Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 55
  1. #21

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Ilus vaadata jep ! Retsept !

  2. #22

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Btw see uus Starsi prohibited software policy on nii idiootne, ma olen vist 3x juba nende supportile juba vabandanud, et HRC Starsiga samal ajal lahti oli (mis on muidugi minu poolt ka veits tard, aga lihtsalt ajus ei kliki ära, et see tuleks kinni panna, ei seostu kuidagi mängimisega in my mind), täna tuli neljas rikkumine ära. Max tilt kui selle pärast ära suspenditaks vms, cmon, kes saab HRCst real-time edge!??
    Viimati muudetud Roushie poolt : 03.10.15 at 15:56

  3. #23
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge


  4. #24

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    :D

    Päev jäi kuskil -200, ehk siis suht häving, jooksin küll post-bubble kõvasti alla EV, aga mängisin ka pigem halvasti, keskendumisvõime oli suht olematu & buttonclickisin way liiga palju. Plaan nüüd 9h magada, siis hommikul trenn ja pärast seda pikk sunday grind. Polnud täna kahjuks ühtki F2T runi, mida postitada, aga loodetavasti homme kompenseerin.

  5. #25
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    321

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Pikaks sul sessid üldiselt kujunevad? Kui üldse on võimalik seda öelda, pole ise turnamees. Kui vastus on, et järjest kuskil 5-10h on standard siis jääb mulle arusaamatuks, kuidas on võimalik nii kaua maksimaalselt keskenduda. Endal cashis on pea paks, kui sess läheneb kolmele tunnile. Eeldan, et peab raju mindset olema, sest üks vale otsus võib keerata/keerab terve turna perse.

  6. #26

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Tsitaat Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
    Pikaks sul sessid üldiselt kujunevad? Kui üldse on võimalik seda öelda, pole ise turnamees. Kui vastus on, et järjest kuskil 5-10h on standard siis jääb mulle arusaamatuks, kuidas on võimalik nii kaua maksimaalselt keskenduda. Endal cashis on pea paks, kui sess läheneb kolmele tunnile. Eeldan, et peab raju mindset olema, sest üks vale otsus võib keerata/keerab terve turna perse.
    5h oleks lühike sess, 8h+ on standard, pühapäeviti 12+. Ei olegi võimalik nii kaua maksimaalselt keskenduda, aga see teebki minu arvates turkad regudele nii kasumlikuks. Hobimängija spewb palju tõenäolisemalt deebis pärast 5h mängimist oma stacki ära, sest tal pole solid fundamentaleid ning sellest tulenevalt tema C/D-game on kohutav. Aga üldiselt sul on õigus jah, et MTTd on mental game poole pealt väga nõudlik formaat, aint spinnid on vb hullemad.

    Fookusega on üldiselt nii, et kui runnide keskmine progressioon on enam-vähem lineaarne, st. terve päeva vältel oled pidevalt kuskil vähemalt semi-deep, siis on keskenduda suhteliselt lihtne, sest deeprunnidest tulenev adrenaliinil on positiivne spillover effect mängule teistes laudades. Tough päevad on need, kus täpselt sessi keskel bustid kõik vähegi notable runnid järjest 1h jooksul ära ja siis pead hakkama otsast peale stacke ehitama - veits saab ikka kannatamatus võitu ja siis ei suuda passida soft turkades marginaalseid spotte, mida A-game mängides passiksin.
    Viimati muudetud Roushie poolt : 04.10.15 at 12:43

  7. #27

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Tsitaat Algselt postitas Roushie Vaata postitust
    Ma foldisin, sest:

    1. Eeldan, et vastane betib nende non-flush valuecombodega, mida ta peab piisavalt tugevaks, et turnis minu beti peale x/r, ise turni ~100% ajast. 3flush boardid on scary ja mu flop xback ranges on igast one club combosid, mis checkivad kõik selle turni tagasi. Lisaks saab ta mu ilma ristita combodelt (weak Ax) paremini kaks tänavat ise bettides, aga no idea, kas ta mõtleb selle peale.

