Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 55

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Tsitaat Algselt postitas Roushie Vaata postitust
    Ma foldisin, sest:

    1. Eeldan, et vastane betib nende non-flush valuecombodega, mida ta peab piisavalt tugevaks, et turnis minu beti peale x/r, ise turni ~100% ajast. 3flush boardid on scary ja mu flop xback ranges on igast one club combosid, mis checkivad kõik selle turni tagasi. Lisaks saab ta mu ilma ristita combodelt (weak Ax) paremini kaks tänavat ise bettides, aga no idea, kas ta mõtleb selle peale.

    2. Madala postflop aggressioniga (seda oleks pidanud algses postis kirjutama) microstakes random blufib niimoodi ~0% ajast. Jällegi, kui ta tahaks bluffida, siis ta betiks ise turni. See konkreetne vastane ma arvan x/calliks enda one-club combod.

    3. Mäletan, et ingame kiired arvutused olid, et mul on vaja seal ~25% ja mul on ~20% ja ma teadsin, et see on close implied oddsidega, aga otsustasin foldida. Nüüd tagantjärgi vaadates with implied odds factored in (foldime alati riveri, kui ei improve) on callimine +3BB, ehk siis foldimine on päris suur viga. Leak on siin imo see, et ma ei oska kiiresti täpselt arvutada (tegelikult on meil natuke rohkem equityt ja vaja natuke vähem; alahindasin implied oddse), ranging assumptionitesse usun ma siiani.

    Note to self: ära pane järgmine kord kätt taglinega "standard?", milles sa ise tegelikult kindel ei olnud.
    Kas sa ei arva, et ta madalad, keskmised flushid(mida nagu varem mainisin, on ikka väga vähe combosid) betib ise välja turnis, et saada 2 tänavat valuet (ja protectida) Ax, üks kõrge club käed, 2p, setid jne käest?

  2. #2

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Kas sa ei arva, et ta madalad, keskmised flushid(mida nagu varem mainisin, on ikka väga vähe combosid) betib ise välja turnis, et saada 2 tänavat valuet (ja protectida) Ax, üks kõrge club käed, 2p, setid jne käest?
    Muidugi ta võib seda teha (and it makes a lot of sense!), aga I have no clue mis sagedusega. Tundub reasonable arvata, et <100% ajast, arvestades, et tal on kõige rohkem Qxcc ja Jxcc flushe, mis ei vaja väga protectionit. Kindlasti ei saa me imo kõiki flushe välistada, aga kõik muud käed saame. Ma saan su kriitikast aru jah ja see on üldiselt väga valid: kui ma panen kellegi hästi narrow rangele kategooriliste eelduste põhjal ja võtan selle alusel väga exploitative liini, siis on oht teha hästi suuri vigu. Samas on sellel ka flipside: kui mul on õigus, siis gainin ma hästi palju EVd. See on tõesti üks vähestest spottidest, kus ma olen kategoorilistes ranging assumptionites VÄGA kindel ja üsna comfortable spider-sense foldima, if not given proper odds vs a range of 100% flushes.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES