Tere!

Otsin staket Spin&Go jaoks, koos kerge coachimisega. Alustada sooviks alates 3$ spinnidest.
Plaan oleks järgmine:
1) alustada 500BI
2) Töö kõrvalt väga palju mänge päevas ei saaks mängida, aga kusagil vahemikus 40-100 mängu tahaks päevas ikka teha.
3) Level up kokkuleppel, aga endal oli mõte, et kui olen saanud kokku 750BI praeguses levelis, siis liiguks üles ja tagasi alla, kui peaks roll kukkuma 500BI peale eelmise leveli suhtes. Seega 1500$ algroll 3$ spinni jaoks ja 7$ spinnidesse liiguks 2250$ Rolliga ning tagasi 3$ mängude juurde, kui Roll 1500$.
4) kasumi jaotus kokkuleppel.

Omalt poolt pakun:
Garantiid, et stakeja ei hävi. Saan seda pakkuda viisil, et kui stake peaks ebaõnnestuma, siis maksan staketud summa tagasi igakuiste osamaksetena.

Võiks ju küsida, et miks ma siis ise kohe oma rahaga ei alusta. Probleem selles, et soov on mängida alates 3$ spinnidest aga endal ei ole võimalik hetkel korraga sellist summat depoda. Alla 3$ aga puudub motivatsioon. Samuti soovin ma veidi coachingut. Starsist palusin saata lifetime Sp&go info. kokku olen mänginud 3113 Sp&go-d ja tulemuseks on 7694$ total BI ja 7329$ on võidud kokku, ehk olen 365$ miinuses. Sealhulgas on 7x15$ spin and go-d millest vaid ühel olen cashinud 30$. 7$ spinne olen teinud 210tk ja olen 4BI kasumis. Kõigerohkem olen teinud 3$ spinne 1537tk. Kahjuks täpset tulemust ei tea kuna puudub Sharkscope kasutamise võimalus ning oma arvutusega läksid silmad kirjuks ja kusagil tuli sisse apsakas. Igaljuhul peaks olema nendega Kas pisut plussis v BE.

Küsimuste tekimisel kirjutage PM!

Olge mõnusad!