Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 45
  1. #1
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    VN1979-pokerstars bankrollli kasvatamine

    Olen kunagi kirjutanud, et kavatsen triobetis teha 0-10000 ja loobusin sellest asjast.Nüüd mängisin pokerstarsis ja mul jäi vahepeal 0.8 dollarid, millest ma tänu 10 sendilistele sit-go turniiridele(360 inimest) tegin 6 dollarid.Nüüdsest hetkest luban siin järjekordselt, et püüan mängida bankrolile vastavalt ja näidata graafikud iga nädal.Mängin ainult need samad 10 sendised sit-go turniirid(360 osalejad).Ehk siis õpin uuesti mängima.Abiprogrammiks kasutan pokeroffice ja kasutajanimi ps vn1979

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    esimene soovitus oleks poker office minema visata ja PT3 või HEM muretseda:-D

  3. #3
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    Mul ei ole raha 89 pt3 jaoks, ja kuu tasuta on ammu möödas.PT 3 on muidu super.HEM ei saanud selle programmiga hakkama, ehk õieti käima pannud ja 1000 tasuta kätt mängin 2 päevaga ära

  4. #4

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    Starsis on suhteliselt mõnus valik madalaid mtt-sid. Sellise väikse rolli puhul soovitan osa võtta ka Nordic WSOP Expedition 1000$ gar freerollidest. Aga edu sulle :)

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    fail

  6. #6
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    Neid nordicu freerolle võiksid küll taguda :)

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 379

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    Mul ei ole raha 89 pt3 jaoks, ja kuu tasuta on ammu möödas.PT 3 on muidu super.HEM ei saanud selle programmiga hakkama, ehk õieti käima pannud ja 1000 tasuta kätt mängin 2 päevaga ära
    PT3-el on 60 päeva tasuta proovimisaeg.

  8. #8
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    PT3-el on 60 päeva tasuta proovimisaeg.
    Mul ammu läbi see aeg pool aastat tagasi, mis pudutab nedi nordicu freerolle olen seal osalenud ja võitnud mingi 1.2 usd, kuid kogu see asi mis varem oli ei lähe arvesse, alustan 6 taalaga, mängin ainult 10 sentilise sit-go ja võimaluse korral mängin neid freerolle kah

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    no ära alla anna :D

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    2+2 foorumis oli mingil tüübil propbet teha $5>$1000 nädalaga ja ta ka sai sellega hakkama.
    minu soovitus oleks, et käituda nagu see sama vana, kogu BR miinimumlimiidi cashilaudadesse ja kui sealt mingi roll kokku kraabitud, siis 18/45 SNG'si taguda, kus variatsioon väiksem (kui SNG hai oled obv). 360 mängija omad tunduvad liiga longshotina, et neid stabiilselt biitida. Praegu tundub, et oled paar head hitti saanud ja nüüd mõtledki neid mängima jääda? 6 taala eest saad neid 60tk taguda ja seega pead iga kuuenda cashima, et üldse ellu jääda. Samas võivad need muidugi nii softid olla, et ei ole mingi mure iga kolmas kord rahadesse tulla...

    anna siis teada, kuida läheb


    edu,
    E

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    need on softid

  12. #12
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    Tsitaat Algselt postitas EGERT
    2+2 foorumis oli mingil tüübil propbet teha $5>$1000 nädalaga ja ta ka sai sellega hakkama.
    minu soovitus oleks, et käituda nagu see sama vana, kogu BR miinimumlimiidi cashilaudadesse ja kui sealt mingi roll kokku kraabitud, siis 18/45 SNG'si taguda, kus variatsioon väiksem (kui SNG hai oled obv). 360 mängija omad tunduvad liiga longshotina, et neid stabiilselt biitida. Praegu tundub, et oled paar head hitti saanud ja nüüd mõtledki neid mängima jääda? 6 taala eest saad neid 60tk taguda ja seega pead iga kuuenda cashima, et üldse ellu jääda. Samas võivad need muidugi nii softid olla, et ei ole mingi mure iga kolmas kord rahadesse tulla...

    anna siis teada, kuida läheb


    edu,
    E
    Ma ei kavatse midagi kiire pealt teha ja ei suuda mängida mittu lauda, kas või juba sellepärast et pokeroffice kiilub kinni avades miljon aknaid

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    Ma ei kavatse midagi kiire pealt teha ja ei suuda mängida mittu lauda, kas või juba sellepärast et pokeroffice kiilub kinni avades miljon aknaid
    [ ] grammatiliselt korrektne lause

    Ei, mu point ei olnudki see, et miskit kiiret teha, kuid sellise BR'ga grindimise üritamine võib ikka korralikult nüri olla. Veidike gambelda soovitaks ikkagi, sest kamoon - alustad ju õhuga. Obv kui kindel oled, et 0.10'seid biidid, siis miks ka mitte.

    Kuhu ja millal sealt edasi liiguksid? :)

  14. #14
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    Tsitaat Algselt postitas EGERT
    [ ] grammatiliselt korrektne lause

    Ei, mu point ei olnudki see, et miskit kiiret teha, kuid sellise BR'ga grindimise üritamine võib ikka korralikult nüri olla. Veidike gambelda soovitaks ikkagi, sest kamoon - alustad ju õhuga. Obv kui kindel oled, et 0.10'seid biidid, siis miks ka mitte.

    Kuhu ja millal sealt edasi liiguksid? :)
    Liiguks 1.1 sit-go turniiridele 90 inimestega,kui saaks 55 usd kokku

  15. #15

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    Liiguks 1.1 sit-go turniiridele 90 inimestega,kui saaks 55 usd kokku
    õige mõte!

  16. #16
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    nii siis peale lühidat cashgame sessi kukkusin nulli peale ja pean ütlema, et cashgame sentilaudades on minu jaoks mission impossible.Õnneks eile sain vienda koha nordic 10 ffp turniiril ja sain 5.45 usdvõitu. Nii et olen back in business ja jään ikka vanas suunas 10 sendilised sit-go nad on minu arus isegi ahvatlemad kui 0.25 sit-go 90 inimestega

  17. #17

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    :o

  18. #18
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    Lõppuks ometi esimene koht, muidu kaks korda teine ja viimasel ajal pole pikalt 36 hulka jõudnud ki.Siin siis esimese 50 turna tulemus.Kontol siis hetkel 12.5USD:

  19. #19
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    nii siis peale lühidat cashgame sessi kukkusin nulli peale ja pean ütlema, et cashgame sentilaudades on minu jaoks mission impossible.Õnneks eile sain neljanda koha nordic 10 ffp turniiril ja sain 5.45 usdvõitu. Nii et olen back in business ja jään ikka vanas suunas 10 sendilised sit-go nad on minu arus isegi ahvatlemad kui 0.25 sit-go 90 inimestega

    Sendikates võta ranka preflop tabel ette ning jälgi seda hoolikalt. Kannatust on siis saab sealt minema küll. Suht nukker võib tunduda kui mõnes lauas on su statid 5/5, kuid asi tasub ennast ära. Patients is the key.

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: 6 dollarise bankroli kasvatamine

    17$ hakkaksin 4 laual 0,01/0,02 6max cashi taguma. Õieti mängides on lihtne teenida. Stattitega 20/16 näiteks.

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES