potentsiaal:


  9. #49

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    B22 jäin 7. for ~1.4k, lõpus luckbox lakkas funktsioneerimast. Tänane päev on nullis and I still have these runs:



    Läheb prolly jälle hommikuni B11ga, 145BB stack atm.

  10. #50
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    See aa fold nõuab distsipliini, samas millega ta riveris betib? K-ga sry ei võta keegi väärtust. See on bluff(mis on ebatõenäoline) või paneb valuet. BB 3 betid üldjuhul on ka suht monsterid-lihtsalt bluff tundub seal 0-lähedane. Ma oleks lihtsalt turni shovenud. Kui on kq what can u do
    Ainult see jääb pinisema, et kuidas ta q sai. KQ tundub ok, aga aq ja muud combod lähevad veidi ulmeks. Standrad oleks aq-ga turni ch, sets me võime juhtida Lihtlabane set mängib ilmselt samamoodi

  11. #51
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Kuna rouchie ise ei vasta/või eemal, küsin laiema üldsuse käest, kuidas saada stacky näitama BB-des. Oleks huvitatud sellest, et kas see 3rd party progre, või saab starsi siseste settingutega seda muuta ?

  12. #52

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    http://starshelper.net/ üks võimalus

  13. #53
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Eeldan, et tegemist legit süsteemiga, ja pole bannitud starsi poolt ? :D

  14. #54
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Tsitaat Algselt postitas Nylander Vaata postitust
    Eeldan, et tegemist legit süsteemiga, ja pole bannitud starsi poolt ? :D
    Lubatud.

  15. #55

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Jäin ca. 5k up kui KO weeki ajal mängitud asjad välja arvata, ehk siis rahaliste eesmärkide raames suht suur fail. Järgisin challenge raames mõistlikku BRMi oma kogu rolli lõikes, millega olen rahul. Kuna sideactionit ei saanud, siis ei hakanud näpuga järge ajama, et mis turkad challenge alla läksid ja mis ei läinud, aga graph on roughly selline:



    Mängin nüüd enda standard mänge edasi ja kirjutan siia threadi kui midagi updateda on, ilmselt mitte rohkem kui kord kuus.

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES