Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
kui soovid investorit leida, siis parem pane üles oma chip ev graafik, prizepoolid on ebaolulised. ja brm kohta http://www.husng.com/content/moving-...tant-questions eelviimane post. Samuti kardan, et peaksid olema valmis vähe suuremat volüümi andma.
Njah, mul arvuti nakatus mingi aeg tagasi viirusega. Sugulane tegi formati ja küsis alles liiga hilja minult, ega mul tähsaid asju ei olnud arvutis. Seega on minu Trackeri tatabase kadunud. Ehk saab selle kätte mõnelt online saidilt Sharkscope vms. Pole isegi aimu mis mu Chip ev Graph näitab. Huvitaks ennastki.
Kui tõesti on 150BI piisav, siis ilmselt ei olegi stake vaja. Peab pisut kannatama vaid. Hetkel langesid mitmed ebasoodsad finantsilised asjad kokku. :D Kuid coaching kuluks küll ära. Samas seaks stake all mängimine rangemad nõudmised, sest enda rahaga mängides leiad ikka mingeid lolle põhjusi miks tilted peaga edasi mängida vms.

Igaljuhul suured tänud soovituste ja suunamiste eest! Kui tead kedagi, kes oleks hea coach, siis ole hea ja anna teada!