    2. Madala postflop aggressioniga (seda oleks pidanud algses postis kirjutama) microstakes random blufib niimoodi ~0% ajast. Jällegi, kui ta tahaks bluffida, siis ta betiks ise turni. See konkreetne vastane ma arvan x/calliks enda one-club combod.

    3. Mäletan, et ingame kiired arvutused olid, et mul on vaja seal ~25% ja mul on ~20% ja ma teadsin, et see on close implied oddsidega, aga otsustasin foldida. Nüüd tagantjärgi vaadates with implied odds factored in (foldime alati riveri, kui ei improve) on callimine +3BB, ehk siis foldimine on päris suur viga. Leak on siin imo see, et ma ei oska kiiresti täpselt arvutada (tegelikult on meil natuke rohkem equityt ja vaja natuke vähem; alahindasin implied oddse), ranging assumptionitesse usun ma siiani.

    Note to self: ära pane järgmine kord kätt taglinega "standard?", milles sa ise tegelikult kindel ei olnud.
    Kas sa ei arva, et ta madalad, keskmised flushid(mida nagu varem mainisin, on ikka väga vähe combosid) betib ise välja turnis, et saada 2 tänavat valuet (ja protectida) Ax, üks kõrge club käed, 2p, setid jne käest?

  8. #28

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Kas sa ei arva, et ta madalad, keskmised flushid(mida nagu varem mainisin, on ikka väga vähe combosid) betib ise välja turnis, et saada 2 tänavat valuet (ja protectida) Ax, üks kõrge club käed, 2p, setid jne käest?
    Muidugi ta võib seda teha (and it makes a lot of sense!), aga I have no clue mis sagedusega. Tundub reasonable arvata, et <100% ajast, arvestades, et tal on kõige rohkem Qxcc ja Jxcc flushe, mis ei vaja väga protectionit. Kindlasti ei saa me imo kõiki flushe välistada, aga kõik muud käed saame. Ma saan su kriitikast aru jah ja see on üldiselt väga valid: kui ma panen kellegi hästi narrow rangele kategooriliste eelduste põhjal ja võtan selle alusel väga exploitative liini, siis on oht teha hästi suuri vigu. Samas on sellel ka flipside: kui mul on õigus, siis gainin ma hästi palju EVd. See on tõesti üks vähestest spottidest, kus ma olen kategoorilistes ranging assumptionites VÄGA kindel ja üsna comfortable spider-sense foldima, if not given proper odds vs a range of 100% flushes.

  9. #29
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    underrepitud käes ei foldiks kolmikut vs stäkkhiiglane

  10. #30

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Suht meh Sunday siiamaani olnud, potentsiaali küllaga, aga ei suuda realiseerida. See tõi naeratuse näole tho:
    http://www.boomplayer.com/en/poker-h...181_B90E939A60

  11. #31

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    KO week tundub väga, väga cool: http://www.pokerstars.ee/en//poker/p...ival/knockout/ Loodan, et olen selleks ajaks selle challengega niikaugel, et saan vähemalt mingit osa mängida.

    Varsti 2h sess enda coachiga - pole paar nädalat teinud, kulub kindlasti ära.
    Viimati muudetud Roushie poolt : 13.10.15 at 18:11

  12. #32

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Olin 3-4 päeva linnast väljas, täna back in action. Mängin KO weeki turkasid selle challenge väliselt, liiga hea value täpselt minu stake juures to miss.

  13. #33

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Pole vahepeal updatenud, sest kui halvasti läheb, siis kes ikka tahaks sellest avalikult kirjutada. Pean challenge väliselt mängitud asjadega tasaarvelduse tegema, aga ma arvan, et mul on rolli max $200. Nanostakesi liikuma ei hakka, mängin kuskil ABI 4 ja kui bustin siis bustin. Siiamaani jooksnud challenge raames niimoodi, nii et ma arvan, et enam hullemaks minna ei saa?:

  14. #34
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    sunday millionile ja äkki tuleb :D


    ( Click to show/hide )

  15. #35

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Rolli on $55 + pisut potentsiaali:


  16. #36

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Meh, 7th. :/

    Olin ingame väga unsure, mis siin spotis correct play on. Review näitas, et pure ICM järgi saame callida QQ+ (JJ on -0.45), aga kuna shovejal oli $80 bounty, siis on JJ napilt-napilt +EV.

    Poker Stars $2.00+$2.00+$0.40 No Limit Hold'em Tournament - t30000/t60000 Blinds + t7500 - 8 players - View hand 2809098
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: t632704 M = 4.22
    UTG+1: t562343 M = 3.75
    MP1: t3460611 M = 23.07
    MP2: t3837542 M = 25.58
    Hero (CO): t1097011 M = 7.31
    BTN: t1915549 M = 12.77
    SB: t1796212 M = 11.97
    BB: t2031028 M = 13.54

    Pre Flop: (t150000) Hero is CO with J J
    1 fold, UTG+1 raises to t554843 all in, 1 fold, MP2 calls t554843, Hero raises to t1089511 all in, 3 folds, MP2 calls t534668

    Flop: (t2883865) T 6 2 (3 players - 2 are all in)

    Turn: (t2883865) 5 (3 players - 2 are all in)

    River: (t2883865) A (3 players - 2 are all in)

    Final Pot: t2883865
    UTG+1 shows 8 8 (a pair of Eights)
    MP2 shows A K (a pair of Aces)
    Hero shows J J (a pair of Jacks)
    MP2 wins t1069336
    MP2 wins t1814529
    Viimati muudetud Roushie poolt : 29.10.15 at 02:29

  17. #37

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Tõin challenge tulest välja:



    Kahju muidugi HU nõrgale mängijale 2.5 : 1 eduseisust kaotada. Kõigepealt AJ < A8 pfai ja siis puntisin ise ära:

    Poker Stars $3.00+$0.30 No Limit Hold'em Tournament - t40000/t80000 Blinds + t8000 - 2 players - View hand 2810087
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t3741120 M = 27.51
    BB: t3145380 M = 23.13

    Pre Flop: (t136000) Hero is BTN/SB with 8 4
    Hero raises to t200000, BB calls t120000

    Flop: (t416000) J 9 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets t228800, BB calls t228800

    Turn: (t873600) A (2 players)
    BB checks, Hero bets t480480, BB raises to t1120960, Hero calls t640480

    River: (t3115520) J (2 players)
    BB checks, Hero bets t2183360 all in, BB calls t1587620 all in

    Flopi ja turni sizingud peaksid suuremad olema. (Edit: Runnisin PIOs 75% PSB cbet vs 55% PSB cbet ja ceteris paribus oli 55% PSB slightly kõrgema EVga. Mõtlen homme veits pikemalt sellele, et miks.) Overbetting turn seems cool, uurin homme seda veits.

    River jam on most likely huge spew, me repime ainult maju + osasid AK, AQ combosid ja vaevalt ta Ax foldib.
    Viimati muudetud Roushie poolt : 09.11.15 at 09:14

  18. #38

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Completeks täna ära challenge?


  19. #39

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    Tsitaat Algselt postitas Roushie Vaata postitust
    Completeks täna ära challenge?

    Tavai, GL - pea vastu!

  20. #40

    Re: Uueks aastaks 1k-10k$$$ MTT Challenge

    B11 FT bubble peal TT < QT pfai for ~35bb, expensive 3-outer. Lohutuseks sain 10.50SKOl teise for 1.2k, nii et väga solid päev ikkagi. B11 ship olekski too easy olnud challenge mõttes :D. Jätan teile ühe gemi SKO finaallauast:

    http://www.boomplayer.com/en/poker-h...733_482FF75DFB

    Vahel boom bugib ja ei näita kaarte, kui ei näita, siis hobikast 3b/foldijal oli QQ. Expert level ICM-awareness.

    Viimati muudetud Roushie poolt : 08.11.15 at 06:56

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES